Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4011. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.507
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40094010401140124013
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 liraydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smichov

1 liraydı.

2 kilosu 2 liraydı.kilosu 1 lira.ben 2 kere almıştım.

• yumruyen kullanıcısına yanıt
    Bir kere kayıt olunca kaç defa katılım hakkın varsa o kadar üründe indirim düşüyor. Hepsinde 3 adet olmuyor dikkat etmek lazım birde Uygulama ana ekranda yüzde yüz yazsa bile detayları okumak da fayda var (örneğin kahvede %100 yazıyor ama %50 düşüyor)
  • Damak 2 adet normal 70g 1 adet 55% bitter 70g olanı aldım 2 tanesi düşmüş.. Sanırım bitter dahil değil.. Umarim 1 hakkım daha vardır.

• hamemo kullanıcısına yanıt
    Kasiyer önce gdi sonra yağ düşer dedi ama ben 70tl yi geçmiştim garanti olsun diye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yediyıldız kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler. 2 hakkımız daha var o zaman anladım.
  • yumruyen kullanıcısına yanıt
    Bu kampanya nasıl geldi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Kampanya değil, iyi gelecek elçileri diye bi sitesi var ya migrosun, hanımın hesabı var orada ordan tanımlıyorlar kartına, dün denedik ilk defa bizde ananas bedava aldık.
  • bu iyi gelecek elçilerindeki indirim/bedava mevzusu nasıl oluyor
  • expertadvisor kullanıcısına yanıt
    Şu an avansas da 900 gr teneke kutuda NESCAFE GOLD 89,90 TL Cumartesi sipariş verdim bugün geldi. Daha kullanmaya başlamadık ama nescafe kalitesi belli zaten. Büyük ambalajda bozacağını sanmam. sürekli kullananlar için en uygun fiyat şu an avansas da link aşağıda

http://www.avansas.com/

nescafe-gold-kahve-teneke-kutu-900-gr.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neyzen21 -- 20 Şubat 2018; 17:17:52 >
  • Beyler ayçiçek sıvı yağ tavsiye edecek varmı ? 5 Kg' lık 2 adet alıp 45/6 TBG den yararlanayım
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Torku 5lik almıştık bir kaç ay önce memnun kaldık salat ı övenler var siz bilirsiniz tabi ki

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    Torku şikayetvarda okudum köpürme yapıyormuş. Sumu kattınız diyenler var. Salat alacağım, diğer markayı araştırıyorum. Migrosun tenetesi nasıdır ? Fason üretim sanırım. Bu arada Migros markalı ürünlerdede geçerli sanırım 45/6 TBG
  • Arkadaşlar Bisküvi,kek,gofret alışverişinde 5 money kampanyasına eti cicibebe bisküvi ve ülker bebe bisküvileri de dahilmidir acaba.
  • akşama sorvivor varmı kod gelirmi

Amannnnn salat'dan uzak durun.Hayatta bir daha almam diyeceğin bir yağ....
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Neden üstadım ? Ne tavsiye edersiniz ?
  • Tugayy kullanıcısına yanıt
    Dahil hocam geçen arkadaşın birisi paylaşmıştı

Vallahi hocam torkuyu hiç sevmem yağ tbg si vardı bulgur hediyeli insert zamanında üç teneke almıştım kullanıyor hanım bir şikayette bulunmadı geçen kızartma yaparken yanındaydım olmadı birşey ama karar sizin salat ta almayın dediler karar sizin ben fiyat avantajı olduğunda bizim yada orkide alıyorum onlarda bu ara hiç avantajı yok

• Tugayy kullanıcısına yanıt
    Mağazada normal bisküvilerin yanına koymuşlardı bebeleri .Kesin diyemiyorum ama geçiyodur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 20 Şubat 2018; 18:27:12 >
  • 
Sayfa: önceki 40094010401140124013
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.