Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4034. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.517
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40324033403440354036
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • money bonus ile 150 tl lik işlem yaptım 30 money için, mesaj falan gelmedi bonusflashda da bir hareket yok.

Normal mi? benzer durumu yaşayanlar var mı acaba?
  • tridinebandim T kullanıcısına yanıt
    Ödemeyi sanal marketten yaptıysanız gün içinde teslim saatine yakın bir ara fatura muhasebeleştirilmesi yapılıyor. Kart hareketi o zaman oluyor, bonus flaşa da o zaman yansır, iyi geceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 25 Şubat 2018; 3:16:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    peki bende birşey sorayım.Bilginiz var ise bilgilendirirseniz sevinirim. ödmeyi yine online moneybonus ile yaptım. Bonus flaşta kampanyaya dahil işlemlerde gözükmüyor.Siparişi ayın 27 sinde teslim alıcam.O gün teslim alırsam kampanyadan 30 money kazanırmıyım. Çünkü kampanya bu gün son gözüküyor.
  • serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    aynısını bende sölicektim kıymayı iade edin,sonra istediğinizi alın. fiş yanınızda olsun hiçbir sıkıntı olmaz. hatta neden diye sormazlar bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Money bonus 150/30 veriyor. İnnial kart yüklemesine gelir mi puan?

• Dün, Balçova kipa. Bir de koroplast çöp torbaları 1+1 di

• Dün, Balçova kipa. Bir de koroplast çöp torbaları 1+1 di

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    Bazen sınıfta kalsak da olur. Herhangi bir ürün olsa uğraşılır ama bozulabilecek ürünleri alıp gezdirip iade etmek bana pek etik gelmiyor. Ayıplı olsa eyvallah ama 3 kuruş için kimsenin sağlığıyla oynamaya değmez.

• Sanal marketten alınan bir ürün mağazaya götürülerek değişim ya da iade istenebiliyor mu? Bilgisi olan var mı?
  • onbeskarakterli O kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, yeni alışverişten düşüyorlar iade tutarını...

Tutar kupon tutarından aşağı düştü ama sıkıntı olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tridinebandim -- 25 Şubat 2018; 10:23:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkaragul40

Bazen sınıfta kalsak da olur. Herhangi bir ürün olsa uğraşılır ama bozulabilecek ürünleri alıp gezdirip iade etmek bana pek etik gelmiyor. Ayıplı olsa eyvallah ama 3 kuruş için kimsenin sağlığıyla oynamaya değmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: black_leon

Money bonus 150/30 veriyor. İnnial kart yüklemesine gelir mi puan?

Daha önce gelmişti

Gelir

• smichov S kullanıcısına yanıt
    listedekilerin hiçbiri uygun fiyatlı değil.ariyel geçen hafta vardı kimse almıyordu zaten ucuzda değil.

• uzman kasap köfteler 12,95 den 9,95 e düşmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

Aramızda elazığ merkezde ve yalıkavak bodrumda olan varmı.

Gakkoş yokmu aramzda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • formula01 kullanıcısına yanıt
    bir önceki kampnyan 150 tllik 2 farklı işleme 40 money kampanyasından gelmişti. Onda sadece ödemenin money bonus ile yapılması gibi bir ibare vardı.şimdikinde money bonus ile işleme başlanıp money Bonusla ödenmesi diye geçiyor. İnnial yüklemede bi money club veya telefon veya min numarası ile giriş yapmıyorlar. Burda sıkıntı olur mu diye düşünüyorum

• Markete giden birisi kivinin fiyatına bakabilir mi? Annem oturduğu yerdeki migrosta 2 tl oldugunu söyledi sanalmarkete baktım o fiyat degildi mağazalarda öyle olabilir mi acaba?

• Arkadaşlar Sanal Marketten dün sipariş verdim stokta vardı Bugün arıyorlar ürün kalmamış. Böyle bişey olabiliyor mu? Ürünü ayırmıyorlar mı?

O zaman Sanal Marketin ne avantajı kalıyor. Gidip marketten almak daha mantıklı.
  • mert969 M kullanıcısına yanıt
    Bugün bilmiyorum dün 6,99du.

• quote:

Orijinalden alıntı: emurat

Arkadaşlar Sanal Marketten dün sipariş verdim stokta vardı Bugün arıyorlar ürün kalmamış. Böyle bişey olabiliyor mu? Ürünü ayırmıyorlar mı?

O zaman Sanal Marketin ne avantajı kalıyor. Gidip marketten almak daha mantıklı.

gidip sen almıyorsun onlar getiriyor başka bir avantajı yok.

sanal marketin ayrı bir depo su yok. mağaza stoğunu kullanıyor. hiç denk gelmediniz mi polar ceketli sanal market logolu bir eleman elinde arabayla sipariş listesine göre mağaza içinde dolaşıp raflardan alıp ürünü senin kasana atıyor. ön taraftan kasalardan değil arka kapıdan araçla çıkıyor ürünler tek farkı bu.
  • 
Sayfa: önceki 40324033403440354036
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.