Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2965. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.521
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29632964296529662967
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek seferde 40 liralık uzman kasap köfte alsak 24 money yatıyor değil mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    My_Way M kullanıcısına yanıt
    evet

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

resim my_way den alıntıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 1 Mart 2017; 22:51:38 >
  • Ben hala anlamadım tek seferde 60 TL çaya 32 TL money alabilecek miyiz? Birinde 30 TL ve üzeri diyor, diğerinde 30 TL alışverişe diyor. Eskiden mesela uzman kasapta 40 TL yapınca 20 TL moneyi alıyorduk şimdi ucu açık hala bana göre. O zaman daha netti 20 TL uzman kasaba 10 money diyordu anlıyorduk 40 yapınca 20 verecek.
  • Merhaba arkadaş aşağıdaki ürün hk. bilgisi olan varmı? Almayı düşünüyorum ama çamur gibi bir görüntü ile karşılaşmak istemiyorum.MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]
  • Kamerayı bilmem ama 50 tl ye ne olabilir ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    Vermek zorunda hocam 2 martta kazanılacak tüm moneyler 2 katı olacak yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Vermek zorunda hocam 2 martta kazanılacak tüm moneyler 2 katı olacak yazıyor

Hocam birinde 30 TL üzeri diyor, diğerinde 30 TL alışverişe diyor.
    30 TL üzeri derse 60 TL alınca vermez, 2 kere işlem yapmak gerekir.
    30 TL alışverişe derse 60 TL yapınca 2 kere verir.

Şimdi durum şu ki hangisi doğru?
    Hocam bugüne kadar tek fişte her zaman geçerli oldu. Sırf millete kazık atalım diye sistemi değiştirecek halleri yok.
    Tahminimce bakacakları sistem şöyle: 3 mart sabahı normal şartlarda kaç money yatması gerekiyor? Diyelim ki 28. Bizden de bi 28 diyecekler ve 56 money yatıracaklar. Bu kadar basit işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveheartgs43 -- 1 Mart 2017; 23:44:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Hocam bugüne kadar tek fişte her zaman geçerli oldu. Sırf millete kazık atalım diye sistemi değiştirecek halleri yok.
    Tahminimce bakacakları sistem şöyle: 3 mart sabahı normal şartlarda kaç money yatması gerekiyor? Diyelim ki 28. Bizden de bi 28 diyecekler ve 56 money yatıracaklar. Bu kadar basit işte

Gerçi şimdi 30 TL üzeri demezse 30 TL'yi tutturmaya çalışacak, 31 TL olunca problem olacak gibi anlar millet diyerekte yazmış olabilirler. Neyse bakacağız.
  • yeni aksiyon moneyleri sanal markete tanımlamdı,
    kampanyaya dahil olup alışverişe başlama zamanı
  • 3 Ü İÇİN DE 2 MART 15 mart arası diyor..

2-15 Mart 2017 tarihlerinde Migros ve Sanal Market ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kartı ile tek seferde 30 TL ve üzeri Paketli Çay-Kahve alışverişine 8 Money hediye edilecektir. Kampanyaya tüm paketli siyah çaylar, paketli bitki-meyve çayları ve tüm kahve çeşitleri dahildir.Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2017 ye kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan en fazla 2 kere yararlanılabilir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Kampanyaya kayıt olun, kazanın!
    Uygulamada bende niyeyse tüm kampanyalardan ikişer adet görünüyor, 2 ayrı sipariş içinmi uygulayacaklar acaba? Huylandım bende şimdi.
    Telefonda uygulama kurulu olanlar bir bakabilirse iyi olur.
  • dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ;

bana özel kampanyalar sayfasında her money (çay, kasap ve tuv.kağ) 2 şet kere tanımlı sistemi böyle yapmışlar x2 olabilmesi için !

sensodyn grubu yok iyice TEDİRGİN oldum
  • adanaliboy kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece 2 mart ıcın x2 money olacak 3-15 mart arasında ekranda yazdıgı money x1 olmus olacak.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    hem telde hem webte aynı şekilde 2şer adet görünüyor.. 6 sı da karta eklendi görünüyor
  • Bazılarında son katılım tarihi 2 mart olarak gözüküyor, ben de bunun dikkatini çekeyim bari. Sabah 1 tbg daha gelebilir yine de kontrol edin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 2 Mart 2017; 0:16:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

hem telde hem webte aynı şekilde 2şer adet görünüyor.. 6 sı da karta eklendi görünüyor

senso sizde de yok değil mi ?
    patlamasak bari
  • 45 e 9 tbg yağ geldi şimdi bana kontrol edin arkadaşlar.

• 
Sayfa: önceki 29632964296529662967
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.