Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4058. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.517
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40564057405840594060
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Money kampanyalarında migros markalı ürünler de dahil oluyor. Daha geçen ayki kampanyalarda eksiksiz geldi moneyler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 TL kağıt havlu ve peçete ye 8 Money kampanyasına Tuvalet kağıtları dahil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kraliyetmavisi kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap verdiğiniz için teşekkür ederim, bu bilgileri çalmak falan istiyorlar diye duymuştum da ondan dolayı hiçbir izin vermek istememiştim. Bu moneyleri de harcayamayalım diye talimat mı veriyorlar kasiyerlere yav ben anlamadım gitti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • needacar kullanıcısına yanıt
    değil...
  • needacar kullanıcısına yanıt
    tuvalet kağıtlarına yüksek vergi gelecek
    haberiyle
    millet akın akın marketlere koşmuş

doğru mu???
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

tuvalet kağıtlarına yüksek vergi gelecek
    haberiyle
    millet akın akın marketlere koşmuş

doğru mu???

tuvalet kağıdıdamı lüks olmuş.ikinci elmi baksak

• d_ragon kullanıcısına yanıt
    Hocam çantanın barkodu var mı mağazada bulmak için

• Tuvalet kağıdına yüzde 30 zam! Tüketiciler mağazaya akın etti
    tuvalet kağıdı stokları hızla tükeniyor

http://www.yurtgazetesi.com.tr/dunya/tuvalet-kagidina-yuzde-30-zam-tuketiciler-magazaya-akin-etti-h78731.html
    Tayvan'da tuvalet kağıdına yüzde 30 zam yapılacağı haberlerinden sonra tüketiciler mağazalara akın etti.

Türkiyede TBG 40 tl ve üzerine 8 money veriyor diye migroslarda tufalet kaadı galmayabilir

• vitriol kullanıcısına yanıt
    Bu haberi eklemekteki amacınız ne

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurt gazetesinin trollükleri bunlar, zaten zamanlandı tuvalet kağıtları. 25-30TL ye aldıgımız selpak lar simdi 35-40TL oldu daha ne olsun.
    Kampanya vs ucuza getiriyoruz işte.

Bu arkada migros tan ne acık ne kapalı asla et almam, son 3-4 tecrübemde etin kokmuş olması, kıymadan kuşbaşından kıkırdak kemik vs cıkması gibi iğrenç durumlarla karşılaştım. migros bundan sonra kilosu 10tl ye et verirse alırım, onu da kedilere yediririm, başka türlü bitmiştir bu açıdan benim için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • carpenokte kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam Migros'tan gçen 4 Kg civarı Kuzu But aldık. Ne tadı ne tazeliği vardı. İzmir'den Etçiler'den alıyorduk normalde. Migrostan deneyelim dedik. Ama hiç memnun kalmadık.
  • gördüğüm kadarıyla migrostan et ve köfte alınmayacağı konusunda forumda geniş bir görüş ittifakı var. şimdiye kadar olumlu görüş bildiren görmedim. koskoca migros bu konuya neden bir çözüm bulmaz anlayabilmiş değilim.
  • mikroskopta dana fırın kaburga var.son bi ümit denicem eğer yağlı değilse ,daha önce almıştım güzeldi.olmassa üsküdara gider dana kuyruk alırım mis gibi

• tecrübeli arkadaşlara birşey sormak istiyorum. bir hesapta birden fazla kart kayıtlıysa, TBG hariç genel kampanyalardan tüm hesaptaki kartlar için toplam 2 defa mı yararlanılıyor, yoksa her kart için mi 2 defa. aynı hesaptaki 2 kartımla ayrı ayrı alışveriş yaptım, money yüklenmesi gerekiyordu. şimdi müş.hiz.lerini aradım, tek hesaptaki tüm kartlardan toplam 2 defa yararlanılıyor dedi. bu kural yenimi dedim, yok diyor yıllardan beri böyle. şaşırdım. 2 yıldan fazladır alışveriş yapıyorum, ilk kez başıma geldi. bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
  • dana dili bütünmü satarlar acaba.yarısını keserlermi

• 10 moneyim vardı alışveriş yapmadım hiç 20 money olmuş. Sebebi ne olabilir?

• Sinsay S kullanıcısına yanıt
    Bir tel numarasına bağlı on tanede kartınız olsa müşteri bazında değerlendiriliyor yani TBG lerden bir defa genel kampanyalardan iki hakkınız varsa en fazla iki kere yararlanırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 1 Mart 2018; 16:27:40 >
  • Sinsay S kullanıcısına yanıt
    birini başka numaraya kaydettir.

daha çok money kart çıkarmak için, çek takas bölümünde 2 liraya numara arayanları gördü bu gözler

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Yeni money karta tbg ne zaman tanımlanıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: delgado12

Yeni money karta tbg ne zaman tanımlanıyor?

netten kaydettir.hemen tanımlanması lazım.

• 
Sayfa: önceki 40564057405840594060
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.