Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4033. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
931
Favori
6.206.041
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40314032403340344035
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hemen sepet oluşturdum.
  • Acil tbg bahçıvan ikinci %40 indirim düşmüyor gdiden faydalanmak için sepet yaptım da money olarak geri yatırırlar mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delgado12

Acil tbg bahçıvan ikinci %40 indirim düşmüyor gdiden faydalanmak için sepet yaptım da money olarak geri yatırırlar mi?

Eğer kartınızda tanımlıysa ne olur ne olmaz ss'inizi alın müşteri hizmetlerine durumu anlatın money olarak değil de kartınıza miktar kadar indirim yatırırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

Mağazadayım Resimdeki ürünleri sanalmarket üzerinden bakınca 66 tl tutuyor mağaza da ise daha fazla çayı 29 den geçiyorlarmış nasıl düzeltirim

Çay hariç 60tl olması lazım ki çayla indirimli olarak 72tl olsun...

Hallettim hocam sanalmarketten sipariş verdim eve gelsin ne yapım artık

• Arkadaşlar şu indirim kodu neydi şu an indirim yapabilecek?
  • delist

• quote:

Orijinalden alıntı: yurtlu70

bugün için sepet yarın teslim.kupon kodunu verince yapayım dedim çay için...

30 ödeyebilirsin.çay için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 25 Şubat 2018; 0:39:6 >
  • serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    uzman kasap köfteler zaten 10 lira.jet kasadan çıksaydın sıkıntı olmazdı.konuyu biraz okusan zaten sıkıntı yaşamazdın.

• Hiç denemediğim bir şeyi soracağım, şu an ödeme sayfasındayım.. Gdi indiriminin kalktığını (sepet sayfasında) varsayarsak bu ekrandan ayrılmasam buradan da gider mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 25 Şubat 2018; 0:53:55 >
  • kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    üstad bunlar asıl fatura kesilirken hesaplanmıyormu.sen daha iyi bilirsin ama faturası teslim zamanına yakın kesiliyor.ozaman gdı felan sistemde çıkmaz bence

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Evet teslim saatinden 0,5-1 saat önce kesiliyor. Bu indirimlerin hiçbiri iptal olmuyor fatura kesiminde. Teslim 3 gün sonra da olsa GDİ'yi alırsın. Orada benim 10 TL'lik indirimim var (deterjan) mesela, o deterjan gelmese de indirim iptal olmaz, ya da indirim çeki 100TL alt limitli diyelim. Alışverişin de yarısı gelmeyip 60-70 liraya düşse bile çek iptal olmaz. Önemli olan konu; "toplam tutarın" gönderim alt limitinden aşağıya düşmemesi.

Çek-satıştan 25 TL prime kodu arıyorum herkes uyuyor galiba. Fazla bekletmeden ödeme yapayım en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 25 Şubat 2018; 1:12:0 >
    30 a 10 money almışsın zaten.kıymalar kampanya hariç diye biliyorum.

Hocam, 25'e 10 kampanyası sadece köfte için sınırlı, yani kıyma dahil değil.

Genel olarak hata olduğunu düşündüğünüz durumlarda, ürünleri götürmeden, iade edip ekleme yapabilir. Tekrar satın alabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Üzgünüm ki "uzman kasap ürünleri" başlığı altında değil, "uzman kasap köfte" başlığı altında money kazanımı gerçekleşiyor. Önceden de olduğu gibi her zaman yalnızca köfteler için geçerli olmuştur uzman kasap money kampanyaları. Siz kıymayı iade edip köfteye çevirin. Zaten ürün alacağınız için mağaza sizden GDİ'yi geri talep etmez. Çünkü yarın GDİ yok. İzaha yanıt mevcuttur her zaman, sıkıntı yaşamamanızı dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sauthern Man

Aklınızda bulunsun.
    Alışveriş yaptığım mağazada çay yoktu. Sucuk almak istemedim.
    Barkod ile ödemesini yaptım. Daha sonra çayları teslim alacağım.

Hocam bu konuyu biraz açar mısınız?Barkodla ödeme nasıl oluyor ve bu şekilde gdi ürünü nasıl sonra alınıyor?

• Şu önümüzdeki günlerde olacak kampanyalar nelerdi arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: serin_su842

bilgilendirme için tşk ler hocam yalnız şu sorularıma yanıt bulamıyorum

sadece kıyma ve şekerleri mi migrosa götüreyim diğerleri bende kalsın mı ?

sipariş komple iptal edilip çay hariç gene 60 tl yi geçecek şekilde mi oluşturacaklar yoksa sadece kıyma ve şekerlerin iadesini alıp altlimitin altına düşmeyi sorun etmeyecekler mi

Neyi iade edecekseniz onu götürün. Diyelim ki fişiniz çay harici 60 liraydı ve toplamda 40 liralık iade kestireceksiniz; Sizden 40 liralık alışveriş yapmanız istenecektir. Bu yeni fiş eski fişten bağımsız olacak. Ama bu tamamen aklı başında, baştan savma yöneliminde olmayan çalışanlara denk gelmenizle mümkün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • satem S kullanıcısına yanıt
    Bugün ezbere yazdığım 8690105004045 numaralı barkoda sahip Çaykur Filiz çayı kasada elle giriyorlar, ya da zaten bu barkodun olduğu raf etiketini okutuyorlar. Almış gibi gösteriyorlar. Ürün geldiğinde müşteri o fişle gelip alabiliyor. Bu konuda müşteri tavrına göre karar belirleyici oluyorum; ya stoklarla sınırlı yanıtı veriyorum, ya da yukarıdaki işlemi teklif ediyorum. Değişik değişik set ürünlerde (sadece gdi'ye özel ayarlanmış) bunu yapmıyorum; çünkü bu tarz ürünlerin reyonlarda yeri yok ve sonradan gelmesi ya migroskopa ya da yeniden gdi ürünü olmasına bağlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 25 Şubat 2018; 2:30:9 >
    Öncelikle geçmiş olsun. Size tavsiye olarak şunu dicem her zaman alacağınız ürünlerde özellikle tbg yada katalog moneylerinde alacağınız ürünleri cepten barkodunu okutarak fiyat karşılaştırmasını yapın. Zamanında gdi içicek tbg combosunda 0,50 krştan dolayı money alamamıştım o zamandan beri dikkat ederim. Gerçi sizin aceleniz varmış ve mağaza kapanmış o hızlılıkla buda aklınıa gelmemiş olabilir. Ama pelerin arkadaşın dediği gibi güzel bir izahla ürünlerin değişimini yaparsınız mağazada.

• Aramızda elazığ merkezde ve yalıkavak bodrumda olan varmı.

• 
Sayfa: önceki 40314032403340344035
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.