Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4069. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.511
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40674068406940704071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir stok sorunu yok bu üründe.

Money Bonus sahibi olup karta özel kampanyaları takip eden müşteri sayısı çok az :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 4 Mart 2018; 23:18:33 >
  • Arkadaşlar merhaba, cay konusunda tasfiyeye ihtiyacım var. Bana aromasız, sade çay tadı olan hatta tadı kaçak çay diye tabir edilen çaya benzeyen bir cay lazim?? Cay tiryakilerinden yardım istiyorum, bu arada Migros’ta satılan bu Diyarbakır cayı denilen cay nasıldır ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeyneparin Z kullanıcısına yanıt
    Çaykur Tiryaki çayı deneyebilirsiniz. Tadı, rengi, demi güzel. En çok tercih edilen çaylardan. Şu anda da Migrosta indirime girmiş, 23.90 TL den satılıyor. Daha önce 25.75 TL idi. Genelde 2-3 insertte bir indirime giriyor.

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/1421397-32019-caykur-tiryaki-cayi-1000-gr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jass -- 4 Mart 2018; 1:50:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

Arkadaşlar çaykurun organik rize ve hemşin çayları var.

Rize olanı biraz ağır geldi, acaba Hemşin olanı nasıl, kullanan var mı?

İkisi de birbirinin aynısı. Ben çok beğenerek tüketim ikisini de . Bugün yerel bir marketten 12.99 a Hemşin olandan bulup aldım dayanamayıp. Halbuki ev çay dolu

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

Bir stok sorunu yok bu üründe.

Akşam bir müşteri geldi; bir adet almış bu üründen, money club için de telefon numarası söyledi. Ürünleri okutmaya başlamadan işleme yansıyan money numarasının bir money bonus karta ait olduğunu farkettim. Dedim; "siz money bonus kullanıyorsunuz, telefon numarası yerine kartınızı verin, deterjanı da 35TL üstüne tamamlayın, kartınıza özel indirim olacak". Zaten indirimli dedi 20,90 olduğunu söyleyerek. "İlave %25 indirim; örneğin ikincisini alırsanız 10 liraya gelmiş olur dedim; Aaa alayım o zaman dedi. Ama money bonusunu hiç kredi kartı olarak kullanmamış nedense, ben de ödemeyi farklı karttan aldım.

Money Bonus sahibi olup karta özel kampanyaları takip eden müşteri sayısı çok az :/

Hocam ödemeyi başka kart ile yapınca yine de düşüyor mu indirim. Money visa kampanyalarında genelde ödemenin de visa ile tamamlanması gerektiği yazar . Yazılanlar fasa fiso mu

• dermani06 kullanıcısına yanıt
    Fasa fiso değil aslında ama tek bir tuşla kasiyer dilediğini yapabilir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

Fasa fiso değil aslında ama tek bir tuşla kasiyer dilediğini yapabilir :)

hocam dikkat et şirketi zarara uğratmaktan sıkıntıya girme
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanal market uygulaması bende hala sıkıntılı görünüyor. Sizde de aynı mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeyneparin Z kullanıcısına yanıt
    Seylan çayı alın.. 500gr 24 TL.. Tadı enfes

• TBG de hem 10/2, hem de 10/1 cikolata tanimlanmis ayri ayri. 10 tl alusverise ikisi de gelir mi acaba? Hic karsilasan oldu mu?

• Mersinde xiaomi mi note 3 ve Samsung galaxy note fe olan yer var mı bilen var mı ya da migrosları dolaşmadan nasıl öğrenebilirim

• Sanal market barkod hatasi alanlar programi kaldirip 4047. Sayfada smicov kardesimizin verdigi apk yi yuklerlerse sorun kalmiyor

Tesekkur ederim kendisine👍

• MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

Sanal markette 21.90 görünüyor ama markette 16.42 tl.
    Diger uni mendillerde de %25 indirim vardi. Ozellikle bu 5 linin fiyatı cok uygun. 3.25 e geliyor tanesi.

• kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    Malesef Kastamonu'da stokta yok.

• %30 deterjan indirimi iyi oldu.25/6 TBG da vardı.bir de money bonus olsaydı 3li combo patlatacaktım ama neyse..
  • quote:

Orijinalden alıntı: miko01

Sanal market barkod hatasi alanlar programi kaldirip 4047. Sayfada smicov kardesimizin verdigi apk yi yuklerlerse sorun kalmiyor

Tesekkur ederim kendisine👍

mobilde hangi sayfadaydı.alıntı yapsanızda görsek

• quote:

Orijinalden alıntı: smichov

sanal market barkod sorunu yaşayanlar silsin uygulamayı
    bunu indirip yükleyin
    https://m.apkpure.com/migros-sanal-market/com.inomera.sm/download/203201-APK?from=details%2Fversion

Buyurun en delistinden

• quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

%30 deterjan indirimi iyi oldu.25/6 TBG da vardı.bir de money bonus olsaydı 3li combo patlatacaktım ama neyse..

ya komboyu patlattım güzel de oldu fakat ben her ay alışveriş yapmaya başladım bu migrostan... kandırılıyor muyum?
  • 
Sayfa: önceki 40674068406940704071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.