Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (3080. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.497
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30783079308030813082
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cızbızı da pek begenmedim ben sokak koftesine de benziyor biraz. Bir daha almam açıkçası. Sadece gdi icin değil de genel olarak yazayım ben hamburger kofteyi çok beğeniyorum tekirdağ koftesini de aliyorum gideri var yani. Ama kasap köfte bence en berbat olanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8-10 Nisan 2017 arasındaki gördüğüm haftasonu kampanya veya ürünleri ;

*Chips Master Süper Boy Çeşitlerinde 2.si %50 İndirimlihttps://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/15109-chips-master-super-boy-cesitlerinde-2-si-50-indirimli
    *El, Yüz, Banyo Havlularında %30 İndirimhttps://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/15110-el-yuz-banyo-havlularinda-30-indirim
    *Halı, Kilim, Banyo Paspaslarında %30 İndirimhttps://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/15129-hali-kilim-banyo-paspaslarinda-30-indirim
    *Homebasix Patchwork Yatk Örtülerinde %50 İndirimhttps://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/15130-homebasix-patchwork-yatk-ortulerinde-50-indirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TESLA37

quote:

Orijinalden alıntı: matizkafalar

Arkadaşlar migros'tan samsung tv alsam kurulumu samsung yapmıyor mu? Samsung çalışanı kendi mağazasındaki fiyat farkını söyleyince samsung garantisi yok, kurulumu samsung yapmaz falan dedi ama ürünün üstünde samsung güvencesiyle yazıyor??? İçime kurt düştü?

Çalışan büyük ihtimalle doğru söylememiş.Migros'tan bilgiyi teyit ettirip alın.

Google'dan baktım biraz servisin bizden alınmadığı için garantiye girmez gibi tavırları gelmiş bir kaç kişinin başına fakat aktüel dergi'de özellik samsung servis garantisi ile yazıyor. Yarın almadan önce bir kez daha teyit ettireceğim. Teknosa ile 400 TL net fiyat farkı var.

Bir de çalışanın tavırları var. Kırık çıkarsa uğraşırsınız, migros kendi kurar, kendinizi bilirsiniz, ucuz etin yahnisi vs vs gibi. Bedavaya verse almam o heriften artık.

• tam bana görede gelen 22/8 peynir kampanyası le money kampanyasındaki 25/5 peynir kampanyasını birleştirip 31 martta alışveriş yapmıştım. 13 money geldi.
    önceden tamamladığım tam bana göre silinirdi, 1 kez yararlanabilirsiniz yazdığı halde hala uygulamada gözüküyor.
    artık tamamlanan silinmiyor mu yoksa yeniden aynı kampanya mı denk geldi bir yanlışlıkla
  • efekan_02 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam siparişi geçmiştim almadım 120 üzeriydi sepetim, köfteden hazetmeyeceğimi düşündüğüm için sepeti düşürdüm sadece burgu peyniri koydum. şöyle söyliyim kuzu olan kasap köftede %15 kuzu vardı cızbızda %30 olduğunu gördüm direk vazgeçtim. bu arada kuzu severim ama kötü olması sanırım kuzu eklenmesinden, kuzu varsa uzak durucam. dediğiniz gibi hamburger köfte güzel, kuzu olmayan ızgara köfte de fena değil tekirdağlıyım ilk kez denicem, onun hakkında yorumumu bırakırım ..
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar migros'tan samsung tv alsam kurulumu samsung yapmıyor mu? Samsung çalışanı kendi mağazasındaki fiyat farkını söyleyince samsung garantisi yok, kurulumu samsung yapmaz falan dedi ama ürünün üstünde samsung güvencesiyle yazıyor??? İçime kurt düştü?

Google'dan baktım biraz servisin bizden alınmadığı için garantiye girmez gibi tavırları gelmiş bir kaç kişinin başına fakat aktüel dergi'de özellik samsung servis garantisi ile yazıyor. Yarın almadan önce bir kez daha teyit ettireceğim. Teknosa ile 400 TL net fiyat farkı var.

Bir de çalışanın tavırları var. Kırık çıkarsa uğraşırsınız, migros kendi kurar, kendinizi bilirsiniz, ucuz etin yahnisi vs vs gibi. Bedavaya verse almam o heriften artık.

Migrosta satılan elektronik ürünlerden bazıları paralel ithalat olabiliyor. Yani üretici firma güvencesinde değilde, ürünü ülkeye getiren kişi veya kurum satış sonrası hizmetlerini veriyor demek. Bu şekilde satılan ürünlerde kağıt üzerinde garantili olsa dahi pratikte satış sonrasında yaşanacak basit sorunlar dahi işkence olabilir. Ürün Samsung Türkiye güvencesindeyse 82 ekran üzeri tvlerde kurulum yetkili servisler aracılığıyla ücretsiz yapılmakta. Bu durumda kutudan tuzla buz olmuş bile çıksa sizin sorununuz olmaz.

• quote:

quote:

quote:

Ya o servisçinin senin ürünü kaç paraya aldığından ona neymiş. İstersem 10 tlye alırım. Eğer mal samsung türkiyeyse eşşek gibi gelip kuracak. Ne iş güzar insanlar var hayatta ya. Üstündeki yazılara ve ürün koduna bakın. Gerekirse açtırıp kitapçığına baktırın samsung Türkiyeyse alın.

• aykutali kullanıcısına yanıt
    Ikı kampanya bırlesıyor mu hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: tano

10 TL Duru kati veya sabun alimina 2 money kampanyasindan money leri yatan veya yatmayan var mi?

Merhaba deterjan kampanyasi ile kombo yaptim deterjan moneyleri yatmis fakat duru sabununki yatmamis benim de.

• pvnrt34 P kullanıcısına yanıt
    Evet birleşiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Lethero

quote:

Orijinalden alıntı: tano

10 TL Duru kati veya sabun alimina 2 money kampanyasindan money leri yatan veya yatmayan var mi?

Merhaba deterjan kampanyasi ile kombo yaptim deterjan moneyleri yatmis fakat duru sabununki yatmamis benim de.

Benim de duru 2 money yatmadı, ben de 10\40 temizlik kombosu yapmıştım, kayıt açtırdım, 2 gün oldu dönen yok

• aykutali kullanıcısına yanıt
    Tbg artık silinmiyor. Bu kampanyadan yararlandın yazıyor.

• izmir optimum 5m de VİLEDA STYLE SÜPER PASPAS XXL YEDEK 40 kuruş.saldırın kızlar...
  • secoo120 kullanıcısına yanıt
    Paketli peynir sayılmasındaki olay ürünün sepette/fişte Adet olarak geçmesi.

Ürün paketli olsa da KG/GR cinsinden geçiyorsa kampanya dışı kalır.

Bunu unutmamakta fayda var

• http://i.hizliresim.com/qbd7Lq.png

Bu Migros'un fiyatlandırma ekibi sözel mezunu sanırım

Peynir kampanyası için 700 gr düşünülebilir..

• Arkadaslar dun migrostan alisveris yaptim 26 money beklerken 36 money geldi. 75tl harcamaya 10 money diye bisey gelmis. TBGler de gozukmuyordu boyle bisey. Sizde de varmi bu durum.

143 tl harcamaya

GDI peynir+kofte+ garantione20tl indirim + 36 money efsane oldu
    MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krc58 -- 8 Nisan 2017; 15:50:6 >
  • ernet ürünleri 1+1 bedava...faidelenin...
  • Arkadaşlar mobil uygulamada böyle bir banner var.

Sitede göremedim.Sizde durum nedir bu konu hakkında.

30 TL lik wc kağıdı alımına 6 Money..

http://i.hizliresim.com/2r6LBv.png

• hafiz83 kullanıcısına yanıt
    5>7 den

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu moneyleri kullanmak için belli bir oran vardı. Örneğin 100 money kullanmak için sanal markette 120 liralık alışveriş yapmak gerekiyor. Bu durum mağazadada geçerli midir? Bu moneylerle bilet alabiliyormuyuz?
  • 
Sayfa: önceki 30783079308030813082
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.