Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2816. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.503
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28142815281628172818
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    fazla var mı ustad bende alayim varsa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyigun

birden çok kartınız olabilir mi?
    telefon numaranıza ya da adınıza birden çok kart tanımlı olabilir, tanım kullanmak istediğiniz kartta değil bir başkasında olabilir bence.

Moneybonus kartıma tanımlı hocam o da 1 tane. İşin garibi Sanalmarkette düşüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar yazmışlar migros çalışanı olarak bildiğimi anlatayım dedim.
    GDİ lerde fiyatlar genelde yüksek gösterilir aklınızda olsun. 20 liralık ürün 25 miş gibi gösterilir ama kasadaki fiyat farklıdır. Mesela çayı 22 den 7 ye düşüyor yazar ama kasada 19,80 den 7 ye düşer.

Ayrıca diğer tüm indirimlerde de neredeyse bu vardır. O yüzden takip etmediğiniz bir ürün indirimdeyse mutlaka diğer yerlerle karşılaştırın çünkü zam+indirim olayı vardır. Çok çok iyi fiyat dediğiniz mesela yukarıdaki ekmek kutusu veya psp gibi ürünler delist dediğimiz ürünlerdir. Genelde mağazalarda (5m 3m hariç) yer yetmediğinden delist sepeti yapılmaz istendiğinde getirilir. Bu ürünler son kalanlar olup bir daha tedarik edilmeyeceği için bu fiyatlardan satılır ve gittikçe fiyatı düşer. 80 kuruşa seyehat boy deodorant veya yine 80 kuruşa eldiven alabilirsiniz. Eğer sanalmarketten sipariş verdiyseniz bu ürünleri gelmeme ihtimali vardır çünkü depolarda bulunamaz bir noktada olabilir veya kayıp olabilir. Çok çok az vardır genelde bir mağazda 10 u geçmez. Yüksek fiyatlılarda 1-2 tane olacaktır.

varsa sorularınız alıntılayın veya cevaplayın bu mesajı ben de cevap vereyim

edit: sanalda bazı ürünler kampanya eşleştirmeleri hatalı olabiliyor. Ülker çikolata money kampanyası için çikolata olması gerekiyor.

edit2: kampanyalar birleştirilemez durumuna göre 14 tl bisküvi kek gofret atıştırmalık alımına 5 money tbg si gibi kampanyaları olanlar için önce tbg sonra ülker geçerli olacaktır ancak 1 money kazandıracak ortak ürünlerdeki tbg ler de önce ülker sonra tbg uygulanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarkolar -- 13 Aralık 2016; 15:39:18 >

• isteyen olursa sanal market 10/100 indirim verebilirim...
  • tarkolar kullanıcısına yanıt
    Eğer sanalmarketten sipariş verdiyseniz bu ürünleri gelmeme ihtimali vardır çünkü depolarda bulunamaz bir noktada olabilir veya kayıp olabilir.

bunu güzel yazmışsında. o işin bir noktası daha onuda yazzaydın daha iyi olacaktı. belki senin mağazanda olmayabilir ama genelinde. Delist bir ürün eğer sanaldan sipariş verildiyse ve stok olarak adetli yoksa hayatta alamazsın çok nadir yani. sanal eleman farkediyor ve kendine araklıyor. neden bu kadar kesin konuşuyorsunuz derseniz başıma defalarca geldi o yüzden.o bu yüzden artık kendim direk gidiyorum mağazaya yada başka şehirdeyse arkadaşlarımı gönderiyorum. en basit en yakın zamanda karşılaştığım olaylar adidas ayakkabılar ve tv askı aparatı. çalışanlar abi bizede ver diye peşimden koştular.sanaldan versem sence alabilirmiydim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

Eğer sanalmarketten sipariş verdiyseniz bu ürünleri gelmeme ihtimali vardır çünkü depolarda bulunamaz bir noktada olabilir veya kayıp olabilir.

bunu güzel yazmışsında. o işin bir noktası daha onuda yazzaydın daha iyi olacaktı. belki senin mağazanda olmayabilir ama genelinde. Delist bir ürün eğer sanaldan sipariş verildiyse ve stok olarak adetli yoksa hayatta alamazsın çok nadir yani. sanal eleman farkediyor ve kendine araklıyor. neden bu kadar kesin konuşuyorsunuz derseniz başıma defalarca geldi o yüzden.o bu yüzden artık kendim direk gidiyorum mağazaya yada başka şehirdeyse arkadaşlarımı gönderiyorum. en basit en yakın zamanda karşılaştığım olaylar adidas ayakkabılar ve tv askı aparatı. çalışanlar abi bizede ver diye peşimden koştular.sanaldan versem sence alabilirmiydim.

bende çalışanım ve belli aralıklarla delistleri kontrol edip kendim ayırıp alıyorum. Ama sipariş düştükten sonra sanalmarket elemanları onunla uğraşmaz çünkü sipariş düşmüştür ve bir tane ürün alacam diye çok zahmete girmezler. Sipariş düşmeden bulunduğu anda personel her şekilde kendine ayırır ve alır. Migrosta personel olmak zor ama böyle küçük de olsa kampanyaları önceden bildiğimiz için avantajımız oluyor

• tarkolar kullanıcısına yanıt
    Sen çok iyimser davranıyorsun. Belliki işini doğru dürüst yapıyorsun. Ama herkes sen ben değil. Hafıza kartını netten sipariş vermiştim.sanırım 80 krştu. 4gb microsd kartx Stok sayısı kadar verdim. Aradılar yok dediler. Dedim 30 tane ürün nasıl yok. Hadi 3,5 olsa tamam dicem. Yok beyfendi dedi. Mağazaya gittiğimde tanıdığım arkadaşa denk geldim. Kendisinden rica ettim. Adam ayrılmış bir poşette hepsini getirdi. verdi bana. Abi ayırmışlar çıkışta götürecekler herhalde dedi. Buyur burdan yak yani. Anlatmak istediğim bu. Tabiiki siz önceden farkediyorsunuz belirli günler delist listesi geliyor. Çok kelepir olunca banada haber geliyor. Ama benim verdiğim siparişe el atıyor benim kızdığım bu.

• arkadaşlar netleştirdik mi, misal 50 tl ülker katalogtaki çikolatadan alsak, 20 tl money gelir mi (farklı farklı fişlerde alabilirim)? bir arkadaş 20+10 olarak almış 4+8 money yatmış demişti
  • Hocam peki bu delist olacak olacak ürünlerin önceden bir listesi vs. oluyor mu ?
    Mesela ben ne zaman forumda görsem mağazaya gidiyorum ne öyle bir ürün var ne de öyle bir fiyat :(
  • Delist

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]
  • turgaypdr T kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 gündür girmiyordum yeni gördüm msjınızı..
    Mağazada işler biraz farklı olabilir.Mağazadan tavsıyem jet kasa varsa oradan işinizi halledin.
    Yok ise kasiyerlerle biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz..orada da önce sucuğu geçirin,sonra fümeleri,hesabi kapatınca bedel düşmesi lazım.Bunu emin olmadan yazıyorum çünkü hiç denemedim :))
    En sağlam yok her zaman sanaldan yapmak
    50 TL ye tamamlayıp sanaldan yapanın başı ağırmaz.

• Elinde sanalmarket kodu olan var mı?
  • Kuseyr kullanıcısına yanıt
    Bundan iki üç migroskop önce yine yine böyle bir kampanya vardı. 10 a 4 Money . Benim de uygulamada görünmüyordu garanti olsun diye sms ile kampanyaya katılım yaptım ama maalesef aramama rağmen yatırmadılar . Ben şahsen yapmayacağına eminim , bu kampanyada bende yine görünmüyor😡

• quote:

Orijinalden alıntı: murri_can

Hocam peki bu delist olacak olacak ürünlerin önceden bir listesi vs. oluyor mu ?
    Mesela ben ne zaman forumda görsem mağazaya gidiyorum ne öyle bir ürün var ne de öyle bir fiyat :(

Liste var sanırım ama ben görmedim. Migrosta çalışan arkadaşların dediği o şekilde.
    Belli günlerde belli aralıkta liste geliyormuş. Etiketlerin basılması için. Tabii etiketler reyona gidene kadar önce personeller götürüyor malı. Adrt çoksa sonra reyona etiketi konuluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: elelce

Gelir herhangi bir açıklama yapılmamış insertte.

gelmedi. sadece 2 money geldi
  • Bu kampanya için katılım gerekmiyor, ayrıca ben metro alarak 4 money kazandım

• Bende 2,95 tl olan besli pakette satilan iki tane besli ulker metro, iki tanede besli ulker albeni aldim tolamda 11,80 tl odedim 4 money yatti.

• Arkadaşlar bu duvar tipi ısıtıcıyı alan kullanan varsa yorum yapabilir mi ? Sadece Migroslarda satılıyor. Bir ısıtıcı almam gerekiyor. Şimdiden Teşekkür ederim.

https://www.migroselektronik.com/kweb/prcview/38988269-62491-fire-x-duvar-tipi-seramik-isitici-kpt-2500
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    bu aralar bana da öyle oluyor. kasiyer ve çalışanlar peşimde geziyor ne yakalayacak diye. sonra baktım öyle saatlerce yatan reyon elemanları artık çalışır oldu. herkes elinde bir ürün okutuyor. reyon düzeltiyor. bilgisayardan stok bakıyor. dün bu 1liralık viva 10lu kağıt mendili alayım diye gittim. ürün yok. sordum abi aldık biz onları dedi. sen nereden biliyorsun demeyi de ihmal etmedi.neyse konu şu artık çakmışlar çalışanlar sabahdan stok bakıp fiyat sorup güzel bir ürün varsa alıyorlar. ben de çağdaş markette çalıştığım zamanlar çalışanların mağazdan alışveriş yapmaları yasaktı. ama bakıyosun sen daha ürünü geçirmeden eleman koşup kalanları almaya çalışıyor :) (bide yüzde 5 indirimli kartlarının olması da söylemiyorum).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liveistodie -- 14 Aralık 2016; 8:5:37 >
  • 
Sayfa: önceki 28142815281628172818
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.