Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
87.438
Cevap
1.076
Favori
6.011.756
Tıklama
Giriş
    121 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Orijinalden alıntı: CnnRose

Bugun Antalya Erasta Migros'a gittim. Seri sonu diye buyuk bir bolum acmislar, giyim kozmetik mutfak esyasi vs. yiyecek haric her seyi indirimli fiyattan koymuslar. Simdi aklima gelmiyor ama fena olmayan urunler var. Her Migrosta var midir bilmem ama bayan Adidas ayakkabi 47 TL idi. Modelini hatirlamiyorum ama bende adidas porsche design ayakkabi vardi ona benziyor.

Ahhh ahhh o antalya alanya kesimleri delist dünyası resmen ne arasam oralarda çıkıyor sonra izmir ve muğla kesimi.

Hocam delist ürünleri bilgisayardan bakabiliyor muyuz?
    |
    |
  • Yarbay
    2505 Mesaj

Hocam benimde puan yatmadı hiçbir müşteriye yatmamış sistemsel sorun varmış çağrı merkezi en geç cuma günü yatmış olacak dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kesis38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir de ağız sağlığı ürünleri bir alana bir bedavaya giriyordu tam tarihi ne zamandı? Şuan ipana pro expert diş macununda bedava var, kalitesi nasıl kullanan var mı?

Bende aynı şekilde 2 adet parodontax aldım ikisi 26 yapıyor 10 money ile 16 ya geldi ama dediğiniz gibi money yüklenmedi henüz ama yüklenir bu kampanyayı bidaha yapmışlardı kayıt olunulmadığı için geç yatıyor bence yatmaz sa pazartesi arayın bende öyle yapmayı düşünüyorum.
    |
    |
    kesis38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Agız saglıgı haftası sanırım 16-22 Kasım arası oluyor, migrosta bu tarihler arasında diş macunu ve fırcası ıcın 1+1 yapıyor.

Diger sorunuz için ise puanlarını dediğiniz yontemle yapmanız mumkun fakat bu bu kartlar bonus, world, paraf/parafly, maximum özelikli kartlar olmalı, son zamanlarda axesste var mağazalarda fakat pilot seçilen 8-10 mağazada anlaşması var.

|
    |
    farukyil92 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederim.

|
    |
    KARACABEYY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugün 2 tane gençlik paketi ve bikaç parça ürünle 60 tlyi tamamladım. Kasada hata verdi, kasiyeri uyardım geçerli olmaması için neden yok diye. Mağaza yetkilisi geldi, o da uğraştı ve aynı hatayı aldı. Sonra kasiyere "sen geç ürünleri" dedi, müşteriyi mağdur etme.
    Resmen adam kendi inisiyatifi ile aradaki farkı içeri yazarak verdi. Şimdi burda öğrendim geçerli olmadığını.
    Yarın gitsem aldığım GDİ Omoyu iade alırlar mı ki? Adamın cebinden bişey gitmesin. Hele ki böyle iyi niyetli çalışanlar söz konusuysa.

arkadaşlar bu indirimler HEM MİGROS MARKALI ürünlerde HEM DE KATALOG indirimi olan ürünlerde de geçerli bizzat kasiyer kıza denettim !
    hatta o da şaşırdı BİLGİNİZE...
    |
    |
    Bahsedilenler: belo3 , 4Marilyn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör hafiz83 , KARACABEYY

Alırlar gibi ama almayabilirler de..
    Gidip durumu anlatmanız büyük incelik olur.
    Adam sizi mağdur etmek istememiş,siz de adamı mağdur etmemiş olursunuz

|
    |
    albati kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: 4Marilyn

1.45 olan Pastavilla makarnalar şimdi %50 ile 72 kuruş mu? yarın kamyonu dayıyorum kapıya Stok yapılır

• Yüzbaşı
    919 Mesaj
    Bugun yasadigim bir olayi uzeri kapali bi sekilde anlatayim. Bulundugum sehirdeki 5M'den arkadasim blender almis fakat eve gidince denemis takip-cikarilan kismi zor geciyormus, biz de bugun tv'lere bakarken hazir oradayken bi soralim dedik. Yanimizda da iyi giyimli(etro gömlegi vardi ) kravatsiz bir sahis telefonlari inceliyordu, bizi de dinledi mecburi. Elektronikteki gorevli kiz Sinbo'nun servisini arayip rapor tutturmaniz lazim dedi mevzuyu uzatti, ben de alali daha 1 hafta oldugunu ve cayma hakkinin olup olmadigini sordum. Kiz da lafi geveledi servis numarasi vermeye calisti hatta kargo ile yollayacakmisiz evden ucretsiz aliyorlarmis falan filan. Hadi ya falan dedik memnuniyetsiz bi sekilde ust kattaki Starbucks'a dogru yurumeye basladik. Orada bizi dinleyen beyfendi yuruyen merdivende bizi yakaladi, "pardon ismim xx, migros ticaret a.ş'de xx olarak gorev yapiyorum(buralarda detaya girmiyorum cunku ismi cikiyor google ve linkedin'de, saygisizlik etmeyeyim). Az once sorununuzu anlatirken kulak misafiri oldum, zamaniniz varsa sorununuzu cozmek isterim dedi, hay hay dedik. Prestij ürünlerinden 5m'leri calisanlardan habersiz incelediklerini, magazadaki kimsenin kendisini tanimadigindan vs. anlatti. 14 gun kosulsuz iade maddesinden bahsetti, urunu getirip iade etmemizi, kendisiyle olan gorusmemizden bahsetmeden iade surecini baslatmamiz gerektigini ve karsi tarafi kendisinin su an uyarmayacagini, sikinti cikardiklarinda da kendisine ulasmamiz icin sahsi telefonunu(herhalde is telefonudur) ve mailini takdim etti. Kendisine tesekkur ettik, sohbet esnasinda sosyal medya, donanim haber forumu vs. takip edip etmedigini sordum, kendimin migros'u avantajli bir sekilde kullanmayi forumdaki insanlardan ogrendigimden bahsettim, kendisi donanimhaber de dahil olmak uzere butun kanallari mumkun oldugunca takip ettigini, donanimhaber'i de telefonuyla ilgili bir girdiye tikladiginda sucuk konusundan dolayi denk geldigini bahsetti zaten buralari takip eden farkli alt departmanlari varmis. Sucuk kampanyasi yine olacak mi diye saka yaptim, kendisinin o departmanda yetkili olmadigini ama istersem ilgili departmana danisabilecegini soyledi :) velhasil kelam boyle bir ani yasadik, sasirdim acikcasi samimiyetine ve yardimci olmasina. Burayi da okuyorlarmis artik konuyu takip edenler daha dogru yonlendirmeler yaparak bu durumu avantaja cevirebilirler, kendisi sagolsun isim vermeden anlattik hata yaptiysak affola..

Edit: dostlar blender'i alali 1 hafta olmus, simdi gidip iade etmek istiyoruz dedigimizde kiz bizi daha onceden bildiginden yine garanti raporu vs. derse ne diyelim islem yapmasi icin? Kiytirik bir blender icin calisan kizi da zan altinda birakmak istemiyorum sikayet vs. bize gore degil, o kadar onemli degil yani. Boyle bir durumda cihazi goturdugumuzde direk iade alirlar mi bilen biri yazarsa iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CnnRose -- 30 Eylül 2016; 2:33:10 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: despot12

quote:

Orijinalden alıntı: 4Marilyn

1.45 olan Pastavilla makarnalar şimdi %50 ile 72 kuruş mu? yarın kamyonu dayıyorum kapıya Stok yapılır

İkinci ürün yüzde 50 oluyor. tanesi 1.09 Tl ye gelir Pastavilla için iyi fiyat

|
    |

• Binbaşı
    1944 Mesaj
    Felix marka kedi mamaları 100 gr 1.5 TL.. 400 gram 3 tl kusur. Pet urunlerinde guzel indirim var %50 ben bolca stok yaptim kacirmayin derim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

http://www.moneyclubkart.com/icerik/3/176/cifte-Kazan.aspx PO-Migros

şimdi malum gaz deposu 100 liralık almıyor. 70 lira üstüne 30 liralık benzin atmak gerekiyor

bu durumda nasıl olacak?

money kart nasıl kullanılacak ?
    |
    |
  • Çavuş
    65 Mesaj

Ahh ahh keşke şu 5N Beylikdüzúnü de bi teftiş etseler,özellikle depo ve sanalmarket ekibini.şark kurnazlarının alayını özenle oraya toplamışlar sanki.Tez günde kapansa keşke :))
    Neyse hobam gelelim sizin mevzuya tekrar götürün,bu ürün sıkıntıj diyin,haklarımdan haberim var 14 gün olayından bahsedin.yetkili bir Migros çalişanı ile de görúştüğünüzü de ekleyip işlemh tamamlamasını önerin.
    Sinbo ile Migros halletsin arasında..

(Sabah sabah yine B.düzü geldi akwlıma ya sinirlendim )

|
    |
    CnnRose kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İndirimsiz hali 11.90 sanırım, ayrica tekli olarak birkaç çeşidide 8.32 idi dün.

|
    |
    hafiz83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam ramazan paketi gibi koli içerisinde, 400 gr nutella, soğuk çay, sallama çay paketi ve çoğunluğu çikolata olan ürünler var. 39 tan 25 e düşmüş şekilde.
    |
    |
    cagataybas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

31 ekim son kullanım tarihi

|
    |

Bey Azura
Mobilya Takımları
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.