Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.423
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tıkla Kazan kampanyamız 19 Mart Salı günü gün içerisinde başlayacaktır. Arkadaşlar günleri şaşırmışlar galiba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: clls

Tıkla Kazan kampanyamız 19 Mart Salı günü gün içerisinde başlayacaktır. Arkadaşlar günleri şaşırmışlar galiba...

evet öyle olmuş heralde..
    yarınki ürün pril jel imiş.. şundan heralde

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=22797735&shopCategoryId=9938&isSearchResult=true

• quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı
    Migros'ta sek tereyağı 250 gr. fiyatı 4,90 TL. Bu ürün Money Visa kredi kartı ile alınırsa
    2+2=4 TL money puan olarak hesaba yükleniyor. 250 gr.ürünün maliyeti 4,90-4 = 0,90 TL.oluyor.
    4*0,90=3,60 TL. 4 adet 250 gr.ürünün yani 1 kg.ürünün fiyatı oluyor.

Hmm iyiymiş. O zaman kart ücretini vs... kafaya fazla takmadan bir money visa almak mantıklı duruyor.
    Tabi senelik kart ücreti gibi bir dert var ancak sanırım bundan kurtulmanın da yolları var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diabolical

quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı
    Migros'ta sek tereyağı 250 gr. fiyatı 4,90 TL. Bu ürün Money Visa kredi kartı ile alınırsa
    2+2=4 TL money puan olarak hesaba yükleniyor. 250 gr.ürünün maliyeti 4,90-4 = 0,90 TL.oluyor.
    4*0,90=3,60 TL. 4 adet 250 gr.ürünün yani 1 kg.ürünün fiyatı oluyor.

Hmm iyiymiş. O zaman kart ücretini vs... kafaya fazla takmadan bir money visa almak mantıklı duruyor.
    Tabi senelik kart ücreti gibi bir dert var ancak sanırım bundan kurtulmanın da yolları var.

kardeşim düşünmenin bir anlamı yok bende kart ücreti için düşünüyordum şubat 29 unda başvurdum hala bekliyorum bir an nce gelsede alışverişe başlasam diye :)

• Kredi kartındaki puanları iyi takip edin dostlar. Bazı bankaların kredi kartı aidatı
    ödemeyen üyelerin puanlarını sildiği şeklinde iddialar var. Kaynak aşağıdaki link:

http://www.f5haber.com/sicak-gundem/kredi-karti-kullananlar-dikkat-haberi-2843954/?ref=out
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

quote:

Tıkla Kazan kampanyamız 19 Mart Salı günü gün içerisinde başlayacaktır. Arkadaşlar günleri şaşırmışlar galiba...

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=22797735&shopCategoryId=9938&isSearchResult=true

Hiç sanmıyorum bu ürün olduğunu,bugüne kadar Shell benzin hariç 10 tl nin üzerinde bir şey verdiğini hatırlamıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clls -- 19 Mart 2012; 17:52:01 >

• quote:

quote:

quote:

Hiç sanmıyorum bu ürün olduğunu,bugüne kadar Shell benzin hariç 10 tl nin üzerinde bir şey verdiğini hatırlamıyorum...

kendi sayfalarında da açıkladılar hocam, forumda da konusu açıldı demin:

http://forum.donanimhaber.com/m_58877385/mpage_1/f_/key_tikla%2Ckazan//tm.htm

ama değiştirirler mi bilmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbap -- 19 Mart 2012; 17:55:43 >

• quote:

quote:

quote:

ürün doğrudur arkadaşlar. Tıkla Kazan Resminde 50 Tablete eş olduğu gözükmekte. yani 1,5 LT olan ürün verilecek.

• Cumartesi 10 tane sütaş süt aldım ama ne migros ne garanti money yatırmadı. Fişe baktım ortak pos diyor kart tipide diğer yazıyor. Money visa ile yaptım. Normalde mgrsbns yazması mı lazımdı acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okuyucu32

Cumartesi 10 tane sütaş süt aldım ama ne migros ne garanti money yatırmadı. Fişe baktım ortak pos diyor kart tipide diğer yazıyor. Money visa ile yaptım. Normalde mgrsbns yazması mı lazımdı acaba.

Benim perşembe günü aldıklarım bile yatmadı,cumartesinin yatmaması normal.
  • evet bu sefer nigrosta da sorun var
    cuma gunu alısverisim yatmadı
    normalde ertesi gun yatardı-Migros olan
  • geçen perşembe yaptığım alışverişin migros tarafı moneyleri biraz önce yattı.
    kontrol edin lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbilginer

geçen perşembe yaptığım alışverişin migros tarafı moneyleri biraz önce yattı.
    kontrol edin lütfen.

teşekkürler.

benim de yatmış (sanal market dahil) 17 mart alış-verişim de yatmış.

garantide hareket yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbilginer

geçen perşembe yaptığım alışverişin migros tarafı moneyleri biraz önce yattı.
    kontrol edin lütfen.

cuma sabah yaptım ben
    henuz yatmamıs
  • benim cuma, cumartesi ve pazar yaptığım 3 ayrı alışverişi de toplamda bugün yatırmışlar
  • MONEY VİSA İLE YAPTIĞIMIZ ALIŞVERİŞLERDE,MİGROS UN YATIRDIGI MONEYLERİ NERDEN TAKİP EDEBİLİRİZ
  • Mart ayı insertleri için moneyleri son kullanma tarihi 30 nisan mı?

• SORULAR ve CEVAPLAR

1-) Money Visa kartımı nasıl kayıt ettiririm?
    www.moneyclubkart.com sitesini aktif kullanmak, moneyleri görmek ve kampanyaları takip etmek için kartınızı öncelikle kayt ettirmelisiniz. İlk kayıt işlemi için mutlaka Müşteri Hizmetlerini aramalısınız. Başka türlü kayıt işlemi yapılamıyor.

2-) Money Visa yıllık kart ücreti ne kadar?
    Money Visa 49,00 TL Ek Kart 27,00TL
    Money Visa Gold Card 55,00 TL Ek Money Visa Gold Card 30,00 TL
    Money Visa Platinum Kart 65,00 TL Ek Money Visa Platinum Card 35,00 TL

3-) Bir Migroskop döneminde en fazla ne kadar MONEY kazanabilirim?
    Money visa ile bir migroskoptan en fazla 200 money kazanılabilir. Bunun yarısını yani 100 moneyi Migros money olarak, diğer 100 moneyi Garanti Bankası money olarak (bonus değil) yükler. Money club kart için ise en fazla 100 money kazanılabilir.

4-) Moneylerimi nereden görebilirim?
    Migros moneyleriwww.moneyclubkart.com sitesinden, Kiosklardan veya 444 10 44� den, Garanti moneyleri ise internet bankacılığı �money� kısmından (bonus değil!) ya da Garanti ATM lerinden görülebilir.

5-) Alış-verişten kazandığım moneyler ne zaman yatar?
    Kazanılan moneylerin migros tarafı (yarısı) alış-verişi takip eden en geç 2 iş günü içinde, garanti tarafı ise en geç bir hafta içinde yatar. (garanti tarafında genellikle sorun yaşanır, fişlerinizi saklayın ve moneylerinizi iyi not edin :) )

6-) Kazanılan money� lerin son kullanma tarihi nedir?
    Mevcut migroskop dönemini takip eden ayın son gününe kadar kullanılabilir. Örneğin 1-15 şubat migroskop� undan kazanılan moneyler 31 Mart tarihine kadar harcanmalıdır.

7-) Kartımdaki Moneyi kullanarak yaptığım alış-verişten yine money kazanabilir miyim?
    Alış-verişin tamamı money ile ödenirse money veren ürünlerden yine money kazanamazsınız. Ancak örneğin 100TL� lik alış-verişin 90TL� sini money ile kalanı kredi kartı ile öderseniz money kazanırsınız. (bu durumun değişme ihtimali var, kesin bilgiyi ekleyeceğim). Önlem olarak alış-verişinizi ikiye bölün. Money vermeyen ürünleri moneyleriniz ile ayrı ödeyin fişinizi alın, money veren ürünleri ayrı olarak kredi kartınız ile ödeyin.

8-) Money visa� ya başvurdum, kartım ne zaman gelir?
    Üç iş günü içinde size ulaşacaktır.

9-) GDİ (Gördüğünüze Duyduğunuza İnanın) Kampanyası nedir?
    Özel günlerde, 50TL üzeri alış-verişlerinizde kampanyaya özel belirlenen ürünleri normal fiyatından çok daha ucuza alırsınız. Örneğin 12�li kutu kola normalde 10TL diyelim, GDİ gününde migrostan 50TL alış-veriş yaptığınızda kolayı 5TL� ye alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

benim cuma, cumartesi ve pazar yaptığım 3 ayrı alışverişi de toplamda bugün yatırmışlar

sanalmıydı alısveriisleriniz
  • @ TWiST_oF_FaCe

İlk sayfayı okudum ancak geçenlerde bir arkadaş mart inserti için son kullanma tarihi 31 mayıs yazdı, diye hatırlıyorum o yüzden sordum.
  • 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.