Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.511
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• bu tıkla kazan çorbaya döndü su resmi var meyve suyu veriyor
    https://apps.facebook.com/click_win/click_win/ClickAndWin/MoneyClubCardNo
    acale edin son 90 adet %100 için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 22 Mart 2012; 22:20:55 >
  • Aynen dediğiniz gibi Cappy Meyve Tanem %100 gözüküyor bakalım nasıl alıcaz suyu
    Edit:Deneyen olursa sonuçları buraya yazarsa iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuniteD7 -- 22 Mart 2012; 23:28:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

bu tıkla kazan çorbaya döndü su resmi var meyve suyu veriyor
    https://apps.facebook.com/click_win/click_win/ClickAndWin/MoneyClubCardNo
    acale edin son 90 adet %100 için

Teşekkürler,% 100 ün son 15.sini tıkladım.Aynen söylediğiniz gibi 1.5 litrelik damla su görünüyor.Halbuki sitesindeki size özel kampanyalarda Cappy meyve tanem gözüküyor.
  • bir kaç hafta önce vermişlerdi meyve suyunu yanlışınız olmasın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6582

bir kaç hafta önce vermişlerdi meyve suyunu yanlışınız olmasın .

daha önce %100 alanlar alamıyor ama daha önce %75 ve altı kazananlar alabiliyor ayrıca ketçap olayı var onuda alan var ama nasıl alındığını anlamadım nasıl karta tanımlanıyor bu ketçaplar
  • Arkadaşlar bir de çok sıcak bir fırsat değil ama belki işine yarayanlar olabilir.

FINISH HEPSI BIR ARADA 115'li TABLET migrosta 26,25 tl idi

tıkla kazandaki pirili almaya gittim orada gördüm, bir tane de bundan aldım.
  • bu arada dün 2 adet %100 piril ve yogurt tanımlı kartlarımı verdim kasiyere oda stajermiş ,herbiri 22,8 tl tuttu siz dedim entera basın onlar düşer dedim hepside düştü kız nasıl oldu dedi migrosun gizli ortagıyım dedim, 45 tllik malı aldım gittim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

bu arada dün 2 adet %100 piril ve yogurt tanımlı kartlarımı verdim kasiyere oda stajermiş ,herbiri 22,8 tl tuttu siz dedim entera basın onlar düşer dedim hepside düştü kız nasıl oldu dedi migrosun gizli ortagıyım dedim, 45 tllik malı aldım gittim

hocam keşke üstüne 30 daha verip gdi alsaymışsın :)
  • quote:

bu arada dün 2 adet %100 piril ve yogurt tanımlı kartlarımı verdim kasiyere oda stajermiş ,herbiri 22,8 tl tuttu siz dedim entera basın onlar düşer dedim hepside düştü kız nasıl oldu dedi migrosun gizli ortagıyım dedim, 45 tllik malı aldım gittim

• quote:

Orijinalden alıntı: sadakte005

quote:

dün zaten 2 kg kıyma almıştım gdi den ,fazla yüklenmeyelim ortaga :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptan69 -- 23 Mart 2012; 8:56:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dextrr

Arkadaşlar bir de çok sıcak bir fırsat değil ama belki işine yarayanlar olabilir.

FINISH HEPSI BIR ARADA 115'li TABLET migrosta 26,25 tl idi

tıkla kazandaki pirili almaya gittim orada gördüm, bir tane de bundan aldım.

finish 115'li geçen hafta happy center diye bir markette 21.90'a satılıyordu.Bende migrostan daha önce 25.90'a aldım.
  • Bu insertte yaptığım sanal market alışverişim için Garanti x2 moneyleri an itibariyle yatırmış.
  • 1-14 mart inserti garanti moneyleri yatmadı
    ama bu insert moneyleri yattı
    cok enteresan
    ugras dur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

Bu insertte yaptığım sanal market alışverişim için Garanti x2 moneyleri an itibariyle yatırmış.

teşekkürler

benim de x2 moneyler yatmış

ANCAK 16.03 tarihindeki sanalmarket x2 yatmadı. x1 yatmıştı 2 gün önce. mail atacağız artık.
  • seni gerçekten tebrik ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

Bu insertte yaptığım sanal market alışverişim için Garanti x2 moneyleri an itibariyle yatırmış.

teşekkürler

ANCAK 16.03 tarihindeki sanalmarket x2 yatmadı. x1 yatmıştı 2 gün önce. mail atacağız artık.

usta nereye ne maili atıyoruz?
    onu da yazar mısın?
    must hizmet. ile anlasamadık.hala 7isgunu falan diyor.
    7 mart sanal alısveris 49.5 money *2 olan yatmadı
    16 mart sanal alısveris 46 money *2 yattı
    demek ki sanalda bir sorun yok
    sistemde bi abukluk var.bi yatıyor bi yatmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: magiccity

quote:

Orijinalden alıntı: slymn22

http://apps.facebook.com/click_win/click_win/ClickAndWin/MoneyClubCardNo

linkte bedava su aldım 100 yetişen alıyor

bravo nerden buldun linki arkadaşım tebrikler hiç biryerde yok aradım taradım olmadı verdiğin linkten girince oldu su var linkte ama bana özel kampanyalardan heinz ketçap olarak görünüyor

yer imlerine kaydet

• quote:

Orijinalden alıntı: kendirf

quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

teşekkürler

usta nereye ne maili atıyoruz?
    onu da yazar mısın?
    must hizmet. ile anlasamadık.hala 7isgunu falan diyor.
    7 mart sanal alısveris 49.5 money *2 olan yatmadı
    16 mart sanal alısveris 46 money *2 yattı
    demek ki sanalda bir sorun yok
    sistemde bi abukluk var.bi yatıyor bi yatmıyor

https://www.moneyclubkart.com/Dilek-ve-Sikayet/8/49/Dilek-ve-sikayet.aspx kısmından yazabilirsin

buraya yazdığın şeylerin aynısını oraya da yaz. tarih-sipariş no..vs ayrıntılı bilgi ver. yaptığın alış-verişleri ve moneyleri sıkı takip ettiğini anlasınlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

dün zaten 2 kg kıyma almıştım gdi den ,fazla yüklenmeyelim ortaga :)

kaptan 375 alışverişe sadece 255 ödedim ayrıca 132 money gelecek
    120 tl bukadar alışveriş yapan varsa buyursun ordan yapalım :)

gecen bende bunu yazdım ,cemaatcı marketleri övenler ,migros karşısında ne yapacaklar acaba ,hangi marketten alabilirler böyle hesaplı ürünleri

• 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.