Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2867. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.509
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28652866286728682869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fearless_X

Migrostan aradılar, kuruyemiş kampanyasından yüklenen ve silinen puanların iadesi olmuyormuş.Ürünleri iade edeceğim .

Migros tam bir rezillik. Ayın 2 sinde aldım 8 günde puan mı silinir !!!!

Kampanyanın altında yazıyorlar. O yüzden sorun onlardan kaynaklı değil. Mesela şimdiki money kampanyası moneyleri 30 haziranda silinecek başkası sizin yerinize harcamazsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 16 Ocak 2017; 14:22:58 >
  • Bu kampanyada 30 hazirana kadar puanlar silinmiyormuş , arada aylar var. Diğer kampanya 8 günde bitmiş , amaç belli. İnsanlara alışveriş yaptırıp sonrasında puanları silmek . Puanlarda genelde 6 ay kalıyordu. Bu şekilde müşteriyi kandırıyorlar , ürünlerin fişleride poşette imiş. Hepsini geri iade edeceğim . Bir daha da migrostan alışveriş yapmam !!!! Resmen üçkağıt bu yapılan ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_X -- 16 Ocak 2017; 15:36:18 >
  • quote:

Bu kampanyada 30 hazirana kadar puanlar silinmiyormuş , arada aylar var. Diğer kampanya 8 günde bitmiş , amaç belli. İnsanlara alışveriş yaptırıp sonrasında puanları silmek . Puanlarda genelde 6 ay kalıyordu. Bu şekilde müşteriyi kandırıyorlar , ürünlerin fişleride poşette imiş. Hepsini geri iade edeceğim . Bir daha da migrostan alışveriş yapmam !!!! Resmen üçkağıt bu yapılan ...

Hocam normalde 6 aylık dilimler oluyo money harcama süreleri ama aralık sonu ile haziran sonu insertlerinde özel süre koyuyor 10 gün 15 gün diye bilginiz olsun
  • quote:

Bu kampanyada 30 hazirana kadar puanlar silinmiyormuş , arada aylar var. Diğer kampanya 8 günde bitmiş , amaç belli. İnsanlara alışveriş yaptırıp sonrasında puanları silmek . Puanlarda genelde 6 ay kalıyordu. Bu şekilde müşteriyi kandırıyorlar , ürünlerin fişleride poşette imiş. Hepsini geri iade edeceğim . Bir daha da migrostan alışveriş yapmam !!!! Resmen üçkağıt bu yapılan ...

Ben puanın erken silinmesinin iç yüzünü bilmiyorum dediğiniz gibi de olabilir bankaların ve diğer sistemlerin puanları genelde yılsonunda sıfırlanıyor,migros da sistemini bu şekilde kurmuştur. Mesela 2. Marketler zincirinin 15 gün içinde puanları siliniyor. Benim başıma da gelseydi ben de iade ederdim. Bu yaptıkları da üçkağıt değil bence, açıklamalarda yazıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar birşey soracaktım,migroslarda tek işlemlerde aynı kredi kartı ile birden fazla ödeme yapılabiliyor mu? Mesela 100 tllik sepeti 25 er tl çekim yaparak ödeyebiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

Arkadaşlar birşey soracaktım,migroslarda tek işlemlerde aynı kredi kartı ile birden fazla ödeme yapılabiliyor mu? Mesela 100 tllik sepeti 25 er tl çekim yaparak ödeyebiliyor muyuz?

Kasiyerden rica ederseniz yapar tabi ki neden olmasin. Sistemleri buna musait. Bir defasinda 5 farkli kartin puanlariyla odeme yapmistim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayalet_tr

quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

Arkadaşlar birşey soracaktım,migroslarda tek işlemlerde aynı kredi kartı ile birden fazla ödeme yapılabiliyor mu? Mesela 100 tllik sepeti 25 er tl çekim yaparak ödeyebiliyor muyuz?

Kasiyerden rica ederseniz yapar tabi ki neden olmasin. Sistemleri buna musait. Bir defasinda 5 farkli kartin puanlariyla odeme yapmistim.

Cevap için teşekkürler ama farklı kredi kartlarıyla değil de aynı kart ile yoksa alışverişi bölerek de bahsettiğim şey olabilir.

• Yeni katalogda GDI var mı acaba?

Varsa da hangi ürünler olduğunu bu msjı alıntı yaparak cevaplarsa çok sevinirim..

Pm de olur :)

Genelde 1 gün önce düşes ama 17 sinde de sansımızı deneyelim ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: hafiz83

Yeni katalogda GDI var mı acaba?

Varsa da hangi ürünler olduğunu bu msjı alıntı yaparak cevaplarsa çok sevinirim..

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 17 Ocak 2017; 1:55:19 >

• Ju3x kullanıcısına yanıt
    Bu kadar çabuk olumlu geri dönüş alacağımı beklemiyordum valla :)

Hocam çok teşekkür ediyorum kısa süredeki ilginiz için..

Gdi ler için detaylı çalışmalar,örnek sepetler yapmak da bizden artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

quote:

tırt bir gdi yine kolalar zaten çöp tavuk desen poşetli oda öyle lor da öyle çay desen eskiden 1 kg çay verirlerdi şimdi 500 gram artı demlik poşet onunda pek tadı iyi değil köfte zaten 50 kuruşa verseler almıyoruz tad olarak feci kötü biraz komili iş yapar gibi pek etkili bir gdi değil üzerine gdi var diye şimdi bunlar insertte zam da yaparlarsa bide zaten son zamanda tbg adam gibi vermiyorlar oda yok ise hiç uğramaya değmez en basit dün 24 tlye sattığı tiryaki çaykur çay migrosun kimde 20,95 tl idi arkadaş bu kadar mı fark olur bi örnek daha tat pancar turşusu cam kavanoz 5,50 tl migrosda kimde 3,89 tl beyler tbg ler de verilen moneyler böyle çıkıyor dikkat edin eğer zamanınız var ise 20 ürün belirleyin ortak marketlerden örneğin kim migros bir tanede siz seçin carrefour mesela 20 üründe 3 markette olsun fiyatları not edin migros son dönemdeki fiyatlarına göre maalesef 7-8 tl fazla çıkıyor ben denedim dikkat edin

• dün tamek 200 ml meyve sularını 1 tlden aldım eskiden 800 krş idi tbg vardı içeceğe yoksa pahalı tbg de ardaki farka gitti ne anladım ben gdilarda artık düzgün üründe yok migros 1 aydır traşşş
  • 2 kat money kampanyasindan ses yokmu daha ya

• quote:

Orijinalden alıntı: karasac

dün tamek 200 ml meyve sularını 1 tlden aldım eskiden 800 krş idi tbg vardı içeceğe yoksa pahalı tbg de ardaki farka gitti ne anladım ben gdilarda artık düzgün üründe yok migros 1 aydır traşşş

daha çok örnek var bi önceki mesajımı oku 20 ürün seç kim markete namlı markete migrosa bak fiyatları yaz topla bak bakalım sonuç nasıl seni şok edecek en az 7-8 tl fark oluyor migrosun gidişatı kötü acilen bir kampanya şart
  • Migrosdan Lipton almayanlar için 25li poşet çay

Kod verebilirim
  • Razgrad. kullanıcısına yanıt
    Ben alabilirim

• @scopiora hocam'a kod verilmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

quote:

tırt bir gdi yine kolalar zaten çöp tavuk desen poşetli oda öyle lor da öyle çay desen eskiden 1 kg çay verirlerdi şimdi 500 gram artı demlik poşet onunda pek tadı iyi değil köfte zaten 50 kuruşa verseler almıyoruz tad olarak feci kötü biraz komili iş yapar gibi pek etkili bir gdi değil üzerine gdi var diye şimdi bunlar insertte zam da yaparlarsa bide zaten son zamanda tbg adam gibi vermiyorlar oda yok ise hiç uğramaya değmez en basit dün 24 tlye sattığı tiryaki çaykur çay migrosun kimde 20,95 tl idi arkadaş bu kadar mı fark olur bi örnek daha tat pancar turşusu cam kavanoz 5,50 tl migrosda kimde 3,89 tl beyler tbg ler de verilen moneyler böyle çıkıyor dikkat edin eğer zamanınız var ise 20 ürün belirleyin ortak marketlerden örneğin kim migros bir tanede siz seçin carrefour mesela 20 üründe 3 markette olsun fiyatları not edin migros son dönemdeki fiyatlarına göre maalesef 7-8 tl fazla çıkıyor ben denedim dikkat edin

Aynen katılıyorumm..

• quote:

Orijinalden alıntı: elelce

Ülker mutluluk taneleri :) bitteri de sütlüsü de güzel

bu mutluluk taneleri iyimiş ya

etinin falan var mı böyle parçalı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anki Migroskop 18 Ocak'a kadar geçerli. Yeni Migroskop ne zaman yayınlanır arkadaşlar? GDİ olur mu acaba? Bayadır GDİ olmuyor evde ne çiçek yağı nede zeytin yağı kaldı :)
  • 
Sayfa: önceki 28652866286728682869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.