Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4038. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.506
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40364037403840394040
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

istanbulda mac3 5bıçaklı barselona seti aramayın.bi arkadaş hepsini toplamış

Bizim mağazada iki tane buldum ikisinin de içindeki 4"lüyü araklamışlar ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

Hayırlısı :D Buyur bize de gel hocam. :)

her hafta sizdeyim zaten .banabak kodlarını sizde kullandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

istanbulda mac3 5bıçaklı barselona seti aramayın.bi arkadaş hepsini toplamış

Bizim mağazada iki tane buldum ikisinin de içindeki 4"lüyü araklamışlar ya.

bugün baktım 1+1 turbo mak3 kalmıştı sizde almadım.

• emekli56 kullanıcısına yanıt
    Acaba konyada sanal market ne zaman hizmet verecek fırsatları kaçırıyoruz hep. Eğer konyada migrosda olmasa adesenin eline kalcaz ki vay halimize.

• Kipa delist

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

• Nescafe goldlar tekrar indirime girdi. Sanırım artık yükselmicek. Yeni ambalaja geçtiler. Eskileri stok bitirmeye geçtiler. Damak+200 gr aldım ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 25 Şubat 2018; 21:13:14 >
  • 60/10 sanal market kodu
    ADA

yarın 24:00 a kadar geçerli
  • simerazzı kullanıcısına yanıt
    %100 olan ürünler martta yenilenince tekrar alınabiliyor mu?

• Sanalmarkette hediyem kart ile yapılan ödemelerde migroskop money kampanyalarından money kazanılabiliyor mu? Ya da migrosta hediyem kart kullanmak ile sanalmarkette hediyem kart kullanmak arasında bir fark var mı? Migrosta kredi kartı/nakit ödeme yapılmış gibi görüyor ve katalog money kampanyalarından money puan kazanılıyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • clxa C kullanıcısına yanıt
    Fark yok ha mağaza ha sanalmarket

• hboz90 H kullanıcısına yanıt
    Hayır uyarı veriyor daha önce aldınız diye... Katalogda son tarih 28 Şubat fakat o tarihler geçsede indirim veriliyor katalogda yenilenmez 1.5 yıl oldu topu topu 3kere ürün eklendi geçen temmuz ve Kasım birde Şubat'ta Temmuz Ayında verilen indirimler 1 hafta 10 gün sürdü sonradan da düşmedi hala da düşmüyor katalogdan da silindiler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]
    İyi gibi
    Bende izmir deyim hani bir fırsat felan olursa haber verin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acomputerengineer -- 25 Şubat 2018; 23:53:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: polyo

60/10 sanal market kodu
    ADA

yarın 24:00 a kadar geçerli

Hocam bunu çıakrtınca çaykur filiz kampanyasını iptal mi ettiler acaba? 18 tl düşmüyor? tam da filiz çay alacaktım. Benim için kampanya değil zarara dönüşüyor bu şekilde 8 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metbey -- 25 Şubat 2018; 23:17:34 >
  • metbey M kullanıcısına yanıt
    Filiz çay 23 - 24 Şubat'ta düşüyordu.

• Money kullanımında 10tl ve üstüne sms onayı gerekmiyor muydu? 9.80 money kullandım kasiyer sms onayı istedi

• MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

8,25 den 3 e düşmüş.
    https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/4108316-32085-hops-islak-tuvalet-kagidi-kutu-70-yaprak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d_ragon -- 26 Şubat 2018; 0:19:29 >

• Bonus flaş kodunu kullanabilen var mı? Hata verdi bende.

• Sanalmarket kapıda ödeme ile kredi kartı puanı(axess) kullanabilir miyim veya migrostan hediyem kartı kredi kartı puanı ile alıp sanaldan hediyem kart ile sipariş vermem mümkün olur mu bilgisi olan cevaplayabilirse sevinirim

• simerazzı kullanıcısına yanıt
    Telefon numarasıyla sms şifresi gelmeden 9,99 tl ye kadar harcanabildiği için, çokça müşteri moneyleri başkaları tarafından harcanıyordu, tamamen suistimal edilecek durum olduğundan ve örnekleri çokça yaşandığı için bildiğim kadarıyla yirmi gün kadar önce sistem değişti ve telefon numarası verip money kullanacaksanız 1 tl bile money kullanacak olsanız sms onayı istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 26 Şubat 2018; 0:26:18 >
  • JackieChan kullanıcısına yanıt
    Sorularınızı yanıtlayayım kapıda ödeme seçerseniz bonus, world, paraf/parafly, maximum puan kullanmanız mümkün fakat eve gelen pos cihazında akbank pos cihazı yüklü değil zaten akbank pos cihazı her mağazada yok belirli migros mağazalarında var eğer axess anlaşmalı migros bulursanız puanlarınızı harcayabilirsiniz ya da hediyem karta aktarabilirsiniz (fakat sistemin puanları görmediği durumda yaşanıyor.) hediyem kartta bakiyeniz varsa sanal markette sepet tutarınızın %70 i kadar tutan dilimini ödemeniz mümkün.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 26 Şubat 2018; 0:34:41 >
  • 
Sayfa: önceki 40364037403840394040
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.