Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (3578. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.509
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35763577357835793580
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: braveheart655

quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Arkadaşlar yarın sucuklar indirimde, varmı bi öneriniz ??

Torku peynirde güzelmiş...

Sucuk indirimi pazar günü başlıyor.

Torku fermente sucuğu lezzet olarak öneririm. Kesince görüntü klasik sucuklardan çok sosise benzese de az baharatlı ve lezzetli et yediğinizi hissedeceksiniz. Hoş, ben a101'de dönem dönem satılan ikili paketlerinden stokluyorum. O şekilde 225grlık paketi 10 tlye geliyor.

Hocam 10 tlde 40 a 10 dan gelir açık şarküteri geçen bir arkadaş 39,90' yazmış cumhuriyet acaba pazar olan kampanyadamı inecek bizim beylikdüzine sordum ogün yok dediler ama bakıştılar böyle eğer cumhuriyet 39,90 olursa stok yapılır baya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mary elen kullanıcısına yanıt
    40/10 açık şarküteride olduğu için paketli sucuk kampanyasında işe yaramaz. Benim bahsettiğim 10 tllik fiyat a101'deki. Orada dönem dönem 2x225 gr Torku fermente sucuk 19.90'a satılıyor. Migros'tan kampanya ile yaklaşık 13 tlye geliyor tanesi. O nedenle sucuk kampanyasında benden pas

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

40/10 açık şarküteride olduğu için paketli sucuk kampanyasında işe yaramaz. Benim bahsettiğim 10 tllik fiyat a101'deki. Orada dönem dönem 2x225 gr Torku fermente sucuk 19.90'a satılıyor. Migros'tan kampanya ile yaklaşık 13 tlye geliyor tanesi. O nedenle sucuk kampanyasında benden pas

Vakumlular mı ? Ben açık zannettim yok hocam vakumlular güzel olmuyor fermante orjinal şöyle açık olsa alınırdı kış önümüz bide kısmet artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Kronik Farenjit

Yıl sonu mu 1 yıl mı :) yukardada 31 aralık hazmıs bır arkadas

17- Sihirli Puanlar'ın geçerlilik süresi nedir?

Sihirli Puanlar kampanya bazında aksi belirtilmediği takdirde, kazanıldığı gün itibariyle 1 takvim yılı içerisinde kullanılabilirler. Örneğin, 10 Temmuz 2015 tarihinde kazanılan Sihirli Puan 10 Temmuz 2016 tarihine kadar kullanabilecektir.

Soru cevapta böyle yaziyor ama garanti olmasi icin 6 ay haziran ve aralim sonu kullanilmali

• mary elen kullanıcısına yanıt
    Vallahi bir dönem kafayı yarıp malum markaların dışında Yanturalı, Egetürk, Aluçdağı'na kadar ne varsa denedim. Sonuç olarak hem lezzetteki tutarlılık hem de uygun fiyat olarak Torku'nun vakumlu paketleri benim için şu anda en iyisi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    içinde bu ürünler var, indirimli 14,90 ediyor, indirim siz 29,90 ediyor. oyuncaklı alırsan indirimsiz 12 indirimli 6 tl

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Arkadaşlar yarın sucuklar indirimde, varmı bi öneriniz ??

Torku peynirde güzelmiş...

Sucuk indirimi pazar günü başlıyor.

Torku fermente sucuğu lezzet olarak öneririm. Kesince görüntü klasik sucuklardan çok sosise benzese de az baharatlı ve lezzetli et yediğinizi hissedeceksiniz. Hoş, ben a101'de dönem dönem satılan ikili paketlerinden stokluyorum. O şekilde 225grlık paketi 10 tlye geliyor.

Torkunun ısıl işlem görmüş sucuğuda 5 kuruş etmez. Bir önceki kampanyada almıştım, hiç beğenmedim.
  • MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] SKT 03/2018

• Yahu şu torkuyu ne övüyor millet 45liraya fermentesini aldım yediğim en kötü sucuktu diyebilirim tadınıda geçtim dışında ki zar soyulmuyor bir türlü yapışmış ete ve çoook ince oldugu için kalıyor çıkarılmıyor sucuktan bir daha asla. Bu övenler bence sempati duyduğu için abartıyor tüm ürünlerini.

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Yahu şu torkuyu ne övüyor millet 45liraya fermentesini aldım yediğim en kötü sucuktu diyebilirim tadınıda geçtim dışında ki zar soyulmuyor bir türlü yapışmış ete ve çoook ince oldugu için kalıyor çıkarılmıyor sucuktan bir daha asla. Bu övenler bence sempati duyduğu için abartıyor tüm ürünlerini.

Yiyecek içecek konularında bence sempati kadar gereksiz birşey olamaz. Tadını ve fiyatını beğenirseniz yersiniz. Torkunun açık sucuğunu hiç denemedim. Zaten vakumlu olanını da şans eseri almıştım ilk olarak. Şu anda da sürekli olarak tükettiğim tek ürünü sucuğu. Onun dışında çok ciddi indirim yakalamazsam Torku ürünlerini tercih etmiyorum genelde. Benim için uretenin kimliğinden çok ortadaki ürünün kendisi önemli...

• quote:

Orijinalden alıntı: smichov

içinde bu ürünler var, indirimli 14,90 ediyor, indirim siz 29,90 ediyor. oyuncaklı alırsan indirimsiz 12 indirimli 6 tl

Ayıcıklı keşke bulabilsem de alsam. Yok bir yerde burada

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Yahu şu torkuyu ne övüyor millet 45liraya fermentesini aldım yediğim en kötü sucuktu diyebilirim tadınıda geçtim dışında ki zar soyulmuyor bir türlü yapışmış ete ve çoook ince oldugu için kalıyor çıkarılmıyor sucuktan bir daha asla. Bu övenler bence sempati duyduğu için abartıyor tüm ürünlerini.

Yiyecek içecek konularında bence sempati kadar gereksiz birşey olamaz. Tadını ve fiyatını beğenirseniz yersiniz. Torkunun açık sucuğunu hiç denemedim. Zaten vakumlu olanını da şans eseri almıştım ilk olarak. Şu anda da sürekli olarak tükettiğim tek ürünü sucuğu. Onun dışında çok ciddi indirim yakalamazsam Torku ürünlerini tercih etmiyorum genelde. Benim için uretenin kimliğinden çok ortadaki ürünün kendisi önemli...

Sadece sütünü alıyoruz. Sütü güzel.

• Kronik Farenjit K kullanıcısına yanıt
    Dostum ben de iyi gelecek elcisi uyesiyim

Iyi gelecek elcisinden kazandigin puanlar moneye geçirmediğin surece 1 yıl boyunca siyede durur sonra silinir.

Moneye cevirdikten sonra da 1 ocak 30 haziran ve 1 temmuz 31 aralik donemlerinde kullanmazsan silinir.

• Torku beyaz peynir 2 kutu aldim ama ne tadi nede kalitesi bana hitap etmedi. Peynir hem tuzlu hem yağsız hemde lor tadi gibi değişik bir tadi var. Damak tadi herkese hitap etmeyebilir.....

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Torku beyaz peynir 2 kutu aldim ama ne tadi nede kalitesi bana hitap etmedi. Peynir hem tuzlu hem yağsız hemde lor tadi gibi değişik bir tadi var. Damak tadi herkese hitap etmeyebilir.....

arkadaş sen nasil konuşuyon öyle.. Torku eleştirmek senin haddine değil. birazdan torku severler dalınca hızla topuklamalısım.. benden soylemesi.

şaka bir yana torkunun bırak insan emegili ile harmanlanmiş peynirinin garipliğini, bunların direk inekten aldıkları sütleri bile bir garip.

çok ilginç bir firma. başarı öyküleri sadece türkiyeye has..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkes beğenecek diye bir şey yokki hocam. Begenen olduğu kadar begenmeyende olacak tabi. Artik bir şekilde tuketecegiz. Sigara böreği sardiririm

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Torku beyaz peynir 2 kutu aldim ama ne tadi nede kalitesi bana hitap etmedi. Peynir hem tuzlu hem yağsız hemde lor tadi gibi değişik bir tadi var. Damak tadi herkese hitap etmeyebilir.....

Süt tozundan yapılma gibi hocam buradaki övgüleri görünce ve bu peyniri tadınca dedim heralde ben peynir nasıl olur bilmiyorum Allah bunu peynir diye yağma yapana akıl fikir versin bitmez bu yemekle

• Abartmayalim isterseniz. ... Begenenlere neden laf sokmaya çalışıyorsunuz ? Giden para olsun. Arkadaşin yardimlari daha önemli benim için. Lütfen saygili olalım. ....

• Sucuk yemek isteyen hakiki Kayseri Şahin'den sasmayacak ağa. Torkudan sadece Sarelle alın, süt ürünleri gereksiz. Birden sisirdiler bu torkuyu bişey çıkmasa bari.

• Akşam akşam canım peynir çekti he

• 
Sayfa: önceki 35763577357835793580
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.