Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (302. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.511
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Migros Hediyem Kart kullanıyordum, çok da memnunum aslında çünkü süreli puanları TL olarak yükleyebiliyordum.
    Bugün Kdz. Ereğli Migros'ta bunun mümkün olmadığı, hatta kredi kartı ile Hediyem Karta TL yüklenemeyeceğini söylediler. Kasiyerler bundan emin olmadığından içerden birine söylediler, puanı da geçtim kk ile yükleme de olmuyormuş denmesini çok abes karşıladım. Olur mu hiç, şu an önemli değil ama kredi kartı ile de yüklleme yapılır diye ekledim. Daha önceleri başka Migroslarda böyle birşey söylenmemişti.
    Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar ne düşünüyor?
  • Arkadaşlar money puanlar ile ürün alırsan tekrar money yüklenir mi?
    Mesela şimdi 100 liralık money veren ürünlerden bir sepet oluşturum bunun 80 lirasını garantinin yatırdığı puanlarla ödesem,x2 kazanabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

Arkadaşlar money puanlar ile ürün alırsan tekrar money yüklenir mi?
    Mesela şimdi 100 liralık money veren ürünlerden bir sepet oluşturum bunun 80 lirasını garantinin yatırdığı puanlarla ödesem,x2 kazanabilir miyim?

alındığı söyleniyor..

alamayan oldu mu acaba..

ben de aldım moneyle ve money yüklendi. tabii tamamını moneyle ödemedim. bir kısmını kartla ödedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 17 Mart 2012; 19:59:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

alındığı söyleniyor..

alamayan oldu mu acaba..

ben de aldım moneyle ve money yüklendi. tabii tamamını moneyle ödemedim. bir kısmını kartla ödedim.

Benim durum biraz farklı aslında,misal 50 liralık bir sepet oluşturdum bu sepetin 25 liralık kısmı money vermeyen normal ürünler,25 liralık kısmı ise money veren ürünler.
    Ve ben bu sepetin ödemesinin 25 lirasını money ile 25 lirasını ise normal money visa karta çekerek yaptım diyelim.
    Şimdi migros x2 moneyli ürünlerin ödemesini karttan yaptığım kısımdan mı sayacak yoksa money ile ödediğim kısımdan mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Flexi_

Migros Hediyem Kart kullanıyordum, çok da memnunum aslında çünkü süreli puanları TL olarak yükleyebiliyordum.
    Bugün Kdz. Ereğli Migros'ta bunun mümkün olmadığı, hatta kredi kartı ile Hediyem Karta TL yüklenemeyeceğini söylediler. Kasiyerler bundan emin olmadığından içerden birine söylediler, puanı da geçtim kk ile yükleme de olmuyormuş denmesini çok abes karşıladım. Olur mu hiç, şu an önemli değil ama kredi kartı ile de yüklleme yapılır diye ekledim. Daha önceleri başka Migroslarda böyle birşey söylenmemişti.
    Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar ne düşünüyor?

hocam, birkaç gün öcne yine muhabbeti geçmişti burada,

iki gün önce Eskişehir'deki bir migrosa sormuştum kk ile para yükleniyor mu diye,

evet yükleniyor dedi kasiyer.

• quote:

quote:

quote:

alındığı söyleniyor..

alamayan oldu mu acaba..

Benim durum biraz farklı aslında,misal 50 liralık bir sepet oluşturdum bu sepetin 25 liralık kısmı money vermeyen normal ürünler,25 liralık kısmı ise money veren ürünler.
    Ve ben bu sepetin ödemesinin 25 lirasını money ile 25 lirasını ise normal money visa karta çekerek yaptım diyelim.
    Şimdi migros x2 moneyli ürünlerin ödemesini karttan yaptığım kısımdan mı sayacak yoksa money ile ödediğim kısımdan mı?

yukarlarda bir yerde arkadaş yazmıştı. ödemenin 1 tl lik kısmı bile karttan çekilse moneylerin tamamı yatar. yeter ki tamamı money puanla ödenmemiş olsun..

Not : ben aldım. eğer yatmaz ise iade ederim hepsini..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 17 Mart 2012; 21:01:39 >

• 2 gün önce sütaş sütten almıştım 3 tane moneyclub kart ile bugün gittim bir şeyler aldım öderken sordum kartta hiç puan yok dedi ne zaman yükleniyor +1 money ler
  • quote:

quote:

quote:

quote:

alındığı söyleniyor..

alamayan oldu mu acaba..

yukarlarda bir yerde arkadaş yazmıştı. ödemenin 1 tl lik kısmı bile karttan çekilse moneylerin tamamı yatar. yeter ki tamamı money puanla ödenmemiş olsun..

Not : ben aldım. eğer yatmaz ise iade ederim hepsini..

Öyleyse çok iyi,bakalım yarın gidip alırım marketten zaten yüklenip yüklenmeyeceği 2 güne belli olur.

• 7-) Kartımdaki Moneyi kullanarak yaptığım alış-verişten yine money kazanabilir miyim?
    Alış-verişin tamamı money ile ödenirse money veren ürünlerden yine money kazanamazsınız. Ancak örneğin 100TL� lik alış-verişin 90TL� sini money ile kalanı kredi kartı ile öderseniz money kazanırsınız. (bu durumun değişme ihtimali var, kesin bilgiyi ekleyeceğim). Önlem olarak alış-verişinizi ikiye bölün. Money vermeyen ürünleri moneyleriniz ile ayrı ödeyin fişinizi alın, money veren ürünleri ayrı olarak kredi kartınız ile ödeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

7-) Kartımdaki Moneyi kullanarak yaptığım alış-verişten yine money kazanabilir miyim?
    Alış-verişin tamamı money ile ödenirse money veren ürünlerden yine money kazanamazsınız. Ancak örneğin 100TL� lik alış-verişin 90TL� sini money ile kalanı kredi kartı ile öderseniz money kazanırsınız. (bu durumun değişme ihtimali var, kesin bilgiyi ekleyeceğim). Önlem olarak alış-verişinizi ikiye bölün. Money vermeyen ürünleri moneyleriniz ile ayrı ödeyin fişinizi alın, money veren ürünleri ayrı olarak kredi kartınız ile ödeyin.

Garanti money icinde ayni durum sozkonusumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozaksoy

quote:

7-) Kartımdaki Moneyi kullanarak yaptığım alış-verişten yine money kazanabilir miyim?

Garanti money icinde ayni durum sozkonusumu?

garanti moneylerde de aynı durum söz konusu olabilir, denemedim..

• quote:

Hem garantinin çağrı merkezi ile hem de migrosun çağrı merkezi ile görüştüm,ikiside ''ödemeyi ne şekilde yaparsanız yapın money kullandığınız alışverişte ikinci bir money puan kazanamazsınız'' diyor.
    Ama puanı yüklenen arkadaşlar olmuş ,denemeden bilemeyeceğiz galiba.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

bu arada hafta sonu bombafiyat var.

5 kg torku toz şeker 7,75 tl

sanırım yine bölgeye göre dğeişiyor bende 5 kg torku inidrimli haliyle 11.25 olarak çıkyıor sanalda .ankara aankamall 5m bölge olarak

evet bölgeye göre değişiyormuş..

7,75 di, şimdi 7,85 olmuş.

neyse yarın sabaha verdim siparişi..

nescafe gold da ekledim 200 gr..

escafe gold nasıl.. iyi mi klasik e göre..

Bu yapay kahvelerin hicbiri beş para etmez..filtre kahve için, gercek kahve keyfiniz olsun, dogal olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 18 Mart 2012; 2:36:48 >

• Yudumu görünce kaçtı dedim ama ayçiçek yağıymış, iyi bari dedim. Uzak dursun yemeklerimden
  • sanal market siparişim geldi ama 3 adetten fazla süt vermediler. ben 6 adet istemiştim.. vayy beee..

birazdan migrosa gideceğim.. birazda elden alayım..

3 adet de heden şoldırs aldım. acaba şampuanların son kullanım tarihi olur mu.. 3 adet almıştım. 2 adet daha alayım diyorum.

saç derisi bakımı, saç dökülmesine karşı ve mentol ferahlığı almıştım..

2 adet dha alacağım. hangi çeşidinden alayım sizce.
  • quote:

sanal market siparişim geldi ama 3 adetten fazla süt vermediler. ben 6 adet istemiştim.. vayy beee..

birazdan migrosa gideceğim.. birazda elden alayım..

3 adet de heden şoldırs aldım. acaba şampuanların son kullanım tarihi olur mu.. 3 adet almıştım. 2 adet daha alayım diyorum.

saç derisi bakımı, saç dökülmesine karşı ve mentol ferahlığı almıştım..

2 adet dha alacağım. hangi çeşidinden alayım sizce.

Öyle malesef sanal markete göre 4 tane süt toplu siparişmiş.
    Şampuan olarak ise klasik bakım haricinde diğerleri pek iyi değil head&shoulders'ın,özellikle mentol kışık kafayı tam anlamıyla donduruyor.

• Eryaman 5m migrosta moova süt 1lt 1.49 tl ilgilenenlere...
  • Orijinalden alıntı: anilxx92

Şampuan olarak ise klasik bakım haricinde diğerleri pek iyi değil head&shoulders'ın,özellikle mentol kışık kafayı tam anlamıyla donduruyor.

değiştireyim mi mentol, saç derisi bakımı ve diğerini.. yoksa kalsın mı. her halükarda gideceğim migrosa..

kullandınız mı onları ne dersiniz.

benim saç yağlı ve seyrek.

hanımın ise kıvırcık kuru..

ne alayım..

• quote:

quote:

değiştireyim mi mentol, saç derisi bakımı ve diğerini.. yoksa kalsın mı. her halükarda gideceğim migrosa..

kullandınız mı onları ne dersiniz.

benim saç yağlı ve seyrek.

hanımın ise kıvırcık kuru..

ne alayım..

Mentollüyü ben beğenmemiştim saç derisini yakıyor ve kepeğe karşıda bir faydasını görmedim.
    Bu nedenle klasik bakıma geçtim şimdilik memnunum.
    Eşiniz için ise yavruağzı renkte olan kutusunu tavsiye ederim,genelde bayanların kullandığı ve memnun kaldığı bir ürün.
    Aşağıdaki resimde soldaki bayanlar,sağdaki ise benimde kullandığım erkekler içni olan çeşidi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilxx92 -- 18 Mart 2012; 14:15:35 >

• quote:

quote:

Hem garantinin çağrı merkezi ile hem de migrosun çağrı merkezi ile görüştüm,ikiside ''ödemeyi ne şekilde yaparsanız yapın money kullandığınız alışverişte ikinci bir money puan kazanamazsınız'' diyor.
    Ama puanı yüklenen arkadaşlar olmuş ,denemeden bilemeyeceğiz galiba.

Çağrı merkezlerindeki arkadaşlar bir zahmet moneyvisa, kangurum, migroskoplar vs. herhangi biryere bu kuralı ayrıntılı şekilde yazsınlar. Telefonda söylenen söz ile verilen bir kural olamaz açıkçası.

Migroskopta yazıyor mu böyle birşey yazmıyor. O zaman vereceksiniz arkadaş puanları, kaçarı yok.

200 money sınırı nasıl bir kuralsa ve belirtiliyor ise bununda belirtilmesi lazım.

Böyle bir durumla karşılaşmadım ama karşılaşırsam ürünleri iade eder, visayıda kapatırım.

• 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.