Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2918. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.514
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29162917291829192920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, delist ürünleri verdiğiniz barkod numaraları ile sanal marketten mi sipariş veriyoruz. Yoksa migrosa gidip barkodu söyleyip stokta olup olmadığını mı soruyoruz? Kısacası nasıl alıcaz ürünleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: smichov

Çikolatalarda 2.si % 50 indirim var ama ithal çikolataların fiyatlarıyla oynanmış.

Ritter Sport Çilekli 6.65 den 7.50

Ritter Sport Acıbadem - Nane - Bisküvi - Üzümlü Fındıklı - Çikolatalı Mus - Coconut 7.50 den 8.50

Ritter Sport Tane Fındıklı 7.25 den 8.25

Ritter Sport Tane Bademli - Dark Whole Hazelnut - Beyaz Çikolata Fındıklı 8.25 den 9.25

Ritter Sport Karışık Mini 10.95 den 13.95

Lindt Exc. 35 gr 4.95 den 5.95

Lindt Exc. 100 gr 11.40 dan 12.40

Lindt 300 gr 31.40 dan 39.90 a

Yükselmiş. Önce zam yapılıp sonra indirime sokulması doğru değil.

Snickers 3'lü 3 TL, %50 ile 6 tanesi 4,5 TL'ye geliyor. Daha uyguna düşmedi sanırım.
  • 2016 eylül ekim ayından bu yana fırsatlar çok azaldı, örnek çay gdi 500 gr yaptılar, %40 50 olan indirimleri kıstılar, 50 15, 75 15 verdikleri kodları 150 15 yaptılar, haftasonları içecek indirimi oluyordu 10 2 artık yok, geçen aydı sanırım 2 kat money kampanya vardı deterjan ve bakliyat da tam alışveriş listesi yapıyordum yeniden migros için iptal ettiler

anlayacağınız migros eski migros değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcanoos

2016 eylül ekim ayından bu yana fırsatlar çok azaldı, örnek çay gdi 500 gr yaptılar, %40 50 olan indirimleri kıstılar, 50 15, 75 15 verdikleri kodları 150 15 yaptılar, haftasonları içecek indirimi oluyordu 10 2 artık yok, geçen aydı sanırım 2 kat money kampanya vardı deterjan ve bakliyat da tam alışveriş listesi yapıyordum yeniden migros için iptal ettiler

piyasada eski piyasa değil. gene delist v.s. kelepir hallediyoruz migrosta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcanoos

2016 eylül ekim ayından bu yana fırsatlar çok azaldı, örnek çay gdi 500 gr yaptılar, %40 50 olan indirimleri kıstılar, 50 15, 75 15 verdikleri kodları 150 15 yaptılar, haftasonları içecek indirimi oluyordu 10 2 artık yok, geçen aydı sanırım 2 kat money kampanya vardı deterjan ve bakliyat da tam alışveriş listesi yapıyordum yeniden migros için iptal ettiler

Daha neler neler aynen dediğin gibi he kazanan biziz başka güzellikleri keşfediyoruz aslında para konuşur gerisi fasa fiso 24 tlye iyi fiyat size iyi gelecek sloganı ile sattıkları çaykur tiryaki çayı kimden 19,95 tlye aldıkdan sonra migros gözümde bitmiştir geçen kuzene sucuk aldım yüklü oda apik sarı etiket tutturduğu için yoksa artık giresim gelmiyor gerçekden çok pahalı delist kelepir ürünleri zaten götüren zihniyet belli içerde adamı olanlar senin beniö gibi vatandaş için migros artık MACROCENTER OLDU MAALESEF

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En son delistlerimi Makrocenter dan aldım..

Migros & Makrocenter az da olsa iyi gelmeye devam ediyor

Kuzenler fln bölüşüyoruz delistleri,hedef TBG si de aradan çıkmış oluyor

Emre sayende güzel ürünler yakalıyoruz.Sağölasın kardeş...

• Euro 4 lirayken ne firsati bekliyorsunuz anlamis degilim. Ben tası tarağı toplmadigina sukrediyorum. Ekonomi gun gectikce batiyor onlem aliyor olabilirler. Boyle giderse bu gunleri de arayacagiz. Bol keseden dagitma devri bitti artik. Ayrica size göre fırsatı kalmamis olabilir ama satislarda herhangi bir azalma vs yok. Satislarda azalma yoksa da fiyat indirimi de olmaz.

• hardcrss kullanıcısına yanıt
    Herşey zamladı artması notmal zaten kampanya bitince inmeyecek fiyatlar

• quote:

Orijinalden alıntı: aLTaR_07

Arkadaşlar merhaba, delist ürünleri verdiğiniz barkod numaraları ile sanal marketten mi sipariş veriyoruz. Yoksa migrosa gidip barkodu söyleyip stokta olup olmadığını mı soruyoruz? Kısacası nasıl alıcaz ürünleri

kimse cevap vermemiş bu soruya, evet uzman arkadaşlar yanıt beklyoruz?
  • Uzman değilim ama yanitlayayim. Barkod numaralariyla sanalmarkette sorguladiginda ürün stokta gozukuyorsa siparis verebilirsin ancak genelde ya son urun ya da bulunamadığından arayip stokta yok diyorlar. Magazaya barkodla gidersen de olup olmadigini sorabiliyorsun ayrica hangi magazada stok oldugunu ogrenebilirsin.

• Migrosun indirim yapmaması birilerinde böyle akıl bulanıklığına sebeb olmuş indirim yapmasıda gerçe yine birilerinin addaaa gitmesine sebeb olabiliyor değişik bir parodi kendi kendilerine böyle laf atmalar dalga geçmeler falan sonları birileri gibi yakın ibretle takipdeyiz bilsinler..:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi travegostar -- 13 Şubat 2017; 21:57:29 >
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    Benim gittiğim mağazalarda, nispeten biraz sakinlik var. Özellikle et reyonunda, eskiden sıra olurdu, bu aralar sakin. Sürekli aldığım bazı ürünleri farklı yerlerden almaya başladım. Örneğin bir yerel markete halk günü var, 1.5 tl ye kıvırcık, 1 tl ye portakal alıyorum. Aksi gibi, delistten bir şey yakalama şansım da yok, Emreyle aynı migrosa gidiyoruz
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    1,5 liraya kıvırcık iyiymiş. 2,5-3 ten aşağı göremedim.
  • Can park avm deki migrosta apikoglu, cumhuriyet sucuklar indirim biter bitmez hemen stoga girmiş. Yazıklar olsun. Bundan sonra migrostan hiçbir şey almam.

• Delist

Selin Yeşil Limon ve Manolya Kolonya

Satış Fiyatı : 13.90

Delist Fiyat : 6.00

Elidor Şampuan 600ml + Saç Kremi

Satış Fiyatı : 10.90

Delist Fiyat : 8.00

• Şikayetim için geri dönüş sağlamadılar 5 gün oldu

• Delist

Coffee Cream Çeşitleri 9.90 yerine 4.00

Magnus Keçiboynuzlu Fındık Ezmesi 16.90 yerine 7.00

• bursalıtimsah kullanıcısına yanıt
    Hocam sikayet inceleme birimi cumartesi, pazar calismiyor uc gun olmus diyebiliriz, muhtemelen yarin sikayetinizin sonucu hakkinda bilgi vereceklerdir.

• kontrafile et kilosu 57 tl.. 2 dilim et aldım 17,5 tl tuttu. sizce bu fiyatlar normal mi yoksa migros mu kazık?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit_ozen

kontrafile et kilosu 57 tl.. 2 dilim et aldım 17,5 tl tuttu. sizce bu fiyatlar normal mi yoksa migros mu kazık?

Elbette ki Migros kazık
  • 
Sayfa: önceki 29162917291829192920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.