Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (3098. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.509
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30963097309830993100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın gdi'deki vileda, 10/40 temizliğe dahil olur değil mi?
  • KODLAR TÜKENMİŞTİR, LÜTFEN MESAJ ATMAYIN.

Algida yaz başlasın kampanyası için magnum kodu isteyen pm atsın arkadaşlar.

Elimde 25 tane kod var, kampanya bitti (benim için bitti) mevcut kartıma indirim düşmüyor artık, isteyene kod gönderiyorum.

Hiç dondurma alınmayan kartlar ile alınabiliyormuş diye yazılmış diğer konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuseyr -- 15 Nisan 2017; 12:16:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini aradım. Sorun halledildi. Teşekkürler

• Kuseyr kullanıcısına yanıt
    nasıl bir kampanya bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyrazy

"20TL ve üzeri piliç ve hindi alışverişine 8 Money" kampanyasına bütün piliç dahil mi

Öyle bir ibare göremedim de

neden dahil olmasın

ben bu sefer 6,45 den 2 adet tavuk alıp (takriben 3,2 kg) 20/8 bu şekilde değerlendireceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 14 Nisan 2017; 19:46:31 >
  • açık zeytin de güzel. yanılmıyorsam 15 liralık zeytin alımına 5 money veriyordu. açık zeytin tek m ve jetlerde yok ama.
  • Ne fümeymiş arkadaş . Herkes hindi füme diyor. Hafızzzz gelirken füme getir. Kapıdan içeri almam bak. Tadalım bakalım neymiş.

• evet 15/5 servis zeytinlerde.
  • füme tutkunlarına gelsin.

"Kanserojen etkisi: Etin salamura edilmesi ya da tütsülenmesi işlemi esnasında nitrit ve nitrat maddeleri kullanılıyor ki, bu maddelerin kanserojen etkisi çok uzun yıllar önce yapılan araştırmalarla kanıtlanmış durumda. Nitrit ve nitrat maddeleri dışında işlem esnasında ortaya çıkan benzopren maddesi de kanserojen bir etkiye sahiptir. Füme etin kolon ve bağırsak kanseri riskini büyük bir oranda arttırdığı tespit edilmiştir. Bu nedenle başta hamile ve emziren kadınlar olmak üzere herkes füme et tüketimine dikkat etmelidir.
    Alerjik etkisi: Füme et kullanımında üretilen katkı maddeleri, vücutta beklenmeyen yan etkilere sebep olabiliyorlar. Normalde % 2 oranında alerjik yan etkilerle karşılaşma olasılığı bulunsa da alerjik bir bünyeye sahip olan kişilerde bu oran % 10 – 15 oranlarına yükseliyor. Hassas bir bünyeye sahip olan kişilerde kaşıntı, kurdeşen, deri döküntüleri, alerjik nezle, baş ağrısı, bulantı, kusma, karın ağrısı ve ishal gibi yan etkiler füme et tüketiminin aşırı olması sebebiyle görülebiliyor.
    Yüksek Tansiyon Etkisi: Etin içerisinde bulunan yüksek yağ oranı kolesterole sebep olabileceği gibi aynı zamanda da yüksek tansiyona da neden olabilmektedir. Bu nedenle füme etin sık sık tüketilmesi uzmanlar tarafından kesinlikle önerilmemektedir.
    Ayda 1 – 2 kez tüketilmesinin ciddi bir zararı dokunmayacağı belirtilmekle birlikte yine de içeriğindeki katkı maddeleri nedeniyle füme et zararları olduğunu tekrar hatırlatmakta fayda var."

Alıntıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

füme tutkunlarına gelsin.

"Kanserojen etkisi: Etin salamura edilmesi ya da tütsülenmesi işlemi esnasında nitrit ve nitrat maddeleri kullanılıyor ki, bu maddelerin kanserojen etkisi çok uzun yıllar önce yapılan araştırmalarla kanıtlanmış durumda. Nitrit ve nitrat maddeleri dışında işlem esnasında ortaya çıkan benzopren maddesi de kanserojen bir etkiye sahiptir. Füme etin kolon ve bağırsak kanseri riskini büyük bir oranda arttırdığı tespit edilmiştir. Bu nedenle başta hamile ve emziren kadınlar olmak üzere herkes füme et tüketimine dikkat etmelidir.
    Alerjik etkisi: Füme et kullanımında üretilen katkı maddeleri, vücutta beklenmeyen yan etkilere sebep olabiliyorlar. Normalde % 2 oranında alerjik yan etkilerle karşılaşma olasılığı bulunsa da alerjik bir bünyeye sahip olan kişilerde bu oran % 10 – 15 oranlarına yükseliyor. Hassas bir bünyeye sahip olan kişilerde kaşıntı, kurdeşen, deri döküntüleri, alerjik nezle, baş ağrısı, bulantı, kusma, karın ağrısı ve ishal gibi yan etkiler füme et tüketiminin aşırı olması sebebiyle görülebiliyor.
    Yüksek Tansiyon Etkisi: Etin içerisinde bulunan yüksek yağ oranı kolesterole sebep olabileceği gibi aynı zamanda da yüksek tansiyona da neden olabilmektedir. Bu nedenle füme etin sık sık tüketilmesi uzmanlar tarafından kesinlikle önerilmemektedir.
    Ayda 1 – 2 kez tüketilmesinin ciddi bir zararı dokunmayacağı belirtilmekle birlikte yine de içeriğindeki katkı maddeleri nedeniyle füme et zararları olduğunu tekrar hatırlatmakta fayda var."

Alıntıdır.

nitrat-nitrit sucuk, salam, sosis gibi ürünlerde de bulunur.

füme et olayı da muhtemelen füme dil düşünülerek yazılmış ki dil yüksek oranda yağ içerir bu da kolestrolün yükselmesine neden olur. ancak burdaki başlıkta bahsi geçen füme hindi olup genellikle de hayvanın göğüs yani yağı oldukça az kısmından yapıldığı için yazıda belirtildiği kadar tehlikeli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncaybe

"20TL ve üzeri piliç ve hindi alışverişine 8 Money" kampanyasında hindi füme alıp Money yatan oldu mu, "kampanyaya tüm markaların paketli hindi ve piliç ürünleri dahildir" denmiş ama genelde hindi fümeyi dahil etmemeye çalışıyorlar?

bence 4 adet alınırsa yada 2 tanesini 12.90 olarak hesaplayıp 20 ye tamamlarsanız yatacaktır.Daha önce tecrübe ettim böyle 1 alana 1 bedava ürünlerde bedavaya düşen ürünün fiyatı dahil edilmiyor.Alıp denemek isterdim ama hem sağlığa zararlı ürünler hemde tadı bence çok iyi değil.İşlenmiş etten uzak durmak en iyisi.Sucuk hariç işlenmiş et almamaya çalışıyorum.
  • "20TL ve üzeri piliç ve hindi alışverişine 8 Money" kampanyasında Ödemeyi money ile yaparsak money kazanabilirmiyiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vayy arkadaş füme füme diye diye TBG yı kaptı :)))

Ama kötü bir haberim var 1+1 yapmamışlar Polnezde de Namet te de..

Yani kendi kendimizi nazar ettik gdi ye katkı edemiycek.bu fiyata da alınmaz halde :/

• 15-16-17 Nisan 2017 haftasonu indirimi (gördüklerim);
    *Gondol Markalı Tüm Züccaciye Ürünlerinde %30 İndirimhttps://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/15171-gondol-markali-tum-zuccaciye-urunlerinde-30-indirim
    *Tuvalet Temizleyicilerde 1 Alana 1 Hediyehttps://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/15173-tuvalet-temizleyicilerde-1-alana-1-hediye
    *Bonnie Markalı Evcil Hayvan Mamalarında %25 İndirimhttps://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/15172-bonnie-markali-evcil-hayvan-mamalarinda-25-indirim

• bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam..

Bu tip insertte olan Genel Kampanyalarda moneyle ödenen tutar sayılmıyor..

Ama atıyorum 15 tl lik xx ürün alımına 5 Money gibi size özel TBG Dediğimız kampanyada 15 TL Lik xx ürünü alsanız,tamamını moneyle ödeseniz 5 Money gelecektir.

Umarım açıklayıcı olmuştur.

• quote:

Orijinalden alıntı: hafiz83

Maalesef hocam..

Bu tip insertte olan Genel Kampanyalarda moneyle ödenen tutar sayılmıyor..

Ama atıyorum 15 tl lik xx ürün alımına 5 Money gibi size özel TBG Dediğimız kampanyada 15 TL Lik xx ürünü alsanız,tamamını moneyle ödeseniz 5 Money gelecektir.

Umarım açıklayıcı olmuştur.

oldukca açıklayıcı teşekkürler

• tuncaybe kullanıcısına yanıt
    Yatmıyor hocam.Denendi..

Sağlık vs konularına girmiyorum prensip olarak.Herkesin yediği kendisine diyip geçiyorum.

Çok çok detaya girersek ne sucuk yenir ne başka bir şey.

Ben şahsen iyiyi bulmaktan vazgeçtim.Kötünün iyisini buldum mu eyvallah diyorum

Bu füme de salam,sosis,jambon grubunun en iyisi olduğuna kanaat getirdim ve ordan devam.

• ThaDe kullanıcısına yanıt
    Olur hocam

• Uzun zamandır ilk defa bu kadar mantıklı bir tbg geldi sıvıyağ 45/9 money veya 18/3 çay kahve vermiş

• hafiz83 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam, gözden kaçmasın faydalanan olur belki.
  • 
Sayfa: önceki 30963097309830993100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.