Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4073. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.421
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40714072407340744075
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sanalmarkette money puan kullanılıyor fakat kullanmak için bir defaya mahsus telefon onayı istiyor eğer bu onayı daha önce verdiyseniz money kullanabilirsiniz vermediysenizde sanalmarket anasayfada moneyiniz varsa telefon onayı gösteriliyor.
  • evrenarisoy E kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim, keyfili alışverişler.
  • hizmet bedelini veya kargoyu ücretsiz yapmanın bir yolu var mı?
  • joker00 J kullanıcısına yanıt
    Nakliye ücretinden kurtulanın yolu ya 250 tl ve üzeri alışveriş yapmak ya mağazadan teslim almak ya da bazı bölgelerde, bazı saat dilimlerinde nakliye ücretsiz oluyor bunun haricinde adrese teslimde nakliye ücretinden kurtulmanın yolu yok.
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Anasayfa da telefon onaylama nasıl yapılıyor. Money var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Nakliye ücretinden kurtulanın yolu ya 250 tl ve üzeri alışveriş yapmak ya mağazadan teslim almak ya da bazı bölgelerde, bazı saat dilimlerinde nakliye ücretsiz oluyor bunun haricinde adrese teslimde nakliye ücretinden kurtulmanın yolu yok.

eyvallah hocam birde sepette 100 tl ye 10 tl den daha iyi bildiğin bir kampanya var mı ?
  • joker00 J kullanıcısına yanıt
    Hocam turk telekom prime tarifesini kullananlara 150/25 kod veriliyordu fakat üç dört gündür kod alınamıyormuş onun haricinde avantajlı aktif kod şuanki kod.
  • Aktif sanal kodu var mı şu anda

• needacar kullanıcısına yanıt
    Hocam mobilde bilmiyorum fakat masaüstü pc de üye girişi yaptıktan sonra moneyiniz varsa anasayfada gözüküyor.
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• dermani06 kullanıcısına yanıt
    Hocam aktif kod 60/10, kod PARKUR, sanırım 5 Mart saat 23,59'a kadar geçerli.
  • needacar kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim, keyifli alışverişler.
  • Sabunlarda ki yüzde 30 indirim bu gece son mu yarın devam edecek mi?

• Şu migrosta bir tek bana mı hersey pahalı geliyor :)
  • Arkadaşlar peçete money kampanyası için Viva peçeteden dolduracağım. Kaç taneden sonra toplu alıma girip money yatırmıyorlardı? 14 diye hatırlıyorum ama emin değilim.
    Düzenleme: Uygulamada 15 yazdığını gördüm. 14 Viva 1 adet X marka peçete alsak sıkıntı olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outofnick -- 4 Mart 2018; 22:45:57 >
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    hocam aynı üründen 15 adet ve üzeri toplu alıma giriyor yani sizinde yazdığınız gibi sınır 14 adet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfasngl

Şu migrosta bir tek bana mı hersey pahalı geliyor :)

nereye göre

• Money bonusu normalde varolan money cardla birleştirmek mi daha mantıklı yoksa ayrı bir kart olarak kalması mı daha mantıklı bilen üstatlar cevaplayabilirse sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfasngl

Şu migrosta bir tek bana mı hersey pahalı geliyor :)

Migros ta çoğu şey pahalı ama indirim dönemlerinde gerçek indirimler yapılıyor ve ara ara iyi kampanyalar yapılıyor. Sağolsun bazı arkadaşlarda burada paylaşıyorlar.
  • matherica M kullanıcısına yanıt
    Hocam money bonus karta yabancıyım fakat bildiğim kadarıyla birleştirseniz bile hem money bonusa hemde money karta ayrı teklifler geldiği söyleniyordu.
  • 
Sayfa: önceki 40714072407340744075
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.