Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (3399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.464
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33973398339934003401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde farklı gün dememiş 200 TL lik bir alışverişi 100 100 iki parca halinde yapsak sayılır mı kampanya dahilinde acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matherica

Birde farklı gün dememiş 200 TL lik bir alışverişi 100 100 iki parca halinde yapsak sayılır mı kampanya dahilinde acaba

sağlam olması içim farklı günlerde iki adet olarak alışveriş yapacağım ama,
    po kayıt işi falan gerekli imiş !
    kafamı karıştırmadan @karacabeyy in cevabına göre davranacağım.
  • Bana yakın bir mağazada stok varmış. Forumdan isteyen arkadaşların işini görmüş olduk.

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

• belo3 kullanıcısına yanıt
    Hocam Efsanesin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayesimin

Sabah sms geldi. Mesajda tüm mağazalarda 75 TL ye 10 TL money kampanyası tanımlamışlar. Bir de 3 gün önce sanalmarket için 100/15 kod yolladılar. Bu ikisi birleşir mi acaba ?

birleşir tabi neden birleşmesin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Migrostan ilginç hareketler

Kampanya: Money Dostu sana ozel 28-29-30 Temmuz 2017 tarihlerinde tum magazalarimizdan Money Club kartinla tek seferde yapacagin ilk 75TL ve uzeri alisverise 10 MONEY HEDIYE! Alkol, sigara ve TL yukleme harictir. Kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilirsiniz. Bilgi:4441044, SMS almak istemiyorsan IPTAL yaz 7447'ye ucretsiz gonder. MERSIS NO: 0622052951300016 B001

sanal markette geçer mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewre

Hocam Efsanesin.

o sizin iyiliğiniz teşekkür ederim. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.
  • indrim varmı belirgin olan

• Arkadaşlar forumdan bir arkadaşım Tropikano Pastane Limonata soruyordu. Bugün Migrosta denk geldim. 1 Lt si 2.25 TL. Ayrica ayni markanın portakal parçacıkli içeceğinde aldım onunda fiyati aynıydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: otelci

Bu 5 TL lik KNORR alınca 1 Litre KOMİLİ kampanyası ne oldu. Kartada yüklenmememiş....Alan oldu arkadaşlar. Nasıl alacağız...

Yüklenmemiş ve yüklenmeyecek de hocam. Adamlar önce para verip alın daha sonra bedelini kartınıza yükleyelim diyorlar. Kampanya şartlarında böyle birşey yazıyor mu diyorum haklısınız da başka birşey demiyorlar.

Sistemlerinde problem varmış madem altından kalkamayacaklar neden boyle bir kampanya yapıyorlar anlamış değilim akşam aksam sinirlendiriyolar insani :)

Yarın unilever'i arayacağım ama bir sonuç alacağımı sanmıyorum bu artık yağ meselesi değil insanları yanıltma ve kandırma oluyor çünkü.

• Geçen sene de aynısı oldu kartalara yüklenmedi ararsan ancak yağın fiyatı kadar indirim tanımladılar kartlara

• MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

• smichov S kullanıcısına yanıt
    Bunun 100 lüsü 5 tl di salla kazan da verilen

• İçecek kampanyasi 10/2 indirim her karta bir kere mi sınır var mi acaba ? Bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: netkral42

İçecek kampanyasi 10/2 indirim her karta bir kere mi sınır var mi acaba ? Bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

10/2 TBG olarak tanımlanmış gibi ve 1 kere faydalanabiliyoruz,
    eğer sadece bir defa 10/2 yapacaksak bunun için en az 12 tl alışveriş yapmamız lazım çünkü 2 tl indirim düşünce 10/2 TBG MONEY in gerçekleşmesi için ödeme yaptığımız miktarın en az 10 tl olması lazım,

genel 10/2 ise fiziksel olarak mağazada KART BAŞI 5 DEFA yani 10 Tl indirim kazanılıyor,
    ancak sanal market te deneme amaçlı 350 Tl lik kola/fanta/soda ( SU KONUSUNDA 15 TL SINIR KONULMUŞ, 15 TL DEN FAZLA SU EKLENEMİYOR ) ekledim 70 tl indirm oldu, sanırım sanal market te sınır yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

hayırlı cuma'lar arkadaşlar

hafta sonu kampanyaları belli oldu mu ?
    sepet hazır gibi ancak bir taraftan da TBG, GENEL vb. kampanyalar ile kombolanacak bir şey çıkar mı diye düşünüyorum

29-30-31 Temmuz 2017 tarihleri arasında Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli diğer kartlar için gördüğüm haftasonu kampanyaları (bunun dışında da belki vardır);
    *Air Wick Markalı Ürünlerde %25 İndirimhttps://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/16229-air-wick-markali-urunlerde-25-indirim
    *Scotch-Brite Islak Bezlerde %50 İndirimhttps://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/16230-scotch-brite-islak-bezlerde-50-indirim
    *Ülker Sütlü-Bitter Kare Çeşitleri %25 İndirimlihttps://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/16227-ulker-sutlu-bitter-kare-cesitleri-25-indirimli
    *Parex Markalı Çöp Torbalarında %50 İndirimhttps://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/16228-parex-markali-cop-torbalarinda-50-indirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 29 Temmuz 2017; 0:22:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugun 10 liralik icecek aldim 8 tl odedim 12 liraya tamamlamaya gerek yok.Otomatik dusuyor.Ama kac kere kullanabiliyoruz onu denemek lazim ya da musteri hizmetlerine sorulabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: netkral42

Bugun 10 liralik icecek aldim 8 tl odedim 12 liraya tamamlamaya gerek yok.Otomatik dusuyor.Ama kac kere kullanabiliyoruz onu denemek lazim ya da musteri hizmetlerine sorulabilir.

Akabey usta bir komboyla ilgili bilgi paylaştı da,yanlış anlamış. 10 tllik içecek hedefi (tbgsi,hopi kampanyası vs) olan biri en az 10 tl ödemesi gerektiği ve bu sebeple indirimden sonra tutar 10 tlyi geçmesi için en az 12 tllik alınması gerek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • netkral42 N kullanıcısına yanıt
    Aynı kartla 4 kere daha yapabilirsiniz diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558

Aynı kartla 4 kere daha yapabilirsiniz diye biliyorum

fiziksel olarak mağazada her kart EN FAZLA 5 defa yani 10 Tl indirim kazanıyor

son migroskop sayfa 47

ekleme ; @netkral size verdiğim cevapta hepsi ve daha fazlası yazılı ancak yine de aynı soruyu sormuşsunuz !
    gerekli cevabı yazdım, müş.hiz.nin bilgisi buradaki ustalardan kat be kat az bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 29 Temmuz 2017; 1:44:23 >
  • 
Sayfa: önceki 33973398339934003401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.