Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.519
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24242425242624272428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha onceleri ara ara bakiyordum bu bolume
    ama gdi tbg ne demek uyeler arasi sifremi diye dusunuyordum :) biraz sayfalari kurcalayip olayi cozdum delist urun nedir gdi urun nasil fazla alinir burda sagolsun bilgili arkadaslar paylasiyor sayfayi biraz takip edin mantigi cozuceksiniz karacabeyin dedigi gibi eglenceli keyifli oluyor sepeti hazirlamaniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gül_ym -- 20 Haziran 2016; 11:12:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BAHÇIVAN KLASİK BEYAZ PEYNİR 450 GR 1.0 Ad ürününden keşke 1 adet değil de 2 adet alsaydınız. Zeten 1 alana 1 bedava :)
  • money clup kartla zamanında 15tl'lik nestle nesfit alımı sonucu nivea yaz paketi (krem, çanta, top...vs) kazanan 1000 kişiden biri olmuşum. Ne kampanya sayfasında ne de detaylı bilgi dediği nestlenin facebook sayfasında kazananların ne yapması veya hediyelerin ne şekilde gönderileceği belirtilmemiş. İlgili facebook safyasına ulaştım muhatapınız migros diyor. Daha önce böylesi katılım ve kazanan arkadaşlar bilgilendirebilir mi ne yapılması gerektiğine dair?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensitive5187

BAHÇIVAN KLASİK BEYAZ PEYNİR 450 GR 1.0 Ad ürününden keşke 1 adet değil de 2 adet alsaydınız. Zeten 1 alana 1 bedava :)

2 adet sandim ama 1 adet eklemisim sorun degil migrosjet hemen yanimda iade edip yenisini alabilicem siparis ile birlikte ellektrikli supurge yollamislar yanlislikla:) onuda teslim edicem

• mehmet 1905 M kullanıcısına yanıt
    Izmir Selway AVM M Migros mağazasında da seri sonu ürünler var.
    Bu mesaja eklenen görseller:

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

• quote:

Orijinalden alıntı: emrebelci

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

ah varya hocam. yazın izmire geliyorum. hususi o mağaza gelecem. bana uzakmı bilmiyorum. Üçkuyular tarafındayım. arabayı dayıcam ne varsa alıcam.
    Bu şanslı olurmu bir insan. memleketimi o yüzden seviyorum. Zaten migros tansaş egenin anavatanı.

• Yaa froshların seri sonu olduğuna inanamıyorum 15tl mi yazıyor onlarda yanlış mı görüyorum ağlıcam şimdi

• Ankara da Eryaman 5M Migros çevresinde oturan arkadaşlardan birisi alıntı yapabilirse çok sevinirim. Kendisine bir şey sormam gerekiyorda.

• quote:

Orijinalden alıntı: elelce

Yaa froshların seri sonu olduğuna inanamıyorum 15tl mi yazıyor onlarda yanlış mı görüyorum ağlıcam şimdi

Normalde kaçaki ? Birde özelliği nedir ? Bu Selway harbiden çok mal bir yerde, otobüsle gitmek imkansız. Dolmuş zaten geçmiyor, Allah'ın dağının oraya böyle AVM yapılırmı arkadaş

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    Otobüs ile ulaşım kolay çünkü otobüs durağı Selway AVM Migros'un tam önünde.

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

• Ben Buca'dan gidiyorum resmen çile..... Dolanmaktan insanın midesi bulanıyor..... Bu sıcaklarda hiç gidilmez. Birde geri dönüşü var....
  • Fotograf paylasamiyorum netimde sorun var
    Az once migrostaydim 400 gr alomatik deneme paketleri 1 tl kolilerce var almak isteyenlerin bilgisine

Vileda seti 6.5 tl almistim siparisimde 4 tane cok guzel kovasi kucuk 2 adet daha alicam stok bulabilirsem
    Domestos jif urunleri yaninda gelen plaj havlusu cok kaliteli degil ama ince hafif ise yarar kesinlikle

Peynirde hatali oldugu icin iade ettim ucretini nakit verdiler fatura onlarda kaldi 20 tl peynirde 2 tl money kampanyam vardi moneyleri etkilermi sizce?

• belo3 kullanıcısına yanıt
    Tava olayında lava stone grill ve krep tavalarda ikinci %40 oluyor mu

• Cvs TNF90 zaman ayarli ayakli vantilator var fiyati 79,90TL
    Kullanan var mi ya da bu fiyatlara zaman ayarli model tavsiye edebilecek ürün var midir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Ben de Buca Koop'ta oturuyorum. Tınaztepe'ye gidip 690 ile gidiyorum. En fazla 10-15 dakika sürüyor varmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciginix

811 sayfa olmuş! Her gelen okumadan sorunca bir de bizleri düşünün, he ilk mesajda ufak bir ayrıntı gözden kaçmış orasıda ayrı fakat ilk sayfalarda kesinlikle yazıyordur bu ayrıntı!
    Her defasında sakin sakin cevap verilemiyor.

cevap vermek zorunda değilsinki,sakin cevap veremicek durumdaysan okur gecersin dostum,elbet sakin cevap veren çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Orijinalden alıntı: emrebelci

ah varya hocam. yazın izmire geliyorum. hususi o mağaza gelecem. bana uzakmı bilmiyorum. Üçkuyular tarafındayım. arabayı dayıcam ne varsa alıcam.
    Bu şanslı olurmu bir insan. memleketimi o yüzden seviyorum. Zaten migros tansaş egenin anavatanı.

Hocam seri sonu ne demek? Ne işe yarar?

• İyi bir alışverişi daha tamamladık. Umarım sıkıntı çıkmadan ulaşır yarın teslimat.

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]
  • Her girdiğimde sanalmarket fırsatlarını görüp yararlanamamaktan sıkıldım.

Bence konunun ikiye ayrılması şart. Sanalmarketten yararlanamayanlar hem görüp üzülüyor hem de sinirleniyor

Bizde fırsat takip ediyoruz derken adamlar malı götürüyor.. Migroooooosss duy sesimi Konya'ya sanalmarket getir. Ayıp oluyor artık!..
  • 
Sayfa: önceki 24242425242624272428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.