Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4067. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.466
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40654066406740684069
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Dove un 5 money kampanyasından kaç defa yararlanabiliyoruz acaba?Açıklamasında bu konuda bilgi verilmemiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tridinebandim

prime kod vermiyor mh yi aradım kampanyadan sadece bir kez faydalabilirsiniz dedi. daha önce ayda bir faydalanıyordum dedim kampanya şartları öyle görünüyor bende dedi...

benzer problem yaşayan varmı?

evet prime kod vermiyor. migrosu aradim, subatta kullandiysaniz martta tekrar kullanabilirsin dedi... belli ki sorun telekom prime da..

veya kimse bu konuyu bilmiyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sek meyve sularını bugün marketten alan oldu mu? Fiyatı sanalda hala 1 tl görünüyor markette de aynı mı?
  • 60/10 kod gelir umarım

• mert969 M kullanıcısına yanıt
    Bizde sek meyve suyu yok sanalda

• her cumartesş geiyormu ben direk aldım gitti ya.. prime da yamuk yaptı... sırf sanal market kodu için primea geçmiştim
  • tridinebandim T kullanıcısına yanıt
    Ne olduki. Vermiyormu kod

• memlekette fiyatı artmayan tek gıda ürünü tavuk 5.95tl

• quote:

Orijinalden alıntı: black_leon

50 tl ve üzeri çay alışveişlerinde 10 money kamoanyası ile ilgili rahatsız ediyorum ama. tek seferde 100 tl üzeri yapıldıgında 20 money yüklemesi yapılıyor muydu? müşteri hizmetlerini aradıgımda tek fişte 100 tllik yaparsanız 10 money kazanırsınız dedi.
    önceki kınularda kazanım oluyordu sanırım. kbakmayın tekrardan dah aönce konusu açılmıştır belki ama tereddütte kaldım

edit: bi önceki insertte çikolata alışverişinde bir sıkıntı olmamıştı mesela

yatıyor hocam. ama dikkatli olun toplam 100 tl diye sakın mesela 70+30 luk yapmayın, yani 2 tane 50 tl içermesi şart. benim başıma geldi, yatırmadılar. gerçi 50 tl üzerinde çay zaten olmaz.
  • Arkadaşlar ürün 16 TL'den 12'ye düşmüş delist sanırım, 8 Mart'a kadar sürecek.

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/58851487-33315-rexona-invisible-bw-deo-sprey-150-ml+matara-set
  • sabah tam ödeme yapıyordum 3d ödemede hata verdi sipariş geçmedi ama hopi ve money puanlarımı aldı. Nasıl düzeltebilirim? Money arıyorum cevap vermiyorlar

• sipariş teslimi yapan arkadaşa primliydık indirim kodu alıyorduk vermedi bu ay dedim. bu ay sonunda anlaşmaları bitiyor dedi, çalışan arkadaş varsa bir onaylayabilir mi?
  • pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Hocam ertesi gün hem hopilerinizin hemde moneylerinizin otomatik geri gelmesi lazım fakat migros çağrı merkezini ararsanız yanlışlıkla silinen moneylerinizi anında yüklemeleri lazım.
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    5dk bekledim cevap vermediler ama şikayet olarak yazdım

Hocam iyi yapmışsınız hopi puan yarın geri gelecektir, money puanda şikayet kaydını okursalar bugün geri yüklerler yoksada yarın gelecektir.
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için bu akşam indirim kodu çıksa keşke

Hocam rica ederim, keyifli alışverişler, umarım 60/10 kodların devamı gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 3 Mart 2018; 17:4:45 >
  • Kipa 0,40TL

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

Ne olduki. Vermiyormu kod

prime bugün denedim bana da vermedi, sepette hazırdı
  • Piyasada en ucuz 30 TL.

• 
Sayfa: önceki 40654066406740684069
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.