Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2881. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.452
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28792880288128822883
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kuseyr

daha önce de gelmişti bu ürün migrosa, aldım benim ufaklık için ama her tarafı plastik,

nerden tutsan elinde kalacak, parcaları da birbirine geçmeli yapmışlar ve tam oturmuyordu,

ertesi gün götürüp iade ettim. hiç tavsiye etmiyorum.

çocuk onu iki gün içinde parçalar verdiğiniz paraya yazık,

ben resime bakıp aldandım, metal aksamlı sandım ama meğerse plastikmiş.

Akşamüstü uğrayıp alacaktım. Ben de vazgeçtim. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Kendiniz yazmışsınız zaten dün alışveriş yaptım diye, yaptığınız alışverişlerin hedefinizden düşülmüş hali bu, hedefinizi revize etmemişler yani.
  • tuncaybe kullanıcısına yanıt
    Valla doğru söylüyorsunuz. Kafam direk hedef revizyonuna gitti :)
  • dewre D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, benimde ilgimi çekmişti, oyuncak ta olsa bu aparaya bateri olması. Tabi ki dediğiniz gibi ise kimse almaz sanırım.
  • ctesi indirim vardı yörsan kaşarda.

ertesi gün açtım içinde "kıl" olduğunu fark ettim.

neyse mağazaya götürdüm,
    geri verdim sorunsuzca iade aldılar.
  • konuyla pek alakası yok ama bir sorum var yardımcı olursanız sevinirim
    migros uygulamasından money karta üye oldum ardından alışveriş yaptım. harcamalarım vs uygulamada görünüyor ancak hiç money birikmemiş görünüyor her alışverişte money kazanılmıyor mu? belirli ürünler mi money kazandırıyor ya da kampanya durumlarında mı money kazanılıyor? yardımcı olursanız sevinirim
  • exterminant kullanıcısına yanıt
    Her alışverişten puan kazanılmıyor. Sadece belirli kampanyalarda belirli miktarda money kazanılıyor. Kampanyalar dönem dönem değişiyor.
  • beyler bu geçenlerdeki 60/10 money deterjan alımındaki money yatmamış, uygulama üzerinden başvurmuştum neden olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik -- 23 Ocak 2017; 18:0:35 >
  • suat_simsek kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için
  • Delist

*Touch Me Ceramica Üretim Yeri Italya

*Bison Yapıştırıcı Üretim Yeri Hollanda

• Migros son birkaç aydır çok boş kampanyalar yapıyor. Bi tek böyle düşünen ben miyim? Ayrıca karfur daha avantajlı gibi geldi bugün alışveriş yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: namebaris

Migros son birkaç aydır çok boş kampanyalar yapıyor. Bi tek böyle düşünen ben miyim? Ayrıca karfur daha avantajlı gibi geldi bugün alışveriş yaptım.

Kesinlikle katılıyorum. 5 al 4 öde tablet çikolata kampanyasını görünce kahkaha attım. Onu geçtim nestle nin çikolata kampanyası var 10 tl üzeri alışverişe verdiği 2 money... Ürünlerin fiyatlarını da öyle bir modifiye ediyorlar ki yapacağın en küçük harcama 13 tl oluyor. Migros gözümden düşmeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Bunlar 60 liralık alışveriş yapanlaramı ?
  • alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Hocam evet 60 tl alışveriş yapma şartı var.

• Kassady kullanıcısına yanıt
    Artık migrosa gittiğim zaman Carrefourun uygulamasını indirdim ordan ürünleri okutucam hangisi ucuzsa ordan alıcam. Eskiden güzel TBG'ler olurdu iyice azaldı pek bi avantajıda kalmadı. Bugün Jacobs 100 Gr Monrach 8.25 idi Carrefourda migrosta 12.45. sizinde dediğiniz gibi mesela 30 TL lik çay kahve alımlarında 10 Money dese kapmanyada(ki defalarca bu kampanya oldu) e kardeşim zaten 12.45 zaten pahalıya satıyorsun moneyin parasını peşinen alıyorsun. Neyse Money Bonus aldım. Onuda kapatıcam bu gidişle. Bahara kadar düzelmezse migrosa güle güle.
  • Arkadaşlar çay alımına tgbsi olan varsa benimle iletişime geçebilir mi

• braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu katolog donemınde tbg hedefi hiçbir müşteriye tanımlanmamıştır fakat cok cok az müşteri için kendi önerdiği marka çay alınırsa sadece bir adet çay için %10 anında indirim yapıyor.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam ben de şimdi kartları inceledim dediğin gibiymiş

• Arkadaslar 16sinda beklemedigim gun 4 aciklamali 10 money yatmis, sizce nedir?

• _Discovery_ kullanıcısına yanıt
    Bugun bazı musterılere 75 tl alısverıse 10 money hedıye smsı geldı belkı benzer kampanya gecen haftada sızın money kartınız ıcın tanımlanmıs olabılır sızde 75 tl alısverıs sartını sagladıgınız ıcın 10 money o kampanya kapsamında yuklenmıs olabılır.

KAMPANYA:Money Dostu, 23.01.2017 - 16.02.2017 tarihleri arasinda Migros veya Macrocenter'da tek seferde ilk 75TL harcamana 10 MONEY 6002**** nolu kartina tanimlandi! Alkol,sigara,TL yukleme harictir. Money son kullanim:30 Haziran. Bilgi: 4441044,SMS almak istemiyorsan IPTAL yaz 7447ye gonder.MERSIS:0622052951300016 B002

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 23 Ocak 2017; 22:43:32 >
  • 
Sayfa: önceki 28792880288128822883
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.