Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (3926. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.411
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39243925392639273928
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 111222333hhh

quote:

Orijinalden alıntı: sucre

Kahve eskiden 100 düşerdi şimdi 50 düşüyor 3er paket aldıysanız 3x2tl den 6 eder damak 100 düşmesi lazım

Hocam, ananas alalı 1 hafta kadar oldu. Para ödemedim.

Bugün 1 damak 3.95

1 tane de kahve aldım 3.95

1.95 ödedim.

Garip bir hesap yaptı kasa, benim de kafam karıştı.

Biz de geçen yaz arkadaşla almıştık kahve ve damak. O zaman ikisi de % 100 indirimli ve 5 er adetti. Ama bir sorun yaşamıştık damaklarda. Aynı 80 gr lık kare damaklarda 2 ayrı barkod vardı ve birine indirim vermiyordu. İndirimli barkodun fotosunu çekip aynısından başka migrosta bulup almıştık % 100 bedavaya. 10 paket kahve, 10 paket damak, günlerce yiyip içmiştik.

Ama kahvenin indiriminde hata olabilir, bir yerde % 50 bir yerde de % 100 yazıyor.

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

Ekleme: 8690632706214 numaralı barkodu olana indirim vermiyordu, 8690632050232 barkodu olana indirim veriyordu. Her ikisi de 80 gr. kare antepfıstıklı damak. Bu tip alışverişleri yaparken hesap ekstresinde kontrol etmek gerekiyor. Yada başka kampanya, gdi vb. derdi yoksa, indirim tanımlı ürünü tek başına almak lazım, gözden kaçmaması için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jass -- 28 Ocak 2018; 23:37:38 >

• Bu indirimleri tek alışverişte kullanabilir miyim.yani aynı anda 3 damak 3 kahve alabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilginorhan kullanıcısına yanıt
    Alırsınız, ancak alışverişi yapınca kontrol edin, indirimler düşmüşmü. Şu anda hangi barkodu indirimli görüyor bilmiyorum, alalı epey zaman oldu.
  • 7 Ricardo Quaresma kullanıcısına yanıt
    ben 5 paket aldım beğendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: jass

quote:

Orijinalden alıntı: 111222333hhh

quote:

Orijinalden alıntı: sucre

Kahve eskiden 100 düşerdi şimdi 50 düşüyor 3er paket aldıysanız 3x2tl den 6 eder damak 100 düşmesi lazım

Hocam, ananas alalı 1 hafta kadar oldu. Para ödemedim.

Bugün 1 damak 3.95

1 tane de kahve aldım 3.95

1.95 ödedim.

Garip bir hesap yaptı kasa, benim de kafam karıştı.

Biz de geçen yaz arkadaşla almıştık kahve ve damak. O zaman ikisi de % 100 indirimli ve 5 er adetti. Ama bir sorun yaşamıştık damaklarda. Aynı 80 gr lık kare damaklarda 2 ayrı barkod vardı ve birine indirim vermiyordu. İndirimli barkodun fotosunu çekip aynısından başka migrosta bulup almıştık % 100 bedavaya. 10 paket kahve, 10 paket damak, günlerce yiyip içmiştik.

Ama kahvenin indiriminde hata olabilir, bir yerde % 50 bir yerde de % 100 yazıyor.

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

Ekleme: 8690632706214 numaralı barkodu olana indirim vermiyordu, 8690632050232 barkodu olana indirim veriyordu. Her ikisi de 80 gr. kare antepfıstıklı damak. Bu tip alışverişleri yaparken hesap ekstresinde kontrol etmek gerekiyor. Yada başka kampanya, gdi vb. derdi yoksa, indirim tanımlı ürünü tek başına almak lazım, gözden kaçmaması için.

Şimdi yeniden tanımlasam annemin kartına Damak'ı, ücretsiz alabilir miyim?

• Arkadaşlar mesela 15 tl ve üzerinde yumurta alışverişine 5 money diyor eğer 30 tl lik alışveriş yaparsam 10 money verir mi yoksa yine 5 mi verir?

• gsad1905 G kullanıcısına yanıt
    10 verir.. max 10 alırsın zaten, en fazla katılım sayısı ikiydi galiba.. uygulamadaki kampanya detaylarından görebilirsin.. farklı farklı kampanya koşulları olabiliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7 Ricardo Quaresma

1tlye satılan bir ıslak mendil var kipadakinin çakması gibi. Sakın ola almayın şayet kendisi dünya üzerinde paranın satın alabileceği en kötü şey. (2.side uludağ orman meyveli içecek :D )

İnanmayanlar 1tlsini alıp deneyebilir kokusu iğrenç yemin ederim 1 kilo bokla 1 hafta aynı odada durmayı tercih ettirecek bir kokusu var sakın almayın.

siz benden önce yazmışınız bende uyaracaktım kokusu igrenç ben attım bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: celtic pride

10 verir.. max 10 alırsın zaten, en fazla katılım sayısı ikiydi galiba.. uygulamadaki kampanya detaylarından görebilirsin.. farklı farklı kampanya koşulları olabiliyor..

En fazla iki evet ama sanki 15 tl ve ÜZERİNDE dediği için alışveriş başına bir hak verilecek gibi düşündüm

• MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]
  • quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

quote:

Orijinalden alıntı: 7 Ricardo Quaresma

1tlye satılan bir ıslak mendil var kipadakinin çakması gibi. Sakın ola almayın şayet kendisi dünya üzerinde paranın satın alabileceği en kötü şey. (2.side uludağ orman meyveli içecek :D )

İnanmayanlar 1tlsini alıp deneyebilir kokusu iğrenç yemin ederim 1 kilo bokla 1 hafta aynı odada durmayı tercih ettirecek bir kokusu var sakın almayın.

siz benden önce yazmışınız bende uyaracaktım kokusu igrenç ben attım bile

Meraktan alacaktım, dahada almam.
  • merhaba,dün bu henkel fırsat paketinden aldım gdi ile birlikte 73 lira tuttu,kasiyere money kullanacağımı söylemiştim ürünleri geçirmeden önce ama ne kadar kullanacağımı söylemedim.52 money vardı hepsini kullandı.öyle olunca ödeme tutarı 30 liranın altına düştü.iade alıp tekrar geçeyim dedi henkel paketini ama baktım bugün money yatmamış.Ne yapmak lazım?

• 140karakter kullanıcısına yanıt
    Kardeş hangi şehirden baktın ben bir kaç yere baktım çıkmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus3282

merhaba,dün bu henkel fırsat paketinden aldım gdi ile birlikte 73 lira tuttu,kasiyere money kullanacağımı söylemiştim ürünleri geçirmeden önce ama ne kadar kullanacağımı söylemedim.52 money vardı hepsini kullandı.öyle olunca ödeme tutarı 30 liranın altına düştü.iade alıp tekrar geçeyim dedi henkel paketini ama baktım bugün money yatmamış.Ne yapmak lazım?

merhaba ;

müş.hiz. arayın bu durumu izah ederek talebinizi belirtip kayıt açtırın olumlu geri dönüş olacaktır

iyi forumlar keyifli alışverişler.
  • Teşekkür ederim cevap için aradım kayıt açtılar yatırırlar umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: gsad1905

quote:

Orijinalden alıntı: celtic pride

En fazla iki evet ama sanki 15 tl ve ÜZERİNDE dediği için alışveriş başına bir hak verilecek gibi düşündüm

ifade öyle gibi duruyor, evet ama veriyor, 2 kez katılınabilir dediği için...
  • quote:

Arkadaşlar mesela 15 tl ve üzerinde yumurta alışverişine 5 money diyor eğer 30 tl lik alışveriş yaparsam 10 money verir mi yoksa yine 5 mi verir?

keskinoğlu almayında

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    1 No kalmadı sanırım 2 no yu ben görüyorum mağazalarda ama bana göre pahalı sleepy alırım daha iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

Arkadaşlar mesela 15 tl ve üzerinde yumurta alışverişine 5 money diyor eğer 30 tl lik alışveriş yaparsam 10 money verir mi yoksa yine 5 mi verir?

keskinoğlu almayında

Neden hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

keskinoğlu almayında

Neden hocam

gurme- keskinoğlu kimyasal tehdit

• 
Sayfa: önceki 39243925392639273928
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.