Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24292430243124322433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sanal marketten et almak mantıklı olur mu bu 34 ye olan dana kuşbaşı alışım var ama özellikle yağlı tarafından falan koyma durumu olur mu sanal alışverişte yoksa markette neyse o mu tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onat

Sanal market için telekom un verdiği 25 tl tutarında kod mevcut. Dolayısı ile 100 tl harcama imkanı var.

Şu anda f/p kapsamında gıda ne alınır arkadaşlar. Sızma yağ var mıdır?

Komili Akdeniz Sızma 3 lt 59 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: burak235

Arkadaşlar sanal marketten et almak mantıklı olur mu bu 34 ye olan dana kuşbaşı alışım var ama özellikle yağlı tarafından falan koyma durumu olur mu sanal alışverişte yoksa markette neyse o mu tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim :)

Tas kebaplik et almadikca o et,vicdani olana denk gelmedikce,yaglidir. Sanaldan yagsiz almanin tek yolu tas kebaplik veya biftek. Sotelik bile yagli.

Eger kasap personeli olmayan mjet bulursaniz, cok cok az yagli hatta yagsiz da denebilir,paketli kusbasibp 33,95TL olmali

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lacinalper L kullanıcısına yanıt
    Et yağlıdır zatende yağlı olur o paraya benim demek istediğim iyice tüm yağ doldurur mu yani sanal müşterisine market müşterisi gibi davranmayıp kendince çakallık yapmaya çalışır mı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: antireis

Peki toplamda 20 tl lik donestos Cif alışverişine 2 havlu alabiliyormuyuz..

Alabilirsiniz

• burak235 B kullanıcısına yanıt
    hocam kasap reyonundan çok fazla bişey beklemeyin genelde daha yağlı et bırakıyorlar tüm elemamanları hatta sanal market elemanlarını tanımama rağmen ve sürekli ikaz etmeme rağmen et yinede yağlı geliyor.

ve not kısmınada özellikle kesinlikle yağ olmasın diye belirtmeme rağmen istediğim gibi gelmiyor, sanalın kod v.s avantajları olduğu için pekte sorun çıkarmıyorum tabi diğer mağazalarda durum farklı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

beyler 189 lira ufak bisiklet almayı dusunuyorum, bu fiyat 22 haziran son diyor, bir de baska bir isim ve moneyclub kartla tekrar 50 tl telekom kodu kullanabilir miyim,bu bisiklete 50 money puan ekleniyor muydu? ne tavsiye edersiniz? 8 yasında cocuga alınacak, bisiklet kullanmayı bilmiyor,yeni ogrenecek.

Hocam sorunuz çok karışık olmuş, o nedenle kimse cevap verememiş.
    Neyi sormaya çalıştığınızı anlamaya çalışıyorum.

50 tl telekom çeki nedir? 100/25 var ama 50 yi duymadım.

Başka kartla alınınca neyi sormak istiyorsunuz?

Açık açık sorarsanız bilgimiz dahilinde cevaplarız.

Pardon 50 yerine 25 olacak telekom kodu, şaşırdım yanlış yazmışım. Ben daha önce bu koddan kullandım bir moneyclub kart hesabi ile. Simdi başka bir kod ve başka bir moneyclub kartı ile yine yararlanabilir miyim, isim farklı, adres aynı olacak.

• GulfStream kullanıcısına yanıt
    aynı hesap olmadıktan sonra adresin aynı olmasından sorun olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 22 Haziran 2016; 0:19:34 >
  • Yeni gdi hangileri olacak haber var mı? Geri sayfalara baktım ama bulamadım

• quote:

quote:

quote:

beyler 189 lira ufak bisiklet almayı dusunuyorum, bu fiyat 22 haziran son diyor, bir de baska bir isim ve moneyclub kartla tekrar 50 tl telekom kodu kullanabilir miyim,bu bisiklete 50 money puan ekleniyor muydu? ne tavsiye edersiniz? 8 yasında cocuga alınacak, bisiklet kullanmayı bilmiyor,yeni ogrenecek.

Hocam sorunuz çok karışık olmuş, o nedenle kimse cevap verememiş.
    Neyi sormaya çalıştığınızı anlamaya çalışıyorum.

50 tl telekom çeki nedir? 100/25 var ama 50 yi duymadım.

Başka kartla alınınca neyi sormak istiyorsunuz?

Açık açık sorarsanız bilgimiz dahilinde cevaplarız.

Pardon 50 yerine 25 olacak telekom kodu, şaşırdım yanlış yazmışım. Ben daha önce bu koddan kullandım bir moneyclub kart hesabi ile. Simdi başka bir kod ve başka bir moneyclub kartı ile yine yararlanabilir miyim, isim farklı, adres aynı olacak.

Sanalcılar sorun çıkarmaz ise sistem onu göremez. Aynı adresi farklı şekilde yazarsınız.
    Bisiklet alınca 50 money yatar.
    Sonraki alışverişlerde o 50 moneyi kullanabilirsiniz.

Ama onu başka hesaba aktaramazsınız.
    Yani ikinci kez kullandığınız 100/25 ile birleştiremezsiniz.

Bisiklete gelince, buradaki bazı arkadaşlar çok hantal olduğunu, çocukların kullanmakta zorlandığını yazmışlardı.
    Gecmiş sayfalarda bulabilirsiniz.

• yeni insertten haber var mı? önümüzü görebiliyor muyuz?
  • quote:

yeni insertten haber var mı? önümüzü görebiliyor muyuz?

Bildiğim tek şey çikolata kataloğu olacağı. Mağaza depolarına mallar gelmeye başlamış. 8 aydır beklediğim ece 530grlar gelmiş.

• Arkadaşlar Sanal Market için kapıda ödeme durumunda NFC ile ödeme yapılabiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Bildiğim tek şey çikolata kataloğu olacağı. Mağaza depolarına mallar gelmeye başlamış. 8 aydır beklediğim ece 530grlar gelmiş.

ecenin kilosu 33 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

quote:

ecenin kilosu 33 lira

peki ben o fiyattanmı alırım sence

• Kördüğüm dizisi ne zaman biticek

• dguoguz kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

quote:

ecenin kilosu 33 lira

üstad antep fıstıklısının fiyatını düşük tutmuşlar. gelmicekmi acaba.fikrin varmı.delistmi olacak yoksa.
    Gerçi delist olsada yeni gelmeyeceği için alınmaz. eski kalanların sktsi 7.aydı zaten.
    varmı bir bilgin.

bu arada OMO borcamlı hediyeler tekrar stoklara giriyor sanırım.yani netten sepete eklemeler aktif olmaya başladı.
    ama mağazalara geldimi bilmiyorum.naptılar içindeki malları kalitesiz ilemi değiştirdiler

• SeFfAh-1903 kullanıcısına yanıt
    http://www.moneyclubkart.com/icerik/3/58/Migros-Club-Firsatlari.aspx#kordugum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 22 Haziran 2016; 16:13:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    Ece fındıklı sanalmarkette 19,95 gözüküyor. Bim 1 temmuzda bu ürünü 500 gr 13,95 tl den satacak insert var.
    Torku Nice Gold antep fıstıklı 225 gr pralin de A101 de 25 haziranda 11,95 ten satılacak. Migrosta fındıklısı 21,65 tl ancak gramaj yazmıyor o konuda bir fikrim yok.

Migros konusu ama kusura bakmayın arkadaşlar sonuçta sıcak fırsatlar durumu var belki migrosta bunlar üzerinden değişiklikler yapabilir fiyatlarda.

Üstad tabi sen daha iyi bilirsin bu ece fındıklı ile migrostaki aynı mıdır?

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

• 
Sayfa: önceki 24292430243124322433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.