Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (3690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.517
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36883689369036913692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünkü gdiden peynir aldım. Kartıma tanımlı 20/6 peynir vardı tbg. Bunu kazanırım diye düşündüm ama money gelmemiş. Alışveriş geçmişime baktığımda da peynir fiyatı 19.99 görünüyor?? Normalde 24,95 yazması lazımdı. Benzer durum yaşayan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 adet yeni çikolata raflardaki yerini almış.

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

• Lindt lindor karamel de yeni eklenmiş.

Denemeyenlere öneririm lindt lindorları efsanedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: basilisk lizard

Dünkü gdiden peynir aldım. Kartıma tanımlı 20/6 peynir vardı tbg. Bunu kazanırım diye düşündüm ama money gelmemiş. Alışveriş geçmişime baktığımda da peynir fiyatı 19.99 görünüyor?? Normalde 24,95 yazması lazımdı. Benzer durum yaşayan var mı?

Bende dün gdi olarak aldım. Evet faturada 19.90 ₺ gözüküyor. İnsertte 24.95 yazıyordu.

• KoTuTuRK kullanıcısına yanıt
    Ediyor kardeşim bugünde alabilirsin

• Teşekkür ediyorum arkadaşlar,gerek yok ozaman

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim dostum .

• Arkadaşlar şu powerbankli Nivea'lardan sipariş verdim, yanına da gdi peynir ekledim. Fakat beklendiği gibi arayıp stokta yok dediler. Geçenlerde @KARACABEYY hocam sipariş 60 liranın altına düşse de sistem gdi ürününü almaya izin veriyor demişti. Ancak arayan görevli ve şefi kesinlikle böyle bir şeyin olmadığını söylüyor. Böyle bir durumda ne yapmalıyım sizce?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: piyalida

quote:

Orijinalden alıntı: basilisk lizard

Dünkü gdiden peynir aldım. Kartıma tanımlı 20/6 peynir vardı tbg. Bunu kazanırım diye düşündüm ama money gelmemiş. Alışveriş geçmişime baktığımda da peynir fiyatı 19.99 görünüyor?? Normalde 24,95 yazması lazımdı. Benzer durum yaşayan var mı?

Bende dün gdi olarak aldım. Evet faturada 19.90 ₺ gözüküyor. İnsertte 24.95 yazıyordu.

Hocam insertte peynirin fiyatı 24,95 TL yazıyordu fakat sanalmarkette 19.90 TL yazıyordu. Yani Migros sadece GDİ ile TBG'den money kazanma durumunun önüne geçmek için peynirin indirimsiz fiyatını düşürmüş. Alışveriş yaparken fiyat konusuna özellikle dikkat etmemiz gerekiyor.

• Yeni İnsert çıktımı acaba arkadaşlar.
  • hamemo kullanıcısına yanıt

• Carte dor selection hem 2si 12.60 hemse selfi çubuklusu hediyeli

• Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Yine fossssss

• İşime yarar bişey göremedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu insert bitmiş...
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    ben zamanında avansasdan bundan aldım. en az 4 defa full olarak sıfırdan doldurabiliyorum rahat.tek geçerim.
    romoss solo 6
    http://www.hepsiburada.com/romoss-solo-6-tasinabilir-sarj-cihazi-16000-mah-erpb-solo6-pm-telsarjrmssolo6
  • bizim mahalledeki özhakikihacıdayıoğulları marketin insertinden bir farkı yok.çok sıradan...
  • Cp Piliç Çıtırım çeşitleri 3.95'e düşmüş en sonunda. Olması gereken fiyatı bu aslında 5.95lerde 4.95lerde çılgın atıyordu.

Maret geleneksel 44.90tl/kg 35/5 et şarküteri moneyle belki alınabilir fakat o da fermenteyse. Isıl işlemse yanından geçilmez. (%99 ısıl işlem diye düşünüyorum geleneksel diye yazdıklarına göre)

Money Clubla ülker çikolatalı gofret ve albeni çeşitlerinden 5 tl'lik alıma çekiliş varmış 1000 ad/20 tl money puan.

Ülker kellogs, coco pops mısır gevreği çeşitleri 10/2 money. Coco Pops 700gr 9.95 yapmış çakallar ifrit oluyorum şöyle yaptıklarında. Nestle yaptığında honey cheerios falan tamamlanıyor ama bunda illa o düz mısır gevreğini kakalayacaklar millete money niyetine

Vestel led ampül piyasadan 1 tl daha ucuz.

60 tllik alışverişe de emojigillerden emoji hediyeymiş ne yapacaksak artık at kafası falan var mesaj mı vermek istiyor migros bize (unicorn o diyen elitler gelmeden kaçayım ben)

• Bomboş bir kataloğ

• quote:

Orijinalden alıntı: liveistodie

Carte dor selection hem 2si 12.60 hemse selfi çubuklusu hediyeli

Bunun sanalmarket linkini bulamadım ya

• 
Sayfa: önceki 36883689369036913692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.