Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2430. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.497
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24282429243024312432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Havlu bende düşmüyor. Gdi li gdi siz denedim düşmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • phatron_23 kullanıcısına yanıt
    Düşmüyor. Sanaldan al geç
  • compiler23 kullanıcısına yanıt
    Bizim burada sanal olsa keşke :(

• quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

Az önce marketten aldım düşmedi. Marketten alıp gdi + havlu düşen var mı?
    Yoksa kasiyer beni mi kekledi.

marketten nasıl geçirdiniz ürünleri.sırası neydi.önce gdi ve havluyu sonra diğer ürünleri geçircektiniz.
  • Merhaba,
    Pazar günü bahçıvan peynir almıştım ve 1 alana 1 bedavaydı. Siparişimde GDI de vardı. Peynirdeki kampanya bitmiş. Teslim tarihini bugün seçmiştim 1 alana 1 bedava ve pazar günkü GDI indirimlerini sepetime yansıtırlar mı?
    Teşekkürler.
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    Sıraya dikkat etmedim karışık geçirdik. Bilerek Gdi yi önlere koymama rağmen kasiyer en son geçirdi. Ancak havluyu hangi sırada geçirdi hatırlamıyorum. Zaten iki indirim aynı anda düşmez dedi kasayı kapatmadan. Ben de siz kapatın düşer sorun olmaz dedim. Hatta panini kart ile 60 a tamamladım onu bile naz yaparak geçirdi bu zaten ücretsiz falan dedi. Sonra kasayı kapattı gdi düştü ancak havlu düşmedi. Ne yapacağız dedi. Ben de gdi almayayım o zaman dedim. O fişi çıkardı üstüne birşeyler yazdı. Sonra gdi hariç diğer ürünleri tekrar geçirdi bu sefer havlu düştü.
    Marketten havlu ile gdi alan varda özelden ya da buradan fişi paylaşabilir mi?

• quote:

Sıraya dikkat etmedim karışık geçirdik. Bilerek Gdi yi önlere koymama rağmen kasiyer en son geçirdi. Ancak havluyu hangi sırada geçirdi hatırlamıyorum. Zaten iki indirim aynı anda düşmez dedi kasayı kapatmadan. Ben de siz kapatın düşer sorun olmaz dedim. Hatta panini kart ile 60 a tamamladım onu bile naz yaparak geçirdi bu zaten ücretsiz falan dedi. Sonra kasayı kapattı gdi düştü ancak havlu düşmedi. Ne yapacağız dedi. Ben de gdi almayayım o zaman dedim. O fişi çıkardı üstüne birşeyler yazdı. Sonra gdi hariç diğer ürünleri tekrar geçirdi bu sefer havlu düştü.
    Marketten havlu ile gdi alan varda özelden ya da buradan fişi paylaşabilir mi?

mrb Marketten sadece 1 tane seçim yapabilirsiniz ya havlu ya da gör inan aksi takdirde kasa uyarı veriyor kasiyer haklı ne yazık ki bu konuda :(

• beyler 189 lira ufak bisiklet almayı dusunuyorum, bu fiyat 22 haziran son diyor, bir de baska bir isim ve moneyclub kartla tekrar 50 tl telekom kodu kullanabilir miyim,bu bisiklete 50 money puan ekleniyor muydu? ne tavsiye edersiniz? 8 yasında cocuga alınacak, bisiklet kullanmayı bilmiyor,yeni ogrenecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GulfStream -- 21 Haziran 2016; 17:45:16 >
  • ben sanaldan sipariş verdim. hem havlu hemde GDİ var. inşallah sipariş eksiksiz gelir.
    3 KG Komili sızma zeytinyağı da uygundu.
  • Jet kasada 2 havlu ve 20 liralık domestos alıp gdî alsak havlular döşenmi acaba yada gdı

• quote:

Plaj havlusu ile birlikte gdi alınamıyor geçmiş olsun. Gdi düşüyor bu sefer havlu indirimi düşmüyor. İki indirim aynı anda düşmüyor yani.
    Bundan sonra katkısı büyük olmayacak (!)

Gecen yag gdisinin oldugu gun brnim de basima gelmisti havlu dusmedi ben de sikayet kaydi olusturmustum mustrri hizmetleri bu indirimi gdi ile kullanamazsiniz demisti ben de goturdun o urunleri iade ettim yag ben de kaldi

Yalniz sistemde duzeltme yapmislar demek ki markette dusmuyor ama sanalda dusuyordu hala markette düşmuyormus ama sanalda durum ne bilmiyorum.

Benim merak ettigim jet kasada bunlar dusuyor mu deneyen oldu mu hic

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Az önce marketten aldım düşmedi. Marketten alıp gdi + havlu düşen var mı?
    Yoksa kasiyer beni mi kekledi.

marketten nasıl geçirdiniz ürünleri.sırası neydi.önce gdi ve havluyu sonra diğer ürünleri geçircektiniz.

İki türlü sıra denendi ama havlu düşmedi. Sadece GDI düşüyor mağazalarda. Bahçıvan Kaşar peynir 7 TL olarak geçti, ama sanalda %20 indirimde düştü.
  • arkadaslar bugun ankamall 5m migrostan alisveris yaptim. malesef cif domestos plaj havlusu kalmamis. bunu mh arayip isteyebilirmiyim? ayrica bi sorumda su olacak 168 tl lik alisveris yaptim indimlerle 138 e geldi 50 tl money 88 e bitti .yalniz burdan 1 ariel 1 kasad gdi alabildim acaba 2 kasar 2 ariel gdi alabilirmiydim (kasier hayir cvp verdi) yinede az indirim oldu gibi geldi bana

• ıkı tane bundan aldım %50 dusmedı

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/41325634-33365-golf-maras-usulu-ci%CC%87kolatali-ve-kaymakli-keci%CC%87-sutlu-kesme-dondurma-490-ml

ama ıkı tane antep fıstıklı olanından aldım dustu problem nedır anlamadım
  • Sanal market için telekom un verdiği 25 tl tutarında kod mevcut. Dolayısı ile 100 tl harcama imkanı var.

Şu anda f/p kapsamında gıda ne alınır arkadaşlar. Sızma yağ var mıdır?
  • niko06 N kullanıcısına yanıt
    Alamazdiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: NaRKoZ

Merhaba,
    Pazar günü bahçıvan peynir almıştım ve 1 alana 1 bedavaydı. Siparişimde GDI de vardı. Peynirdeki kampanya bitmiş. Teslim tarihini bugün seçmiştim 1 alana 1 bedava ve pazar günkü GDI indirimlerini sepetime yansıtırlar mı?
    Teşekkürler.

Yansıtırlar, 1+1 değil de tek fiyatı neyse o yansıyor. Mesela bende 3,95 tl olarak yansımıştı fişte. Sizde de öyle olur sanırım.

• Peki toplamda 20 tl lik donestos Cif alışverişine 2 havlu alabiliyormuyuz..

• quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

beyler 189 lira ufak bisiklet almayı dusunuyorum, bu fiyat 22 haziran son diyor, bir de baska bir isim ve moneyclub kartla tekrar 50 tl telekom kodu kullanabilir miyim,bu bisiklete 50 money puan ekleniyor muydu? ne tavsiye edersiniz? 8 yasında cocuga alınacak, bisiklet kullanmayı bilmiyor,yeni ogrenecek.

Hocam sorunuz çok karışık olmuş, o nedenle kimse cevap verememiş.
    Neyi sormaya çalıştığınızı anlamaya çalışıyorum.

50 tl telekom çeki nedir? 100/25 var ama 50 yi duymadım.

Başka kartla alınınca neyi sormak istiyorsunuz?

Açık açık sorarsanız bilgimiz dahilinde cevaplarız.

• Beni de aradılar plaj havlusu kalmadı diye. Bende var gösterin öyle kesin faturamı geldiğinde haberleşiriz dedim öyle hallettik sıkıntı olmadan siparişimi plaj havlusu için 10 gün kadar sonra arayacağım.
  • 
Sayfa: önceki 24282429243024312432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.