Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2808. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.450
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28062807280828092810
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şöyle ki arkadaşlar bu indirim oranı elbetteki etik değil 35'den düşüyor gibi gösterilmesi ama bu bütün firmalar için geçerli. Piyasasi 20-21 liralık bir ürün 17-18'e düşerse indirimli deriz. Ama afislerde, kataloglarda bu ürün 22'den değil 24 , 25'den düşer gibi gösterilir.

Sen n11'de bir telefonu hiç kupon, banka puanı kampanyası kullanmadan 1150'ye alabilirsin.(kupon, banka derken 900-1000e bile malolur) Vatan bilgisayar 1199'a indirdiği zaman 1300-1400'ün üzerini çizer.

@publicengineer
    Evet düşündüğün değil olan bir durumdu yanlış anlamani istemem.Şimdi aynı sucuklar değil diyeceğim ama şöyle

1 - 22,90'a satılan tek 250 gr olan var (iki katalogda bir 1+1 olur)
    2 - 2x250 gr satılan 500 gr olan var (gdi özel ürünüdür ona göre gelir fiyatı hep yüksek olur 25)
    3 - Bir de 200 ve 220 gr olan raf ürünleri olur. (Bunlar da 20-21 TL olup normal kataloglarda 14-15 tlye çekilir)

Dediğiniz gdi sonrası fiyat değişimleri çok olur. (Özellikle tek seferlik gdi ürünleri gibi)
    Mesela ikili tava vardı geçenlerde 29'dan 9'a dusuyordu. Ama gdi sonrası 15'e satıldı. Birçok üründe durum böyle. Aynı fiyata satılan iki gdi ürününün normal fiyatı aynı olacak değil. Biz kıyası kendi biçtiğimiz fiyatla yapıyoruz olay burdan ibaret.

@hafiz83
    Hafız ben havlu hediyesi farklı ürün hediyesi gibi durumları biliyorum (rexona sağ olsun ) da money club indiriminde yüzdeseller ve 1+1 ler de kapandı diye aklımda kalmış.Gecen seneki yüzde 40 indirimleri zamanı kaldırdılar zaten onları. İyi bakalım. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 9 Aralık 2016; 10:54:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 11 aralık'ta süresi dolacak sms kodlarından kullanmayan varsa alabilirim arkadaşlar hemen sipariş geçeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qulf -- 9 Aralık 2016; 13:1:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satış Fiyatı 1 TL
    Delist Fiyat 0.15 TL
    MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

• Delist nedir? Nasıl kullanılır.

• Haftasonu ne var acaba indirimde?

• brak13 kullanıcısına yanıt
    Sadece duracell markalı 4lu pillerde % 40 var onun dışında hiçbir şey yok

• Haftasonu hiçbi kampanya yokmu yahu? Benim TBG'lerde hala şaka gibi, 12 liralık dondurmaya 2 money... Herkese iyi tbgler gelmiş, şu işin algoritmasını çözen banada anlatıversin mesajla
  • İyi geceler arkadaşlar

Sepeti hazırladıktan sonra gordügünüze duyduğunuza inanın çıkıyor..bu ürünler 7 tl diyor ama siparişi tamamla dedikten sonra düşmüyor indirim..7 tl yerine 19.80 oluyor neden acaba

• senseman62 kullanıcısına yanıt
    Saat 2 den sonra yeni gdi ler duser.

• last_uk kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

Akşam yeni gdiler çıkıyordu ama olmamıştı.. şimdi denedim oldu.

3 tane gdi var ama sadece birini mı seçebiliyoruz.İlk seçtiğimi 7 tl den veriyor diğerlerini vermiyor.

Tekrar 60 tl alışveriş mı yapmak lazım. 3 gdi yi sepete atamıyorum galiba 7 tlden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 10 Aralık 2016; 8:19:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Teşekkürler hocam

Akşam yeni gdiler çıkıyordu ama olmamıştı.. şimdi denedim oldu.

3 tane gdi var ama sadece birini mı seçebiliyoruz.İlk seçtiğimi 7 tl den veriyor diğerlerini vermiyor.

Tekrar 60 tl alışveriş mı yapmak lazım. 3 gdi yi sepete atamıyorum galiba 7 tlden

Her 60 tl alışverişe 1 gdi alabilirsiniz

• oktayy82 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam :)

• ülker 10 tlye 4 tl kampanyasının puanı yatmadı sebebi nedir acaba her alışverişte ertesi gün yatıyordu 2 tl tbg yattı o yatmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hghuseyin

ülker 10 tlye 4 tl kampanyasının puanı yatmadı sebebi nedir acaba her alışverişte ertesi gün yatıyordu 2 tl tbg yattı o yatmadı

8 inde işlem yapmıştım, bu sabah yatmış...

EDIT: 20 tl ülker almıştım , 8 tl yattı, acaba daha yüksek alım yapan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaylaq -- 10 Aralık 2016; 10:14:11 >
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    çikolatalı gofret kampanyaya dahil değil mi ondan şüphelendim
  • Hghuseyin H kullanıcısına yanıt
    metro aldım hocam ben, ama görselde gofret de var, sıkıntı olmaz...
  • Kullanmayan varsa sanal market 15tl çeki alabilirim.pm

• Merhaba,

Kullanmayan varsa 100/15 çekinizi makul fiyatla Enpara üzerinden alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: p503

Merhaba,

Kullanmayan varsa 100/15 çekinizi makul fiyatla Enpara üzerinden alabilirim

kendınıze yenı hespap acın zaten 100tlye 10tl verıyor referans ıle acınca ayrıca alısverıs tamamlanınca referans verdıgınız hesabada 15lt yuklenıyor
  • Geçen iki gün GDİ ile sattıkları Polonezler piliç mi dana mı? Üzerinde dana yazıyor da tadı danaya falan benzemiyor. Bir de bayağı stok yaptık 8 tane aldık. Pek hoş olmadı yav.

• 
Sayfa: önceki 28062807280828092810
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.