Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.517
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WISELY

bu insertle birlikte money visa gold kartımı kapatmış bulunuyorum yerine bonus amex aldım her alışverişte 2 kat bonus kazanıyorum bonusları istediğim yerde harcıyorum migrosada bağlı kalmıyorum şiddetle tavsiye ederim

şu an bende bonus amex var ama çok bir avantajı yok;
    x2 kazanımı 500 tl ile sınırlı ve puan aktarımı yapamıyorsunuz.
    pos amex desteklemiyorsa alışveriş yapamıyorsunuz(migros amex geçerli)
    çeşitli markalardan %5 indirim kazanıyorsunuz(fast food markaları)
  • Şu an itibariyle bende money visa kartımı iptal ettirdim.İptal etmemem durumunda aylık 850 tl lik harcama karşılığında 44 tl bonus yatıralım dediler kabul etmedim.Garanti ve Migros'a ders olur inşallah
  • Ben de iptal ettirmiştim , geçen hafta eşiminkini iptal ettirdik. Hiç de itiraz veya ısrar etmediler. Onlarda money visa ' da müşteriye doydular herhalde... Hemen kapatıldı kart :)
  • timberland benzeri nubuk botlar 38tl idi.12 taksit.tipi de hiç fena değil.
  • Money Visa'dan Yudum Ayçiçek Yağı 3 lt %40 İndirimli!

9 - 11 Haziran 2012 tarihleri arasında Money Visa ile Migros, 5M, Tansaş, Macrocenter ve Mjet mağazalarından yapılan Yudum Ayçiçek Yağı 3 lt ürünü alımına anında %40 indirim!

Kampanya Detayı:
    Kampanya 9 - 11 Haziran 2012 tarihleri arasında Money Visa ile Migros, 5M, Tansaş, Macrocenter ve Mjet mağazalarından yapılan Yudum Ayçiçek Yağı 3 lt ürünü alımına anında %40 indirim! verilecektir.
    Bir müşteri en fazla 2 adet indirimli ürün alabilir.
    İndirimden yararlanmak için kasa işlemlerine başlamadan önce Money Visa’nın kasiyere verilmesi ve ödemenin de Money Visa ile yapılması gerekmektedir.
    Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı iki gün içerisinde kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri.reis -- 9 Haziran 2012; 13:32:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

Money Visa'dan Yudum Ayçiçek Yağı 3 lt %40 İndirimli!

9 - 11 Haziran 2012 tarihleri arasında Money Visa ile Migros, 5M, Tansaş, Macrocenter ve Mjet mağazalarından yapılan Yudum Ayçiçek Yağı 3 lt ürünü alımına anında %40 indirim!

Kampanya Detayı:
    Kampanya 9 - 11 Haziran 2012 tarihleri arasında Money Visa ile Migros, 5M, Tansaş, Macrocenter ve Mjet mağazalarından yapılan Yudum Ayçiçek Yağı 3 lt ürünü alımına anında %40 indirim! verilecektir.
    Bir müşteri en fazla 2 adet indirimli ürün alabilir.
    İndirimden yararlanmak için kasa işlemlerine başlamadan önce Money Visa’nın kasiyere verilmesi ve ödemenin de Money Visa ile yapılması gerekmektedir.
    Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı iki gün içerisinde kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır.

http://www.money.com.tr/money-kampanyalari.aspx

kampanya detayaları burada..

fiyatı hakkında bilgisi olan var mı?

• 3ltsi 9.99 6ltsi 19.98 geliyor
  • 3 lt yudum şuan 18 tl.
    Yani 5 litre fiyatı 30 liraya geliyor.
    Önce bindir,sonra indir yapıyor migros herzamanki gibi.30 liraya 5 lt ayçiçek yağı mı olur arkadaş,zeytinyağı fiyatına yetişmiş resmen.Yuh.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

3 lt yudum şuan 18 tl.
    Önce bindir,sonra indir yapıyor migros herzamanki gibi.30 liraya 5 lt ayçiçek yağı mı olur arkadaş,zeytinyağı fiyatına yetişmiş resmen.Yuh.

quote:

Orijinalden alıntı: drkblue

3ltsi 9.99 6ltsi 19.98 geliyor

iki farklı fiyat verilmiş, hangisi dogru... (ndirimli mi yoksa indirimsiz mi verdiginiz fiyatlar)

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

3 lt yudum şuan 18 tl.

quote:

iki farklı fiyat verilmiş, hangisi dogru... (ndirimli mi yoksa indirimsiz mi verdiginiz fiyatlar)

Benim verdiğim fiyat indirimsiz.

• quote:

quote:

quote:

3 lt yudum şuan 18 tl.

quote:

%40 indirimli 3 lt'si 10,80 yapıyor, ama @drkblue 9.99 TL demiş

• quote:

quote:

quote:

quote:

3 lt yudum şuan 18 tl.

quote:

%40 indirimli 3 lt'si 10,80 yapıyor, ama @drkblue 9.99 TL demiş

Mağazaya göre değişiyor olabilir.
    Bizim bölgeye bakan mağazada 10,70 civarı görünüyor şuan indirimli olarak.

• Bu money Clup kartın Kampanyalı ürünler dışında herhangi bir esprisi yok mu acaba ? Yani yapılan alışveriş'de puan kazandırmak gibi ?

2.ci sorum ise bendeki bu money Clup kartı kayıt ettirmem gerekiyor mu ?

3. Bu money Clup kart ile sanal marketten alışveriş yapabilirmiyim
  • Arkadaslar kusura bakmayin bizim bolgede 17.75 fiyati ben indirimi 17 dustugumden o fiyati bulmusum bizim burda indirimli fiyat 10.65 oluyor kusura bakmayin tekrar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

Bu money Clup kartın Kampanyalı ürünler dışında herhangi bir esprisi yok mu acaba ? Yani yapılan alışveriş'de puan kazandırmak gibi ?

1 shell benzin alımında kullanılıyor

2 kayıt -isim - adres - telefon gerekli ( ayrıca money kart sitesinde kayıt gerekli )

3 evet
  • SABAHTAN BERİ DENEDİM SANALMARKETTE GDİ ÇALIŞMIYOR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

Bu money Clup kartın Kampanyalı ürünler dışında herhangi bir esprisi yok mu acaba ? Yani yapılan alışveriş'de puan kazandırmak gibi ?

1 shell benzin alımında kullanılıyor

2 kayıt -isim - adres - telefon gerekli ( ayrıca money kart sitesinde kayıt gerekli )

3 evet

1.ci Soru için , alışverişlerde puan+para kazandırıyor mu?
    2-ilk müşteri hizmetlerini mi aramam gerekiyor?
  • Arkadaşlar gdi almak için toplam mı 50tl yi geçecek yoksa SEPET TOPLAMI mı ?
  • gdi ürünü yok, alışveriş sepetinin altında görünsede indirim düşmüyor, kampanyalar sekmesi altından "gdi" ye tıklarsanız gdi ürünü olmadığını görebilirsiniz, sepetin altında görünmesinin sebebi nedir tam olarak bilmiyorum ama durum bu...

3 al 2 öde de bazı ürünlerde indirim düşmüyor bunun sebebi nedir ? herhangi bir çözüm yolu var mı ?
  • quote:

3 al 2 öde de bazı ürünlerde indirim düşmüyor bunun sebebi nedir ? herhangi bir çözüm yolu var mı ?

web hatasıdır. sonradan talep edilebilir fikrimce.

pınar kampanyası x-10 haziran tarihleri arasında diyordu. 9 unda alışveriş yapmayı beceremedil 10 unda yapsak kampanyaya dahil midir ?
  • 
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.