Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4062. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.509
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40604061406240634064
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.yagbal.com
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Bu fiyatlara kampanya mı dedin usta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Test edildi onaylandı insertte yazan nivea deodorant ve oreo kampanyalarında dün yapılan alışverişlerden moneyler sorunsuz yattı

• simerazzı kullanıcısına yanıt
    Bu forum neler gördü neler yavaş dön ümmet yetişemiyor 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Allah'ını seven beyaz peynirlerde kampanya görürse haber versin...

Eskiden Nevigurme vardı,baya Paçal Peynir yemiştik sayesinde...Artık o da takılmıyor foruma...

300 koyun hibe alıyosun.tüm sorunların çözülüyor.benide unutma

Eyvallah...Hemen bakayım o işe...Gerçi bize yedirmezler onu ya...

• D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    migros ezine güzel.bu fiyata daha iyisini bulamassın.bazen indirim felanda yapıyorlar.

• migrosta uzak durulası gereken mısır şuruplu glikozlu ürünler neler?
    money ile kanıp almayalım dikkat edelim diye

memurlar.net sitesinden alıntıdır:

ÇOK ÖNEMLİ BİLGİLER

Mısır şurubu, mısır nişastasının kimyasal işlemden geçirilmesiyle elde ediliyor. Nişasta parçalanarak glikoza, ardından glikoz fruktoza dönüştürülüyor. Bazı ürün paketlerinde mısır şurubuna "nişasta bazlı sıvı şeker" adı veriliyor; kısaca "NBSŞ" dendiği de oluyor. ABD'de HFCS olarak isimlendiriliyor.Mısır şurubu NBSŞ olan ürünler şunları : Soda, cola, gazoz, şekerleme, salata sosları, ketçap, mayonez, dondurulmuş gıdalar, hazır çorbalar, konserveler, meyve ...nişasta bazlı şeker (NBSŞ), bazı AB ülkelerinde yasaklandı. Şeker insanı keser ancak fruktoz bazlı şekerler , mısır şurubu ve nişasta bazlı şeker kullanılan ürünler sizi asla kesmez fruktoz yedikçe acıkırsınız ...Görünen odur ki, NBŞ sorununun kanser, diyabet gibi olağanüstü sakıncalı boyutlarının dışında bir de ciddi ekonomik boyutu bulunmakta.

• vitriol kullanıcısına yanıt
    Bunu eleştiren yalaka site 15 şeker fabrikasının satılmasını önleyecek haber yapacak o zaman

Şeker üretmezsen mısır şurubu yersin. Bizlerde mis gibi yiyeceğiz, çünkü bu cefakar halka her zaman en kötüsü ve en ucuzu reva görülür.

Dediklerimi şahsi algılama olay bu kadar basit, kimsenin kafası karışmasın.
  • Peynire %10 zam gelmiş. En ucuz peynir 12,50 dan 13,75 olmuş. Daha geçen sene 10 tl idi. Artık peynir de lüks oldu

Migros'un peynir kampanyasını beklemekten başka çare yok
  • Arkadaşlar bugün migrosta temassız mobil ödeme yapayım dedim. Hiç sorun yaşamazdım okuttum hata verdi, tekrar okuttum şifre girdim şifre girdikten sonra hata verdi. Bu ikinci kezde böyle oldu. Üçüncüde sıkıntısız geçtim.

Fakat görüyorum ki ilk iki işlem yani 200 küsür kartımdan çekilmiş. Müşteri yetkilisi 24 saate iptal olur dedi ama pek tatmin etmedi.
    Fırsat değil ama eski ya da şuan çalışan ve anlayan vardır diye yazıyorum.
  • Asriell kullanıcısına yanıt
    10 gün oluyor geldiği. Bizim ki nasıl evse kampanya yakalayıp fazla alınca daha hızlı gidiyor, hiç kara geçemiyorum. 1 ayda 1,5 kg çay gider mi ya
  • soyken kullanıcısına yanıt
    Bizim evde de öyle bedavaya 7 kilo bulgur almistim chippin uygulamasiyla, bedava diye her allahin günü bulgur pişer oldu evde .ederinden alinca öyle olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 2 Mart 2018; 17:13:15 >
    Hocam üç işlemin ikisi bekleyen provizyonda bugün bekler yarın en geç iki gün sonra düşer, doğru olan işlem yarın dönem içine yansır, rahat olun sorun olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 2 Mart 2018; 17:20:58 >
    Fark etmemişim, bir yerel marketten vahdet peyniri 10 tl den bulup 6 kg stok yapmıştım. O da sizdeki durumdan dolayı çabuk bitti . Aynı sorun bizde de var maalesef, çay fazlayken su gibi gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asriell

Peynire %10 zam gelmiş. En ucuz peynir 12,50 dan 13,75 olmuş. Daha geçen sene 10 tl idi. Artık peynir de lüks oldu

Migros'un peynir kampanyasını beklemekten başka çare yok

Daha bunlar iyi günlerimiz.%30-40 olan gerçek çarşı-pazar enflasyonu %10 diye yutanlara,yutturanlara selam,yola devam...

• Tesadüfen fark ettiğim birşeyi paylaşmak isterim. Selpak tuvalet kağıdı alırız genelde, çoğunlukla da GDİ de karşımıza çıkar, alıp yedekleriz. Her zaman koyduğumuz banyo dolabının rafına 3 rulo üstüste sığmazdı. Son GDİ de aldığımız 18 li paketlerde 3 rulo üst üste sığıyor dolaba. İçindeki kartonu ölçünce önceki ruloların 10 cm., yenilerin 9,5 cm. olduğunu gördüm. Yani her ruloda ve koca pakette 0,5 cm lerden oluşan farkı düşünün. Sadece GDİ dekiler mi böyle yoksa artık hepsi mi küçülmüş, onu bilmiyorum.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Eyv sağol hocam. İnş sorun çıkmaz

• Cafissimo kapsul kahvede 50/10 money yatıyor mu bilen var mı?

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Migrosta 2 çeşit ezine var. 350 gr. lık küçük ambalajda olanlar Balıkesir Onur Süt tarafından üretilmiş, onlardaki içerikler değişiyor. Keçi peyniri severiz biz, o paketlerdeki keçi sütü oranı % 60. 600 gr lık migros ezine keçi olanları Doğruluk üretiyor, onun keçi sütü oranı % 90. Alırken her paketin içeriğine bakmanızı öneririm. İçerikler ve üreticiler değişiyor. Ama Migrosun ezineleri benzerlerinden uygun fiyatlı ve lezzetli.
  • Guzelyali kullanıcısına yanıt
    Aynı kampanya bendede var tableti denediniz mi acaba?

• 
Sayfa: önceki 40604061406240634064
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.