Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
87.432
Cevap
1.048
Favori
6.029.077
Tıklama
Giriş
    2922 Mesaj
    migroskop çıkmadı mı arkadaşlar?
    |
    |
    ...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

• Yüzbaşı
    285 Mesaj
    Şu migros bi bana indirimkodu yollamıyor uzun zamandır, yollasa da kullansam be :) migros duy sesimi:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosef -- 1 Şubat 2017; 8:36:14 >
  • Teğmen
    187 Mesaj
    arkadaşlar fiziki hediyem kartımı sanal markette ödeme için kullanmak istiyorum ancak numarayı girdikten sonra şifre sormakta , bu şifreyi nereden ediniyoruz?mağazada danışmaya sordum bilemediler
    |
    |
    |
    |
    Üstad sucuk ile ilgili yorumlarını takip ediyorum. Bun kampanyada alınabilecek sucuk markaları neler olabilir sizce yoksa ben de mi Kayseri'den getirtsem @travegostar

Orijinalden alıntı: Time_Force

Üstad sucuk ile ilgili yorumlarını takip ediyorum. Bun kampanyada alınabilecek sucuk markaları neler olabilir sizce yoksa ben de mi Kayseri'den getirtsem @travegostar

eğer gerçek bir gurme isen acılı baharatlı ömrümde ben böyle bir sucuk yemedim demek istiyosan kesinlikle kayseriden getirt beğendik acılı parmak öneriyorum tanıdığın varsa orda sana kargo bile yaparlar vakumlatıp tadı lezzeti istanbul piyasası hatta kayseri piyasasının bile üzerinde şahinde kayseri sucuğu satıyor ikisini mesela pişir ye şahini eve sokmam dersin o derece kayseri yerlileri zaten şahini almaz genelde onlar ya kendi yapar evde suvcuğu yada beğendik alır farklı bir lezzet resim atmıştım gördün o yağın rengini teflon tavaya 0 yağ koymadan ağır ateşde dilimleyip atıyosun olay bitiyor gelelim migros konusuna şimdi cumartesi bulabilirsen kayseriden alamam diyosan eğer acılı baharatlı seviyosan apikoğlu al he ben geçen sene baya yüklü aldım sarı etiketli antrikot but karışımlı sucuğundan memnun kalmadım mal bozuldu yada bozuktu doğru soğuk zincir şartlarında saklamama rağmen limon gibi ekşi bir tadı vardı hatta burda 1-2 sayfa önce bir arkadaşda aynı malı almış yazmış ekşi diye fabrikaya durumu bildirdim kabul etmediler dediler tadı normal son derece ukala davrandılar dediler biz butik üretim yapan firmayız neymiş 10-15 kg mallarını neden almışım bu kadar şimdi yazarsam olmaz öyle bir firma he beyaz etiketliden bulursan az bişi al oda baharatlı diye yoksa önünden geçilmez eve sokulmaz bir firma gelelim polonez lüx baton vede kasap sucuğuna bildiğin et gibi sayarak alacaksan al baharat falan 0 hikaye yok gibi çok hafif light bir tadı var ama pide kaşarlı yumurtalı mesela güzel uyum sağlar yada ekmek arası kavurma hesabı sucuk olarak düşünme o malları tabi bide bulman zor olacak çok filmler dönecek o mallarda fiyatları 75 tl civarı olduğundan piyasası toptancılar çökecek geriye şahin kaldı onu pek önermem cumhuriyet geçen sene aldım migros kampanyadan oda tadı gitmiş eski tadı bildiğin saman gibi asıl bolca bulacağın sucuklar olan maret gurme namet polonez normal kangal torku hangisini alırsan al sonuç hüsran olacak eğer gerçek tad lezzet yağ farklılık arıyosan istikamet kayseri olur senin dip not beğendiğin kilosu 44 tl o kalitede bir sucuk istanbulda 65-70 eder diyeceklerim bu karar senin
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    15 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: cosef

Sucuk kampanyası 1 alana 1 bedavamı olacak?

yok 34,90 yada 39,90 arası bişey olacak
    |
    |

Orijinalden alıntı: Time_Force

Ayrıntılı cevabın için teşekkürler hocam önerilerinizi dikkate alarak en azından tadımlık bir kangal alabilirim.@travegostar

rica ederim forumun amacı bu yardımlaşma biz milletimiz için burdayız orda burda çerçöp delist kovalamak kendine saklamak değil iş herzaman burdayız yardıma hazırız saygılar...
    |
    |

deneyen varmı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sucuk kampanyası ile ilgili verdiğim bilgiler tavsiyeler ile ilgili özelden çok yoğun mesajlar alıyorum gelen 54 mesajın 13 ünde kayseri beğendik marka önerdiğim sucuk ile ilgili önemli bir hatırlatmayı yapmak istiyorum çok karışıklık olmuş akıllarınızda şimdi googla kayseri beğendik sucuk yazınca hemen kaleönü beğendik sucuk diye bir firma çıkıyor etiketindede beğendik sucuk diyor TAVSİYE ETTİĞİM EFSANE SUCUK BU DEĞİL ARKADAŞLAR AMAN DİKKAT BENİM ÖNERDİĞİM KAYSERİDE BEĞENDİK SÜPERMARKETLERİ ZİNCİRİNDE SATILAN BEĞENDİK SÜPERMARKETLERİ AŞ NİN KENDİ KOMBİNESİNDE ÜRETTİĞİ BEĞENDİK SUCUKTUR İNTERNET ÜZERİNDEN KESİNLİKLE SATIŞI YOKTUR ANCA TANIDIK BULUP İSTEYECEKSİNİZ YADA HERHANGİ BİR BEĞENDİK MARKETİ ARAYIP MAĞAZA MÜDÜRÜNE TALEBİNİZİ AKTARIP RİCA KAPSAMINDA EFT YAPARAK ÜRÜNÜ VAKUMLATARAK KARGO İLE İSTEYEBİLİRSİNİZ

Siz değerli sucuksever dostlara ilanen bildiririm ayrıca yakında * 33-SUCUKSEVERLER KULÜBÜ-* ile ilgilide çalışmalar devam ediyor böyle bir kulüp kurarak bu tarz et ürünleri ile ilgili sizlere engin deneyimlerimi önerilerimi paylaşacağım süpriz hediyeler le her ay kayseri acılı parmak sucuk,pastırma gibi özel hediyelerde olacak konu ile ilgili çalışmalar devam ediyor takipde kalın saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi travegostar -- 1 Şubat 2017; 12:55:57 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    276 Mesaj
    süt money kampanyası kapsamında 9 tl süt alımına 3 money diyor.
    14 adet migros süt alsam fiyatı 29.40 9 money
    10 adette torku süt alsam fiyatı 29,50 9 money
    toplam 18 money mi kazanırım acaba. yoksa sadece 3 money mi verirler.yada 0 money mi verirler kampanya şartlarında aynı üründen 15 adet ve üzeri alırsanız money kazanamazsınız diyor muş.
    birisi yardımcı olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrumud -- 1 Şubat 2017; 13:18:8 >

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Kampanyadan en fazla iki kere yararlanabiliyorsun o yuzden 18 liralik süt alsan 6 money yatar ve toplu alıma girmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mr_luci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Selway daki Migros ve Balçova 5m deki bir bölüm ben bugün oradaydım hiç birşey bulamadım

|
    |
    sonic35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben 2 3 gün önce aldım

|
    |
    rfve kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Sucuk kampanyasında Apikoğlu sucuk bekleyenler için kötü bir haberim var. Ankara Keçiören FTZ ve Ankamoll şarküteri çalışanları ile görüştüm, anlaşmaları olmadığı için Apikoğlu sucuk satışı kapatılmış.
emek server
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.