Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (3078. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.512
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30763077307830793080
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu sıralar inek sütleri cıvık olur. Yoğurt bile zor tutar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avigator20

Tarisin 2litre sizma zeytinyagi indirime girmis ben denemedim ama taris yagda ünlû bir markadir...42tl ye dusmustu sanirsam ilgilenenlere duyurulur...

tariş yağı üreten firma gerçek tarişin isim hakkıyla üretim yapan firma üçkagıtçı firma hileli yağ üreticisidir, ceza aldı hala mahkemelik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hghuseyin

moneylerin son kullanma tarihlerini nasıl görebiliriz sensodyn 2 mart 2 kat kazandığımız puanların skt 30 haziran değil miydi sanki bazıları 30 nisan demiş

doğru demişler !

senso...... 30 nisan

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victorious78

Hocam bunu ciddi mi yazdiniz. Varsa bilimsel bir aciklamasi, rica edebilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: tano

quote:

Hocam bunu ciddi mi yazdiniz. Varsa bilimsel bir aciklamasi, rica edebilir miyiz?

Sanırım doğru bir tespit.İlk kez yoğurt tutmadı 3 lt araya gitti.Bizde sebebini merak ediyorduk.
  • konyalım K kullanıcısına yanıt
    Hangi firma hocam? Ben arattım ama karşıma bir şey çıkmadı.

• tano kullanıcısına yanıt
    Evet ciddi yazdım :) Geçen köydeydim. Pazardan inek sütü aldık. Yoğurdu zor tuttu. Bizi kandırdılar mı dedim. Annem şu aralar inekler buzağıladığı (doğum) için bu durumun normal olduğunu söylemişti.

• quote:

Evet ciddi yazdım :) Geçen köydeydim. Pazardan inek sütü aldık. Yoğurdu zor tuttu. Bizi kandırdılar mı dedim. Annem şu aralar inekler buzağıladığı (doğum) için bu durumun normal olduğunu söylemişti.

Size bir tavsiye. Lütfen ukalalık olarak algılamayın. Koyun sütü şu sıralarda bulunuyor köylerde. 5lt inek sütü içine 1 litre kadar koyun sütü karıştırıp mayalamayı deneyin. Kıvamı gayet güzel oluyor. Bu oranda karışınca koku veya tad rahatsız etmiyor.

• quote:

Ayni seyi 3 gun once ben yasadim. Kesinlikle dogru bir tespit.

• Arkadaşlar gdi listesi var mı.

• sanal marketten sipariş verdim yaz başlasın kampanyasından da yararlanmış oldum netten ancak bir sorum olacak muratbey gdi sinnden 24 liralık almış oldum ancak 25 lira yapsam 5 lira daha money geleceğini fark ettim siparişe ek 200gram daha aldım şimdi 25 e 5 money gelir mi
  • Hghuseyin H kullanıcısına yanıt
    Hocam dondurmadan nasıl yararlandınız ben sepete eklediğimde tutar düşmüyo🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: smlyklmz

quote:

Size bir tavsiye. Lütfen ukalalık olarak algılamayın. Koyun sütü şu sıralarda bulunuyor köylerde. 5lt inek sütü içine 1 litre kadar koyun sütü karıştırıp mayalamayı deneyin. Kıvamı gayet güzel oluyor. Bu oranda karışınca koku veya tad rahatsız etmiyor.

Rica ederim. Çok iyi fikir. Keşke her zaman bulunabilse koyun sütü. Camız (manda) dan sonra asıl yoğurt koyun sütünden. 3-4 aylık bi sezonu var ve artık sütünü sağmayıp, kuzusunu besliyorlar. Bence de doğrusu bu.

• vanbad kullanıcısına yanıt
    dün gidip migrostan kendim almıştım belki ondan olabilir yani bir defa kodu grince devamlı düşebilir
  • Migros debit kart ile ödemeyi kabul etmediği için son dakikalara bıraktığım 100/15 çekim yandı.....
  • Hghuseyin H kullanıcısına yanıt
    Az önce migrosta muratbeyler paketli gördüm moneye dahil olacağını düşünüyorum

• Gdi cızbız köfte + aynısının ikincisine %50 indirim + money bonus 20 tl üzerine %40 indirim. Bu komboyu yapmak için minimum kaç adet uzman kasap köfte almak lazım? toplam 2 tane cızbız alsam olurmu?
  • Çok güzel bir kombo yapmıştım. Sinirimden dün akşam iptal ettim. Toplam 138 TL gibi tutan sipariş 55 TL gibi bana gelecekti. Rinso'nun 7 kg olanı yokmuş onun yerine 5 kg olanı koydular, bakın 100 TL altına düşmesin dedim, bir gittim ki karttan çekilen 97,50 TL. Garanti One 100/20 kaçtığı için ben de sinirlenip iptal ettim.

Nacizane tavsiyem siparişinizi tam tamına yapmayın. İlla 5-10 TL yukarısı olsun ki böyle sürprizlerle karşılaşmayın. Bu da böyle bir anımdır.
  • sanal siparisimde tbg vardı yatmış, peynir yatmamış vakumlu migros peynir aldım 5 paket..
  • 10 TL Duru kati veya sabun alimina 2 money kampanyasindan money leri yatan veya yatmayan var mi?

• 
Sayfa: önceki 30763077307830793080
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.