Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4075. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.450
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40734074407540764077
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben hiç görmedim.herhafta alışveriş yaparım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahrı

yarın, ayın 7 sinde teslim almak üzere, sipariş versem, parkur kodunu kullanacağım. aynı zamanda ayın 7 sinde teslim alacağım için GDİden faydalanabilir miyim?

GDİ den faydalanabilirsiniz hocam, bunun için o ürünü ekleyip, teslim günüde mutlaka sanalmarket görevlisiyle görüşün yinede bi kontrol edin. ben defalarca o şekilde aldım. zaten arayıp kendileri hatırlatıyorlar, gdi ürünü var gönderelimmi diye.
  • erdi34i E kullanıcısına yanıt
    Süzme peynir bu. .süzme peynir almayın iade ürünlerden yapılan bir şey bu. Ondan ucuz zaten normal peynire göre.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• cem73 C kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin dediğiniz eritme peynir. Süzmede herhangi bir sıkıntı yok

• silsüpür kampanyası nedemek oluyor bilen varmı.

• dostlar web sanal market ile mobil sanal market arasında fiyat farkı var bu normal mi? yoksa mobilde bölge seçtirdiği için bölgeye özel fiyat mı gösteriyor?
  • Or_By O kullanıcısına yanıt
    Webte de bolge seçtiğinizde durum esitlenecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

dostlar web sanal market ile mobil sanal market arasında fiyat farkı var bu normal mi? yoksa mobilde bölge seçtirdiği için bölgeye özel fiyat mı gösteriyor?

Bölge seçimi yapın öyle deneyin bazı mağazada özel indirim olabilir. Benim bölgeye bakan mağaza lüks yerde diye genel indirimler hariç indirim olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobil uygulamada bonus puanları naısl kullanabilirim? Mobil tarayıcıdan girsem görünürmü bonus puanlarım garanti bank?

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

allahını seven şu üründe kampanya görünce bana haber versin

5,20 migroskop fiyatı. Bir de Özdilek kataloğunda gördüm galiba 200ml 3₺ (1 alana 1 bedava)

özdilek kampanyası benim için sıcak, 5-6 koli alıcam
    ilginiz için sağolun hocam ayrıca dikkatiniz için tebrik ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 5 Mart 2018; 9:47:30 >

• çay kahve yatmadı puan peşinde mi koşacağız

• quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

çay kahve yatmadı puan peşinde mi koşacağız

Migrosun yeni sahipleri bu şekilde zengin olacak sanırım !!!

Müşteri hizmetlerine de eskiden hemen ulaşılırken şu anda 10 -15 dk telefonda beklerseniz belki ulaşırsınız... Kısaca hak aramakta zor
  • Gecen hafta 15 kez aradım müsteri temsilcisine ulasamadım money puanlar yanacak mı diye aramıstım sonra dedim harcıyım 1 marta kalmadan allahtan harcamamısım 10 money 20 moneye dönüştü :))
  • bukimyahu B kullanıcısına yanıt
    Benim de aynısı oldu. Yanlış yükleme yapmışlar arayıp sildirdim 10 moneyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delgado12 -- 5 Mart 2018; 10:36:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delgado12

Benim de aynısı oldu. Yanlış yükleme yapmışlar arayıp sildirdim 10 moneyi.

bana da 10 money gelmiş durup dururken... arkadaşlar emin misiniz bunun yanlış yüklenmeyle olduğundan? benimde nestle'den money eksik yatmisti onun duzeltilmesini rica etmistim onu yatirmislar birde ustune 10 money daha gelmiş... acaba bu eksik money odemesinden yapilan yanlisligi telafi etmek ve musteri memnuniyeti adina mi yatiriliyor bu 10 money? boyle bir sey olabilir mi yada arkadaslar bu bir virüs olabilir mi?
  • sosyal deneymi yapıyolar acaba.

bim böyle bi hata yapsa bira alır içerdim. ama imkansız tabi

• Konuyu kontrol etmemle beraber haberdar oldum. Bende de fazla yükleme var. Sanırım sistem, ipana veya oral-b alış verişine 10 money, kampanyasını farklı algılıyor. İpana için 10 money yüklenmiş, ipana veya oral-b alışverişine 10 money daha yüklenmiş. Tabii ki sildireceğim, hak etmediğim puanlar. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hersh -- 5 Mart 2018; 11:30:21 >
  • Sizi bilmiyorum hocam bana ipana kampanyasından haksız bir 10 money yüklemişlerdi. Üstelik ben ipana kampanyasından faydalanmıştım 10 money yüklenmişti ve harcamıştım. 3 - 4 gün sonra bir daha yanlış yükleme yapmışlar.

• Hersh H kullanıcısına yanıt
    Aynen bana da böyle oldu.

• 
Sayfa: önceki 40734074407540764077
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.