Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (3973. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.464
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39713972397339743975
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dextrr

quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Bu çikolatalardaki ikincisi % 50 indirimli kampanyasıyla iyi gelecek elçilerindeki damak % 50 kampanyası falan birleşir mi?

yeni eklenen ülker antep fıstıklı beyaz çikolatadaki %40 ile 2. %50 birleşti
    2'si 9 tl yerine 4,05 tl'ye geldi.

Eğer 2 tanesinde toplamdan düştüyse 4 tane alınsaydı 8,10 TL'ye gelirdi sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: magnnm

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

Bugün üç mağaza gezerek bulduğum ganimetlerim.
    Emre Gupido'nun viskililerinden buldum, 7 tane vardı hepsini aldım fiyatına yakın After Eight ile eşledim.
    Dolgusundaki viskinin alkol derecesi %47 ve içerisinde %10 oranında var.
    Etil alkolleri silenler bunu da siler gerçi ama gene de yazayım.

Off, o alkollü çikolatalara içim gitti ama elim gidemedi. Biraz pahalı, bir kampanya ile birleştiremeyince ve rafta beklemiş olabileceğini düşündüğümden alamadım (bir de İtalya üretimi diye!). Mükemmel bir şey olduğuna eminim, "duty free ve free shop"lara bakarım artık...

Eski stil büyük İsveç veya İsviçre çikolatası vardı, fiyatı uçuk ama bulan kaçırmasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Bu çikolatalardaki ikincisi % 50 indirimli kampanyasıyla iyi gelecek elçilerindeki damak % 50 kampanyası falan birleşir mi?

Eğer 2 tanesinde toplamdan düştüyse 4 tane alınsaydı 8,10 TL'ye gelirdi sanırım.

sanalmarketten denedim hocam o şekilde olmuyor.
    en avantajlı 2 li oluyor garip bir şekilde
    mcvities için de aynısı geçerli, 2 tane mcvities nibbles 2,2 tutuyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

sanalmarketten denedim hocam o şekilde olmuyor.
    en avantajlı 2 li oluyor garip bir şekilde
    mcvities için de aynısı geçerli, 2 tane mcvities nibbles 2,2 tutuyor.

4'lü alınınca fiyat ne oluyor hocam?

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Hadi inşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karadamyeti K kullanıcısına yanıt
    Asıl gidenler hissediyor bu ülkenin yokluğunu. Yok mu gurbetçi, anlatsın insan nasıl da hasret kalıyor bu cennet vatana...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maliyeci18

Asıl gidenler hissediyor bu ülkenin yokluğunu. Yok mu gurbetçi, anlatsın insan nasıl da hasret kalıyor bu cennet vatana...

Ah o gurbetciler yok mu bos bos konusuyor. Gelsin o lanet okudugu almanyadan ve diger ulkelerden madem bu vatani cok seviyorsa orada ne isi var? Burada is mi yokmus?
    Gelsin burada asgari ucrete calissin birde oglunu sehit versin bu cennet vatana ozaman konusuruz bu vatani nasil goruyor.
  • dextrr kullanıcısına yanıt
    Hocam bu karta tanimli kampanyalarda ornegin salla kazan ile karta tanimmlanan yüzdelik indirimler sanalmarkette denendigi zaman indirim dusutugunde odeme yapilmadan sepet silinip tekrar eklendiginde tekrar indirim dusmuyordu, ancak MH ile gorusup durumu anlatinca kampanyayi tekrar karta yukluyorlardi.

Bu kampanyada bu sorun olmuyor mu? Yani sanalmarkete urunu eklediniz ve sonra silip safyayi yenileyip tekrar eklediniz, indirim tekrardan dusuyor gozukuyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maliyeci18

hocam bizimde gurbetçi akrabalar var.onların yokluğunu hissettiği tekşey para

bende şuan larada denize girebilmenin yokluğunu hissediyorum.vatanla felan ne alakası var.

edit:almanyadan birkaç yıl önce bi köylümüz geldi.buradan hiç sigortası yoktu 1 hafta sigorta yaptırıp emekli oldueşide aynı şekilde çifte emekli krallar gibi yaşıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 13 Şubat 2018; 9:43:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mandollph

quote:

Orijinalden alıntı: magnnm

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

Bugün üç mağaza gezerek bulduğum ganimetlerim.
    Emre Gupido'nun viskililerinden buldum, 7 tane vardı hepsini aldım fiyatına yakın After Eight ile eşledim.
    Dolgusundaki viskinin alkol derecesi %47 ve içerisinde %10 oranında var.
    Etil alkolleri silenler bunu da siler gerçi ama gene de yazayım.

Off, o alkollü çikolatalara içim gitti ama elim gidemedi. Biraz pahalı, bir kampanya ile birleştiremeyince ve rafta beklemiş olabileceğini düşündüğümden alamadım (bir de İtalya üretimi diye!). Mükemmel bir şey olduğuna eminim, "duty free ve free shop"lara bakarım artık...

Eski stil büyük İsveç veya İsviçre çikolatası vardı, fiyatı uçuk ama bulan kaçırmasın

Bunlar çikolata bölümünde yok nerede var? İçki bölümünde mi?

• Arkadaslar pınar tereyağı ve tat köy salça indirimleri yakında gelecek mi bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhn61

Arkadaslar pınar tereyağı ve tat köy salça indirimleri yakında gelecek mi bilen var mı?

şimdi baktım şok oldum pınar tereyağı 56 lira

dalga geçmişler resmen.şuan sek tereyağı 36.5 ve pınardan daha güzel.

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Genelde pınar alırdım geçen 3-5 ay önce 50 tl oldu diye sek alayım dedim kilolukk aldım tereyağını kaynattım üstünde kapkalın bir tabaka krema vardı arayıp şikayet ettim hiçkimse ilgilenmedi sek diye güvenip aldık fiyatı biraz daha uygun diye ama tereyağı yerine ne yedik bilmiyorum tavsiyem pınardan şaşmayın fiyatı çok abartı ama artık düşünce senelik alacagız yapacak birsey yok digerleri çöp bence sek bile bu şekildeyse diğerlerini tahmin edemiyorum
  • gokhn61 kullanıcısına yanıt
    zaten pınar 35_40 civarıydı başka yerden bulunur.biz yemekte kullanmıyoruz.yemeklerde kullanıyorsanız karlıdağ var onu alın

• Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    Ithal çikolata reyonunda oluyor bu ürünlerin hepsi. Ama mağazada ithal çikolata reyonu olup olmaması o bölgenin gelir düzeyine göre düzenleniyor. Yani mağaza formatı MMM veya 5M bile olsa müşteri profiline bağlı olarak mağazada böyle bir reyon olmayabilir.

• smichov S kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle kardeşim bizim bulunduğumuz şehirde mesela o tarz bir reyon yok paylaşılan çikolataların bir çoğu bizde yok

• Coffee Mate kahve kreması 625 gr ekonomik paket fiyatı 14 TL, 400 gram şişeli hali 8,5 TL.
    Fiyatları sürekli böyle değildi sanırım veya daha önce dikkat etmemişim.

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

• Ciginix kullanıcısına yanıt
    kahve kremalarının tamamında bi dengesizlik var.ekonomik olanlar pahalı.belkide içeriğimi farklı acaba

• gokhn61 kullanıcısına yanıt
    Sütaşın tereyağı çok güzel.Hem kahvaltıda hem yemeklerde rahatlıkla yeniyor.
  • piyasadaki çoğu markayı denemişimdir hiçbiri 35 liradan fazla etmez,öyle pek farklarıda yok.en kötüsü kebirdi.

migros 101 bim gibi market markalarıda güzel denenebilir 33 lira civarına satılıyor.

migros tereyağını sanalda göremedim.

• 
Sayfa: önceki 39713972397339743975
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.