Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
87.438
Cevap
1.073
Favori
6.013.078
Tıklama
Giriş
    616 Mesaj

Kasada ödemeye geçince düşmesi lazım. Bono olarak görünüyor. Alkol sigara da alınıyor diye hatırlıyorum.
    |
    |
    rockclimber kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: publicengineer

düşündüğüm değil olan şeyi yazdım. sepete ekledim 1+1 22.9 TL idi saat 24 den sonra.
    sucuk stoğum olduğundan çay Gİ si bekliyorum sepetim hazır bu nedenle sipariş geçmedim.
    özellikle bu sucuğun fiyatı gerçekte carrefourda vs ne kadar diye baktığımda sanalmarkette de 22.9 TL 1+1 olduğunu gördüm.

aynı anda migroskopta 35.9 TL sanalmarkette 22.9 1+1 , sepette gi 25.9 olması sıkıntı, bu mesajı yazarken bu sıkıntıyı kastettim.

aynı sucuğu anda anda 3 çeşit fiyatlamak satmak tüketicinin aklıyla dalga geçmektir.

migroskopta sanki 35.9 TL yerine 9 TL den veriliyormuş gibi sunulması en büyük sıkıntı. bunu anlatmaya çalışıyorum.

kaç liralık alışverişe Gİ aldığının farkında herkes konu o değil,
    binlerce insan migroskoptaki 35 TL şişirilmiş fiyatla kandırılıyor etik olmayan durum bu.

axe 3 lü set vardı bi ara gi de aynı şekilde gi zamanı 39.9 yapıp normalde 24.9 TL den satılıyordu. migros bunu bilinçli olarak yapıyor

Bahsettiğiniz durum çaykur tiryaki çayda tam tersi oldu. Gdi günü normal fiyatı 19.80 TL olarak görünüyor fişte. Şuandaki fiyatı 25.25 TL.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    740 Mesaj
    cumartesi günü sanal marketten salı günü teslim sipariş verdim şu anda stokta olmayan ürün var o ürün gelmezmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ben yalnız yaşayan biriyim, haftalık market/gıda alışverişim 50tl bandında desek; arada sırada evime temin edeceğim temizlik/cilt bakım ürünlerinin aylık 30tl civarı olduğunu söylesek Migros'un benim gibi orta direğe aday vatandaşlara sağladığı bir ayrıcalık cidden var mıdır?
    Favori konularımdan en hareketlisi bu, devamlı paylaşım ve konuyu takip eden bir çok insan da var. Migros kampanyalarını bu kadar ilgi çekici kılan nedir?
    A101'den alışveriş yaparım, nadir olarak 2.si%50 kampanyasından yararlanırım; et, süt, hazır gıda fiyatları ortalamanın altında diye biliyorum. Migros kampanyalarına kurulsam daha kaliteli ürünleri aynı fiyatta alabilir miyim? Konuyu ona göre didiklemeyi düşünüyorum çünkü hopi beni hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyor.

Orijinalden alıntı: The Beatles

Merhabalar
    Ben yalnız yaşayan biriyim, haftalık market/gıda alışverişim 50tl bandında desek; arada sırada evime temin edeceğim temizlik/cilt bakım ürünlerinin aylık 30tl civarı olduğunu söylesek Migros'un benim gibi orta direğe aday vatandaşlara sağladığı bir ayrıcalık cidden var mıdır?
    Favori konularımdan en hareketlisi bu, devamlı paylaşım ve konuyu takip eden bir çok insan da var. Migros kampanyalarını bu kadar ilgi çekici kılan nedir?
    A101'den alışveriş yaparım, nadir olarak 2.si%50 kampanyasından yararlanırım; et, süt, hazır gıda fiyatları ortalamanın altında diye biliyorum. Migros kampanyalarına kurulsam daha kaliteli ürünleri aynı fiyatta alabilir miyim? Konuyu ona göre didiklemeyi düşünüyorum çünkü hopi beni hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyor.

ozaman acil evlenip migrosun ultra kampanyalarını takip etmen vede en az 33 adet alacağın ürün stoğu ile uzun vadede güzel kar etmen lazım dostum
    |
    |

• Yarbay
    17192 Mesaj
    Cikolata kampanyasindan money yatmamis hangi numarayi aramam gerekiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Cold Fusion Energy, Inc.
  • Teğmen
    160 Mesaj

hocam a101 ve bim eskisi gibi ucuz değil haberiniz olsun. Ben eskiden o marketleri standart olarak kabul ederdim ama fiyatlar baya arttı. migros daha uyguna geliyor kampanyalarıyla.
    |
    |
    The Beatles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Angelica

SelamünAleyküm 4441044

Orijinalden alıntı: coco1912

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

SelamünAleyküm 4441044

Tesekkur ederim hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Cold Fusion Energy, Inc.
  • Çavuş
    40 Mesaj

Katalogdaki ulkerleri aldiysan yatmis olmasi lazim ben 20ye 8 aldim ayni gun yatti. bgnde 20ye 8 yapicam

|
    |
    Angelica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ülker çikolata diyor ama sanalmarketten ilgili ürünlere bakınca ikram falan da çıkıyor ikram alsak yatar mı?

ülker çikolata 10/4 money kampanyasını uygulamada göremiyorum dolayısıyla kartıma ekle diye bir şey de yok. sizde de durum aynı mı? bu şekilde alışveriş yapsam 4 money yatar mı? ikinci sorum ülker albeni 5 li gofret var, kampanya görselinde var ama çikolata başlığı altında değil sanal markette, ondan alsam 4 money yatar mı? alan oldu mu hiç?

• Çavuş
    51 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Garagulli35

Ülker çikolata diyor ama sanalmarketten ilgili ürünlere bakınca ikram falan da çıkıyor ikram alsak yatar mı?

Yatar hocam sanalmarkkette gözüküyor.

|
    |
    Arkadaslar migros sanalmarketten maxipuan ile alisveris yapan oldumu hic.. bir kismini maxipuan bir kismini kartan odeme olabilirmi. Mesela 100 liralik alisverisin 60 tlsi maxipuan 40 tlsi normal odeme karttan. Deneyim edip bilen var ise yardimci olirsaniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CHARISMATIC -- 13 Aralık 2016; 10:01:05 >
    |
    |
    ben arada yapiyorum, sikinti yok. istediginiz kadar puan kullanimina izin veriyor.

tbg 14'e 5 TL bisküvi, kek, gofret vardı, ordan Money geldi.

tbg leri pazar günü tamamladım ve Moneyleri dün geldi. şimdi aynı tbg ler yine görünüyor.
    acaba aynı ürünleri tekrar alsam tbg yine gelir mi?
    geçenlerde birinin başına geldi ve geldi diye hatırlıyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: skmg

ben arada yapiyorum, sikinti yok. istediginiz kadar puan kullanimina izin veriyor.

Hocam kesin bilgi deilmi 100 tllik alisverisin 60 i maxipuan kalan 40 normal çekim olabiliyor yani denediniz mi.. Aslinda deniycem ama 1 ay once sanalmarkette puan kullaniliyormu diye denerken puanimi cektiler alisveriste tamamlanmadi geri iade sureci 1 ay surdu bu yuzden biraz dikkatli olmam gerekio

|
    |
    ülker kampanyasının belli miktarını money puan ile ödesem puan gelir mi?
    40 Mesaj

Kampanya cikolata dese de bakma sen ona katalogdaki sayfaakileri aldim ulker cikolatali gofretti didoydu albeni gofretti 8moneyim yatti, fotografakileri alman yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liveistodie -- 13 Aralık 2016; 10:49:20 >
    |
    |
    Kuseyr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aldiklarimin birkaci

|
    |
    Bahsedilenler: Kuseyr
SEO
Canlı Tv izle
üniversite
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.