Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz )
87.438
Cevap
1.072
Favori
6.013.462
Tıklama
Giriş
    157 Mesaj
    Philips ampullerde %50 indirim yazıyor insertte. Bütün odalara led ampul alacağım toplam 7-8 tane beyaz ışık olanlardan hangi modeli tavsiye edersiniz? Link bekliyorum teşekkürler...
    |
    |
    Bindirim, indirim olmazsa çok güzel indirimler var.

Arkadaşlar ben her zaman hızlı kasadan alışveriş yapıyorum. Bu GDİ nedir ? bilmiyorum ??
    yeni insertte şöyle kart başı bi kampanya yapsalarda 90-100 kartla faydalansak.
    yapmıyorlar sonra boşlukta delist topluyoruz,başımıza bişey gelmese bari

Yeni insertte % sel indirimlerden kışlık stok yapılır.
    Detaylı inceleyince ekleriz konuya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

selamünaleyküm ustam senin örneklerin olmadan birsey alınmaz migrostan

|
    |
    hafiz83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugun Antalya Erasta Migros'a gittim. Seri sonu diye buyuk bir bolum acmislar, giyim kozmetik mutfak esyasi vs. yiyecek haric her seyi indirimli fiyattan koymuslar. Simdi aklima gelmiyor ama fena olmayan urunler var. Her Migrosta var midir bilmem ama bayan Adidas ayakkabi 47 TL idi. Modelini hatirlamiyorum ama bende adidas porsche design ayakkabi vardi ona benziyor.

• Çavuş
    65 Mesaj

A.selam hocam..
    o sizin iyi niyetiniz hocam,sağolun
    Benden daha yardımcı olan arkadaslar da meucut aramızda.Elimizden geldiğince faydalı olmaya çalışıyoruz (ben özellikle sanalmarket konusunda)

Hayat pahalı,para kolay kazanılmıyor.2 tl bile kâr kârdır bu zamanda.Zaten trilyonluk olanın da bu konuda işi olmaz :))

Bu arada inserte şöyle bi baktım da cıkss olmamış..Sadece indirimler var göze gelen.Daimi tükettiğimiz bakliyat,kırmızı et gibi indiqimlerden faydalanilir,bir de yeni delistler ortaya çıkarsa onlarla.

|
    |
    coco1912 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: fizisyen

Saç sekillendiriciler. En sevdigim :)

Taft köpük bakıyorum 20 TL diyor. İndirim olsa 10 TL'ye geliyor ama yine pahalı. İnternetten daha uyguna alınabiliyor n11'de falan. Gereksiz bi pahalılık var.
    Tabi bu sadece taft için geçerli. Diğerlerine bakmadım.

Orijinalden alıntı: avantis

İndirimli ürün yok moneyli ürün yok.

29 Eylül -2 Ekim 2016 tarihleri arasında Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli diğer kartlar ile yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Migros Sanal Market siparişlerinizde kampanya ve indirimli fiyatlardan yararlanmak için üyelik bilgilerinizde Money Club Kart veya Money Bonus MIN numaranızın kayıtlı olması gerekmektedir. Ürünler mağaza stoklarıyla sınırlıdır.Kampanyadan faydalanmak için sepetinize aynı ürünün 2.sini eklemeniz gerekmektedir.
    |
    |
    Yayla baldo gönen 2 kg pirinç dün 10.95 tl idi bugün 14.25 tl olmuş ikincisi %50 indirim olduğu halde daha pahalıya geliyor. Ayrıca 13 TL lik gofret kek alımına 1 tl money tam bana göre kampanyası vermişler. Migros iyice saçmalamaya başladı aylardır elle tutulur hiçbir şey yok. Money bonus kartlarımı en yakın zamanda kapatıcam boşuna kredi kartı aidatı ödüyoruz.
    |
    |
    money artı hopi ile kapıda ödeme sipariş geçtim. 77 tl ödeme olarak görünen sipariş moneyler düşmeyince 131 tl olarak karşıma çıktı.ben de siparişi iptal ettim. şimdi hopi artı moneyler yok 0 görünüyor. hopi artı moneylerin geri yüklenmesi hakkında bilgisi olan arkdaş var mı? sisitemsel bir sorun mu var acaba

modeli bilmem de beyaz ışık alma sarı ışık veya gün ışığı denileni al. daha huzurlu oturursun

|
    |
    alex23644 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam Hopi otomatik geri yükleniyodu en son.Mowmeyler için kayıt açtırmanızı öneririm..

|
    |
    bsn33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu iyi oldu..Ama limit yine düşmüş gibi 19 tl içecek alışverişine 5 money tanımlanmış.
    |
    |
    gandal07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sioux

modeli bilmem de beyaz ışık alma sarı ışık veya gün ışığı denileni al. daha huzurlu oturursun

Sarı ışık beyaz kadar aydınlatmıyor yaaa. Sarı almıyorum kesinlikle ama huzur olayını bilmem. Ne açıdan ?

Orijinalden alıntı: CnnRose

Bugun Antalya Erasta Migros'a gittim. Seri sonu diye buyuk bir bolum acmislar, giyim kozmetik mutfak esyasi vs. yiyecek haric her seyi indirimli fiyattan koymuslar. Simdi aklima gelmiyor ama fena olmayan urunler var. Her Migrosta var midir bilmem ama bayan Adidas ayakkabi 47 TL idi. Modelini hatirlamiyorum ama bende adidas porsche design ayakkabi vardi ona benziyor.

Ahhh ahhh o antalya alanya kesimleri delist dünyası resmen ne arasam oralarda çıkıyor sonra izmir ve muğla kesimi.

Gecen gun 10 tl den baska yerden qldim 4 tane.
    2 tanesinin kapqgı bozuldu attım.
    Hatta sprey gibi de sıkmıyordu. Sıvımsı idi

Ayrıca piyasada sahtelerinin dolaştığını düşündüğüm bir ürün.

Bu yüzden, zincir supermqrketler dışında almam bir daha.

|
    |
    Nétwork kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    78 Mesaj

60 tl alışverişe bazı ürünler oldukça ucuza alabiliyorsun. Mesela 5 lt komili ayçiçek yağ 9 tl gibi
    |
    |
    alpalp84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
son dakika
Bey Azura
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.