Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (3890. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.521
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38883889389038913892
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • migros yüzünden millet şeker hastası olacak.aman sakın insanların ihtiyacı olacak ürünlerde yapma .pisküvi şekerleme çikolata kofret cipsi vb

https://forum.donanimhaber.com/sicak-cikolata-3-al-2-ode-migros--130887090

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 16 Ocak 2018; 10:23:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    nestle salepe saldırayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

nestle salepe saldırayım

salepe benzemiyorki.bardağa bile çamur gibi yapışıyor

• Valla akabey üstat ve belo reis sayesinde hergün yeni bir taktik öğreniyoruz...Teşekkür ederiz her ikinize de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktorhia

Bir de Android 4.4.2 kullanıyorum. Sanal market uygulamasında 10 dakika takılsam kesin 4 5 dakikası "yükleniyor" mesajını izlerken sıkılmakla geçiyor :( kapatıyorum birşey almadan.

Millet çoğunlukla bilgisayardan mı giriyor sanalmarkete yoksa. Android programını normal kullanabiliyor musunuz? Sadece ben mi varım ?
  • yeni aksiyonda GDİ ler hariç bir nane olmayacak gibi yine

geçen sene ELİDOR kampanyası varmış,

şartlar gayet mantıklı,
    her gün 1000 alışveriş olacak kartların birçoğunun bilgileri eksik bu nedenle kampanya katılımları sağlanmıyor vs vs vs

eğer fiyatlar uygun olursa BİLGİLERİ EKSİKSİZ farklı kartlar ile ölü günlerde ( p.tesi, çarşamba, perşembe ) çok rahatlıkla 1000 kişinin arasında olunup hem tarak hemde 20 Money kazanılıp senenin ilk güzel kazanımı sağlanabilir

geçen seneki görsel =======>>> LİNK

EKLEME ; AYNI ÜRÜN 50 ML EKSİLMİŞ VE FİYATI DA 1 TL ZAMLANIP 10,90 TL OLMUŞ,
    bakalım yeni aksiyonda bu kampanya olursa FİYATLAR GÜNCELLENECEK Mİ ?

ASLINDA @BELO3 reyiz delist elidor bulsa da YIKSAM MİGROSU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 16 Ocak 2018; 14:39:3 >

• quote:

quote:

Bir de Android 4.4.2 kullanıyorum. Sanal market uygulamasında 10 dakika takılsam kesin 4 5 dakikası "yükleniyor" mesajını izlerken sıkılmakla geçiyor :( kapatıyorum birşey almadan.

Millet çoğunlukla bilgisayardan mı giriyor sanalmarkete yoksa. Android programını normal kullanabiliyor musunuz? Sadece ben mi varım ?

hocam telefon fırsatlarına bak bence.hızlanırsın

• arkadaşlar ilk defa sanal market kullanacam da ben bi sorum olacaktı.

sipariş verince hemen mi geliyor siparişin gelme süresi nedir acaba bu konuda bilgi verebilir misiniz?
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    sipariş aşamasında teslimat seçeneği çıkıyor.saatini bile seçebilirsin.

saolasın. çok mantıklı geldi bu iş
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Neredeyse bir yıldır böyle harcama hedefi gelmiyor...Migros unuttu herhalde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

quote:

Yok canım bunun telefon ile alakası yok. Yine de iyi bir telefonla da bakayım. Ama iyi güldüm yalnız :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

quote:

Yok canım bunun telefon ile alakası yok. Yine de iyi bir telefonla da bakayım. Ama iyi güldüm yalnız :D

var var 4.2 zamanında ekmeği karneyle alıyoduk

• Arkadaşlar önemli bir sorum var. Sanal market ödemesi esnasında 2 ayrı kart ya da bir kısmı nakit bir kısmı kartla ödemek mümkün mü? Gelen arkadaş olmuyor falan dedi ama sallıyor gibi geldi.

• Arkadaşlar bu cilt bakım ürünleri / bebek bakım ürünleri kampanyaya girer mi bir daha? bir bilginiz var mı %50' i kaçırdık :(
  • merhabalar, iyigelecek elçilerinden dönüştürülen moneyler, dönüştürdügünüz ay içinde kullanılmazsa silinir mi? yoksa kullanma süresi var mı?

• Bende elidor kampanyası var sandım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evrenarisoy E kullanıcısına yanıt
    Silinmez, ama zaten 1 ayda en fazla 25 TL dönüşebiliyor, onu da harcamak kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sucre

Bende elidor kampanyası var sandım

Arkadaşlar yeni kampanya sanacak, diyecektim ki sanmışlar bile.
    Hazır paketlerdeki içilecek saleplerin hepsi aynı. En güzeli salepi toz olarak alıp cezvede süt ile pişirmek. Şekerli sevenler kendine göre ayarlasın. Gerçek toz saleple yapınca hiç öyle şekerli ve püre gibi olmuyor. Hazır paketlere nişasta katıyorlar herhalde. Aynen çamur gibi oluyor, bardak zor yıkanıyor.
  • 
Sayfa: önceki 38883889389038913892
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.