Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (3060. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.519
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30583059306030613062
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sco84

Hesabima tanimli olan peynir tbg si degistirip 17 tl likpilic alimina 3 moneye dondurmusler.

GDİ'yi bekliyordum ama en kısa sürede faydalanmak gerekecek o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sco84 kullanıcısına yanıt
    aynısı bende de oldu nasıl iş anlamadım
  • 45/18 çamaşır deterjanı gelmiş. Alacak olan varsa bi el atsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ccordeshi

quote:

quote:

Bugüne kadarki en iyi Migros Kampanyasıydı bana göre. Forumda bu konuda destek veren herkese teşekkürler.

Bana alışveriş yaptığım tüm genel moneyler yatmış (çay, tuvalet Kağıdı, Sensodyne). Kartıma TBG olarak tanımlı 10/4 İçecek ve 10/4 Meyve Sebze de x2 olarak yatmış. Ancak kartıma 43/17 Çamaşır deterjanı da TBG olarak tanımlanmıştı. Aşağıdaki ürünleri aldım ama money yatmamış.

OMO SIVI ÇAMAŞIR DETERJANI ULTRA SENSITIVE 20 YIKAMA 700 - 15,95 TL -https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/29063616-31066-omo-sivi-camasir-deterjani-ultra-sensitive-20-yikama-700-ml

ARIEL SIVI ÇAMAŞIR DETERJANI EKSTRA FERAH 48 YIKAMA (2X24)-27,25 TL -https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/57383155-31068-ariel-sivi-camasir-deterjani-ekstra-ferah-48-yikama-2x24-yikama

Kampanya Adı :43TL'lik çamaşır deterjanı alımına 17Money hediye!

Kampanya Detayı :
    2-15 Mart 2017 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet, Sanal Market veya Macrocenter'dan kampanyaya dahil Money Club Kartınızla yapacağınız tek seferde 43TL'lik çamaşır deterjanı alımına 17Money hediye! Kampanyadan 1 kere yararlanabilirsiniz.Kazanılan moneyler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 30 Haziran 2017 tarihine kadar kullanılabilecektir. 1Money=1TL.

OMO SIVI ÇAMAŞIR DETERJANI ULTRA SENSITIVE 20 YIKAMA 700 aynı zamanda Bebek Çamaşır Deterjanı kategorisinde de görünüyor. Sanırım bu nedenle yatmamış. Ancak kampanyada Bebek Çamaşır Deterjanları hariç dememiş sonuçta Çamaşır Deterjanı. bu konuda tecrubesi olan var mı.

smichov@ KARACABEYY@ hardcrss@ hafiz83@ belo3@

Daha önceki mesajımda bahsettigim 43/17 çamaşır deterjanı TBG si x2 olarak (34 TL) bugün yattı.

MİGROS alıntıda bahsettigim 17x2 moneyi geri almış. 34 money yüklendi diye mesaj atmıştı uygulamada da bu kampanyadan yararlandınız yazıyordu ama ilk mesajımda bahsettigim nedenden geri almışlar mh öyle dedi. Tekrar kayıt oluşturdum bakalım yatıracaklar mi 10 gün oldu ama henüz bir hareket Yok.

Çamaşır deterjanı TBG si (veya çamaşır deterjanı içeren money kampanyaları) icin OMO SIVI ÇAMAŞIR DETERJANI ULTRA SENSITIVE almayın. Bu ürün hem çamaşır deterjanı hem bebek oyuncak kategorisinde görünüyor ve Migros sisteminde bebek deterjanı olarak KAYDEDİLMİŞ. Alınırsa TBG Hedefinden sayılmıyor. 1 Aydir Migros mh ile görüşüyorum. Önce yatırdılar TBG MONEY sini sonra geri aldılar. Son görüşmede haklısın not düştük donecez dediler. Mh ile uğraşmak yerine hiç bulaşmayın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: zodiag

Arkadaşlar selam

Moneyclub kartımdaki peynir moneysinden kazandığım 7tl ile alışveriş yapmam durumunda mesela şeker money kampanyasından 5tl money kazanabiliyormuyum?

Yani money puan içeren alışverişten money puan kazanılabiliniyormu?

Bilen yok mu arkadaşlar

• zodiag kullanıcısına yanıt
    Yapılan teklif tbg mi, ve miktarını yazarsan daha iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaylaq -- 1 Nisan 2017; 9:37:38 >
  • 80 lira lık ürün aldım 40 â 10 kampanya sından sadece 10 yattı eskisi gibi 2defayı tek seferde kabul ermiyorlarmış dikkat edin

• zodiag kullanıcısına yanıt
    Money kullanıp money kazandığım oldu

• dun alisveris yaptim, dondurma 19a 7 money gelmis fakat 25e 5 peynir ve 9a 3 sut vardi onlar gelmemis

ilk defa oluyor, nereye nasil sormak lazim acaba bilenler yardimci olabilir mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide

dun alisveris yaptim, dondurma 19a 7 money gelmis fakat 25e 5 peynir ve 9a 3 sut vardi onlar gelmemis

ilk defa oluyor, nereye nasil sormak lazim acaba bilenler yardimci olabilir mi.

Peynir ne aldınız migros mu?

Bu arada kaşardada geçerli değil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: habbeza

80 lira lık ürün aldım 40 â 10 kampanya sından sadece 10 yattı eskisi gibi 2defayı tek seferde kabul ermiyorlarmış dikkat edin

yanlışınız var 2 defa faydalanabiliyorsunuz, aldığınız ürünler kategori dışı olabilir.

• Arkadaş tek seferde kısmından bahsediyor hocam belki ayrı ayrı 40 yapsaydı 20 yatardı

• quote:

Orijinalden alıntı: habbeza

80 lira lık ürün aldım 40 â 10 kampanya sından sadece 10 yattı eskisi gibi 2defayı tek seferde kabul ermiyorlarmış dikkat edin

Bu önemli bi konu ... Başka deneyen varmı.. Bu arada sizin aldıklarınız neydi. Kampanya dışı ürün olmasın .. Bende sipariş geçtim ama erteliyorum. Başka hesabımda ekstra tbg tanımlanmış ama omonun fiyatı uçtu zam yaptılar. İptal edip ordan alamıyorum.

• belo3 kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl bir iş arkadaş yahu, dün sepet yaptım, omo 7 kg 26 TL iken şimdi 33 TL olmuş, neyin kafasını yaşıyor bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

Bu nasıl bir iş arkadaş yahu, dün sepet yaptım, omo 7 kg 26 TL iken şimdi 33 TL olmuş, neyin kafasını yaşıyor bunlar

Bende ondan bahsediyorum işte . Ben katalog değişmeden zamlanır düşüncesiyle verdim gdi ile birlikte. Dün gece 12 den sonra yaptılar. Ondan sonra hesabın birinden tbgyi gördüm. O yüzden sipariş geçemedim. Bide 80 tlye 20 vermicekse verdiğim siparişide iptal ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: matherica

Arkadaş tek seferde kısmından bahsediyor hocam belki ayrı ayrı 40 yapsaydı 20 yatardı

bu konuyu bin kere konuştuk, yazdık çizdik !
    geçen ay başı X2 moneyde bile iş bilmez müş.hiz. ayrı fişte yapın yatmaz dediler,
    arkadaşlar fişleri bölüp maalesef toplam tutarda 5-10 tl fazla alışveriş yapmak zorunda kaldılar, biz ve bizim gibi düşünenler ise tek fişte KATEGORİ dışına çıkmadan ve rakamlara dikkat ederek alışverişlerimizi yaptık,
    ve sorunsuz olarak tüm moneyler tek fişte yattı !

MİGROS sistemini kısa sürede günceller mi bilinmez ama !

mesela ben 25/5 paketli peynir kampayasından GDİ de süt olduğu gün TEK FİŞTE İKİLİ KATILIM OLARAK yapacağım !
    ayrıca tek fişte AYIRTTIĞIM porselen takımı alışverişlerimi de yapacağım,
    orada da iki alımı tek fişte yapacağım !

ez cümle, sistem tel fişte de olsa kampanyadan faydalandırıyor !
    baktık olmadı iade ederiz !

• k35 K kullanıcısına yanıt
    Kampanya şartlarında Migros markalı peynirler için 'dahil değil ' diye bir ibare yok.Onun için alınabilir,moneylerin yatması gerekir.
  • Aynı fişte 82 tl yaptım ancak yatmadı müş tem tek fiş olmuyor ayrı fiş olsaydı olurdu dedi

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • habbeza H kullanıcısına yanıt
    Orasını anladık siz ne aldınız ürünleri yazarsanız ordan bakalım kategori dışımı yoksa migros sistemmi düzeltti (değişti) onu anlıyalım.

Ekleme : ben yazarken eklemişsiniz bi bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 1 Nisan 2017; 12:13:43 >
  • 
Sayfa: önceki 30583059306030613062
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.