Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (299. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.461
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 liaralik bir urune money club 4 money veriyor money visada 8 money diyelim karta toplam yatmasi gereken money 12 moneymi yoksa 8 moneymi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bradenburg -- 15 Mart 2012; 20:07:39 >
  • Cumartesi merter mağaza teslimini değiştirerek bu akşam 19;30 ,- 22;00 arasına aldım...
    Yola çıkarak merter den 5 adet yudum 3 lt. Toplam 39 kusure alındı.
    Fırsat kontrol edildi.
    Geçerli olduğu görüldü...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

10 liaralik bir urune money club 4 money veriyor money visada 8 money diyelim karta toplam yatmasi gereken money 12 moneymi yoksa 8 moneymi

Money Visa ile başlayıp biten alışverişlerde Money topla kazan ürünlerine verilen money normalin 2 katıdır.
    Yani 10 TL lik ürün Money club kart ile alındığında örnekteki gibi 4 TL money veriyorsa Money Visa ilave 4 TL daha verir.
    Toplam 4+4=8 money=8 TL kart hesabına yatar.
  • arkadaşlar sanal marketten alışveriş yapmamız, fırsatları görmemiz için sanal markete üye mi olmak gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekkayseri

arkadaşlar sanal marketten alışveriş yapmamız, fırsatları görmemiz için sanal markete üye mi olmak gerekiyor?

Kangurum'dan üye olunuyor. Sanal market için sipariş teslimat bölgesi seçiliyor ve kart tanımlanıyor.
    Üye olduktan sonra karttaki 1.kat puanlar hesabım menüsünden görülebiliyor ve alışveriş sonunda kullanılabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

Cumartesi merter mağaza teslimini değiştirerek bu akşam 19;30 ,- 22;00 arasına aldım...
    Yola çıkarak merter den 5 adet yudum 3 lt. Toplam 39 kusure alındı.
    Fırsat kontrol edildi.
    Geçerli olduğu görüldü...

ödemeyi nasıl yaptınız?
  • yudum 3 lt, 7.95 tl fiyat ankarada 100. yıl mağazasında görünüyor. Mağazadan teslim almak istediğimde ise seçeneklerde 100. yıl görünmüyor. 100. yıl evime çok uzak olduğu için eve de istiyemiyorum. Bu ürünü 7.95 ten almanın yolu var mı?
  • @mavisim_
    Ustad, siparis asamasinda online olarak odeme yaptim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

@xweser küçükyalıya geli boşver beylikdüzünü :)

@mysticus tereyağ da çok iyi

@mavisim_ dostum 1x puanlar yükleniyor sorun yok. ancak 2x' da problem çıkıyor. ama farketmez, yudum yağ zaten markette 12,95TL, sanalda 7,95TL. 2x puanları feda etsen bile daha avantajlı sanal market ve başka şansın yok.

üstad daha önce bir arkadaş sanal'dan sipariş verirken Money Visa'daki Garanti'nin verdiği X2 puanları kullandığını söylemişti. Ben de az önce denedim, üye girişi yaptıktan sonra X1 puanlar görünüyor...
    sonra ödeme sayfasına geçiyorum, kart bilgilerini girince orada money sorgula gibi bir seçenek var. oraya tıklıyorum ama hata veriyor.. acaba çalışıyor mu bu kısım? hata vermediği takdirde sipariş verirken X2 money'leri de kullanabiliyor muyuz?

Edit:
    hocam tamam, az önce tekrar denedim karttaki money'leri gösterdi.
    ......siz garanti 1 hafta oldu yatırmadı money'i.. money'i yarın yatırırsa sipariş vermeyi düşünüyorum. moneyclub'ı aradım telefondan 7 iş günü olması gerekiyormuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 16 Mart 2012; 1:09:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kendirf

7 mart moneylerim hala yatmadı
    sanlaalısveris-ilk alısverisim
    garantiyi aramam gerekir mi?

7 martta sanalmarketten
    11 martta fiziki migrostan alısversi yaptım.
    7martta 49 money*2 ,11 mart 13 *2 money gelecekti
    7 mart yatmadı
    az once baktım 11 mart yatmıs :)
    sanalda problem old acık.ama yakında migros yok
    annemlerin oraya gidince fiziki alabilimistim-orada da pek bi sey kalmıyor
    bu sanaldaki sorun hep boyleyse isimiz var
    moneycluba mail attım-tık yok..
  • musteri hizmetleri ile uzun bir gorusme yaptım.
    soyle bi bilgi verdi-dogru yanlıs bilemem.
    fiziki alısverisler takip eden 7isgununde mutlaka ytar.
    sanal ise katalog bitiminden itibaren 7 isgunu icinde yatar dedi
    yani 14 marttan sonra 7isgunu sayın-kesin yatar dedi :)
    bakalım beklyecegiz.
    ayrıca ısrarla her katalogda moneylerin ne zaman sonlanacıgı bilgisi yer alır dedi.yani bir sonraki ayın sonu degil 2 ay sonrası da olabilir dedi
    boyle bir bilgi bulamadım.twist hocamın yazdıgı daha dogru gibi
    kataloglarda boyle bir bilgi bulan varsa yazabilir..
  • quote:

musteri hizmetleri ile uzun bir gorusme yaptım.
    bakalım beklyecegiz.
    ayrıca ısrarla her katalogda moneylerin ne zaman sonlanacıgı bilgisi yer alır dedi.yani bir sonraki ayın sonu degil 2 ay sonrası da olabilir dedi

Money puanların son kullanım tarihi konusunda her 2 bilgi de doğru. Evet, money son kullanım tarihi her insertte yer alır ve
    yine evet bu tarih genelde insert geçerlik süresinin bitimine göre ertesi ayın son günüdür.
    Mesela şu andaki insert 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında geçerli. İnternetten Migroskop'a baktığımda sayfa 31 en üst kısımda yazıyor.
    Kazanılan money puanların son kullanım tarihi 31 Mayıs 2012 diyor. Bu da zaten insert son günü olan 4 Nisan tarihinin
    ertesi ayının son gününe denk geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kampanyacı -- 16 Mart 2012; 10:01:46 >

• Hatırlatma yapalım :)

SORULAR ve CevAPLAR

1-) Money Visa kartımı nasıl kayıt ettiririm?
    www.moneyclubkart.com sitesini aktif kullanmak, moneyleri görmek ve kampanyaları takip etmek için kartınızı öncelikle kayt ettirmelisiniz. İlk kayıt işlemi için mutlaka Müşteri Hizmetlerini aramalısınız. Başka türlü kayıt işlemi yapılamıyor.

2-) Money Visa yıllık kart ücreti ne kadar?
    Money Visa 49,00 TL Ek Kart 27,00TL
    Money Visa Gold Card 55,00 TL Ek Money Visa Gold Card 30,00 TL
    Money Visa Platinum Kart 65,00 TL Ek Money Visa Platinum Card 35,00 TL

3-) Bir Migroskop döneminde en fazla ne kadar MONEY kazanabilirim?
    Money visa ile bir migroskoptan en fazla 200 money kazanılabilir. Bunun yarısını yani 100 moneyi Migros money olarak, diğer 100 moneyi Garanti Bankası money olarak (bonus değil) yükler. Money club kart için ise en fazla 100 money kazanılabilir.

4-) Moneylerimi nereden görebilirim?
    Migros moneyleriwww.moneyclubkart.com sitesinden, Kiosklardan veya 444 10 44� den, Garanti moneyleri ise internet bankacılığı �money� kısmından (bonus değil!) ya da Garanti ATM lerinden görülebilir.

5-) Alış-verişten kazandığım moneyler ne zaman yatar?
    Kazanılan moneylerin migros tarafı (yarısı) alış-verişi takip eden en geç 2 iş günü içinde, garanti tarafı ise en geç bir hafta içinde yatar. (garanti tarafında genellikle sorun yaşanır, fişlerinizi saklayın ve moneylerinizi iyi not edin :) )

6-) Kazanılan money� lerin son kullanma tarihi nedir?
    Mevcut migroskop dönemini takip eden ayın son gününe kadar kullanılabilir. Örneğin 1-15 şubat migroskop� undan kazanılan moneyler 31 Mart tarihine kadar harcanmalıdır.

7-) Kartımdaki Moneyi kullanarak yaptığım alış-verişten yine money kazanabilir miyim?
    Alış-verişin tamamı money ile ödenirse money veren ürünlerden yine money kazanamazsınız. Ancak örneğin 100TL� lik alış-verişin 90TL� sini money ile kalanı kredi kartı ile öderseniz money kazanırsınız. (bu durumun değişme ihtimali var, kesin bilgiyi ekleyeceğim). Önlem olarak alış-verişinizi ikiye bölün. Money vermeyen ürünleri moneyleriniz ile ayrı ödeyin fişinizi alın, money veren ürünleri ayrı olarak kredi kartınız ile ödeyin.

8-) Money visa� ya başvurdum, kartım ne zaman gelir?
    Üç iş günü içinde size ulaşacaktır.

9-) GDİ (Gördüğünüze Duyduğunuza İnanın) Kampanyası nedir?
    Özel günlerde, 50TL üzeri alış-verişlerinizde kampanyaya özel belirlenen ürünleri normal fiyatından çok daha ucuza alırsınız. Örneğin 12�li kutu kola normalde 10TL diyelim, GDİ gününde migrostan 50TL alış-veriş yaptığınızda kolayı 5TL� ye alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

quote:

musteri hizmetleri ile uzun bir gorusme yaptım.
    bakalım beklyecegiz.

Money puanların son kullanım tarihi konusunda her 2 bilgi de doğru. Evet, money son kullanım tarihi her insertte yer alır ve
    yine evet bu tarih genelde insert geçerlik süresinin bitimine göre ertesi ayın son günüdür.
    Mesela şu andaki insert 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında geçerli. İnternetten Migroskop'a baktığımda sayfa 31 en üst kısımda yazıyor.
    Kazanılan money puanların son kullanım tarihi 31 Mayıs 2012 diyor. Bu da zaten insert son günü olan 4 Nisan tarihinin
    ertesi ayının son gününe denk geliyor.

Buldum bit yazısı :)

"Migros veya Sanal Market]ten 15 Mart> E "isan 2012 tarihleri arasında Money Club Kart, Money +isa veya Money Club özellikli diğer kartlarınızla bu katalogtaki Money opla ürünlerinden kazanacağınız Money]le>
    rin son kullanma tarihi 31 Mayıs 2012]dir. Alışverişten önce Money +isa kullanılması ve ödemenin de Money +isa ile yapılması durumunda 2 kat Money kazanılacaktır. Kazanılan Money]ler iki gün içinde karta
    yüklenecektir. Money opla ürünlerinden en fazla 100 Money kazanılabilir, ödemenin Money +isa ile yapılması durumunda maksimum kazanılacak Money tutarı 200 Money]dir. 4eniden satış amaçlı toplu satın "
    alımlarında Money kazanılmamaktadır."

2 gun için de yüklenmiyor ama olsun :)

• merter migros sanal market 7,95 TL lik yağları tam alayım derkene 11,95 TL ye düzelttiler:)
    kısmetsizim çok valla:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavisim_

merter migros sanal market 7,95 TL lik yağları tam alayım derkene 11,95 TL ye düzelttiler:)
    kısmetsizim çok valla:)

bu sanalmarket fiyatları bir hata mı yoksa kısa süreli indirim mi bende çzöemedim bu işi.
  • Mümkünse sanal marketi kullanmayın arkadaşlar,tembellik haricinde neredeyse hiçbir faydası yok.
    Bugün bir sipariş vermiştim.Bu siparişin içerisinde gıda maddeleri ile temizlik maddeleri vardı.
    Neyse sipariş geldi ödemeyi yaptım,getiren herif gitti bende içeride poşetleri açmaya başladım.
    Fakat poşetlerden birisinden birşey akıyordu,poşeti açtığımda sipariş ettiğim yağ çözücünün bisküvi v.b gıda maddeleri ile aynı poşete konduğunu ve yağ çözücünün ağzının açık olduğu için tamemen bu gıda maddelerinin üstüne boşaldığını gördüm.
    Bende hemen siparişlerin geldiği marketin (Ankara akköprü 5m migros) sanal market birimini aradım fakat ulaşamadım.
    Bunun üzerine 444-10-44 nolu telefondan durumu bildirdim.
    1 saat sonra siparişi getiren eleman kapıya asık bir suratla geldi ve ''bizi şikayet etmişsiniz'' gibisinden cümleler kurdu.
    Neymiş efendim siparişi hazırlayanlar hata yapabilirmiş,çağrı merkezini aramak mı gerekirmiş gibi bir şeyler geveledi.
    Ve arıca giderken ''biz sizin toplu satın aldığınız siparişleri getiriyoruz ama böyle yaptınız olmadı'' diyerek yani bir daha toplu sipariş verirseniz getirmem demeye getirdi.
    Biraz söz dalaşı yaptık ve çekti gitti.
    İşin iyi kısmı bu yağ çözücü gibi aşırı tehlikeli bir maddeye bulanmış bisküvi ve çikolataları yeğenimin görmeyişiydi,çünkü bunlar ona alınmıştı ve eğer biz görmeden bisküvileri alıp yeseydi ne o kapıya gelen artist elemanı,ne siparişi hazırlayan hanzoyu,ne de migrosu kimse elimden alamazdı.
    Aracı olan arkadaşların hem hizmet parası altında para verip hemde böyle muameleye maruz kalmamaları için mağazalardan almalarını tavsiye ederim.
    Ve burdan şunu anladım ki çağrı merkezine yapılan şikayetlerden mağaza çalışanları ciddi anlamda korkuyor.Eğer sanal marketle veya mağaza ile bir sorununuz olursa mağaza yöneticisine ve çağrı merkezine şikayette bulunmaktan çekinmeyin.

• Ya bu sanalmarkette insertte Money veren bazı ürünlerde Money kısmı çifter yazıyor.

Örnegin Sütaş süt 1+1 Money veriyor ancak altında 1+1 Money daha yazıyor.

Şimdi Süt 2.35 tl ve 2 Moneyi iade ediyor.Bu şartta 4 Money mi veriyor?

Karışık bir durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirimr -- 16 Mart 2012; 13:28:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

Ya bu sanalmarkette insertte Money veren bazı ürünlerde Money kısmı çifter yazıyor.

Örnegin Sütaş süt 1+1 Money veriyor ancak altında 1+1 Money daha yazıyor.

Şimdi Süt 2.35 tl ve 2 Moneyi iade ediyor.Bu şartta 4 Money mi veriyor?

Karışık bir durum

sanal market çok sağlık değil..

siz migroskoptakini dikkate alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

Mümkünse sanal marketi kullanmayın arkadaşlar,tembellik haricinde neredeyse hiçbir faydası yok.
    Bugün bir sipariş vermiştim.Bu siparişin içerisinde gıda maddeleri ile temizlik maddeleri vardı.
    Neyse sipariş geldi ödemeyi yaptım,getiren herif gitti bende içeride poşetleri açmaya başladım.
    Fakat poşetlerden birisinden birşey akıyordu,poşeti açtığımda sipariş ettiğim yağ çözücünün bisküvi v.b gıda maddeleri ile aynı poşete konduğunu ve yağ çözücünün ağzının açık olduğu için tamemen bu gıda maddelerinin üstüne boşaldığını gördüm.
    Bende hemen siparişlerin geldiği marketin (Ankara akköprü 5m migros) sanal market birimini aradım fakat ulaşamadım.
    Bunun üzerine 444-10-44 nolu telefondan durumu bildirdim.
    1 saat sonra siparişi getiren eleman kapıya asık bir suratla geldi ve ''bizi şikayet etmişsiniz'' gibisinden cümleler kurdu.
    Neymiş efendim siparişi hazırlayanlar hata yapabilirmiş,çağrı merkezini aramak mı gerekirmiş gibi bir şeyler geveledi.
    Ve arıca giderken ''biz sizin toplu satın aldığınız siparişleri getiriyoruz ama böyle yaptınız olmadı'' diyerek yani bir daha toplu sipariş verirseniz getirmem demeye getirdi.
    Biraz söz dalaşı yaptık ve çekti gitti.
    İşin iyi kısmı bu yağ çözücü gibi aşırı tehlikeli bir maddeye bulanmış bisküvi ve çikolataları yeğenimin görmeyişiydi,çünkü bunlar ona alınmıştı ve eğer biz görmeden bisküvileri alıp yeseydi ne o kapıya gelen artist elemanı,ne siparişi hazırlayan hanzoyu,ne de migrosu kimse elimden alamazdı.
    Aracı olan arkadaşların hem hizmet parası altında para verip hemde böyle muameleye maruz kalmamaları için mağazalardan almalarını tavsiye ederim.
    Ve burdan şunu anladım ki çağrı merkezine yapılan şikayetlerden mağaza çalışanları ciddi anlamda korkuyor.Eğer sanal marketle veya mağaza ile bir sorununuz olursa mağaza yöneticisine ve çağrı merkezine şikayette bulunmaktan çekinmeyin.

hoş şeyler yaşamamışsınız gerçekten.. biz de dün yağ aldık, babam hepsini tek tek kontrol etti, dışlarını falan(biraz titizdir bu konularda). getiren adam da her şeye tek tek bakacak mısınız diye takıldı hatta, babam da elbette bakarım dedi.. o yüzden daha fazla mağdur olmamak için teslim alırken göz atıp öyle alınabilir, en azından bir sorun olduğunda uğraşmaya gerek kalmaz..bilgilendirdiğiniz için teşekkürler..

• 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.