Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
931
Favori
6.206.052
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22292230223122322233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gdi çikolata sanalda yok kaldırmışlar benim semte göre
  • arkadaşlar şunlar nasıl 1 alana 1 bedava ile tanesi 0,60 krş'a geliyor. yani 24 adet 14,50 tl.

DURACELL TURBO MAX ALKALIN AA KALEM PİL(8+4) 12'LI PAKET = 14,50 tl.
    http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/showProductDetail.do?psi=41965453&shopCategoryId=32593
    DURACELL TURBO MAX ALAKLIN AAA İNCE KELEM PİL (5+1) 6'LI PAKET = 8 tl.
    http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/51299855-32593-duracell-turbo-max-alaklin-aaa-i%CC%87nce-kelem-pi%CC%87l-5+1-6-li-paket

• 75/15 kullanmak için farklı hesaptan yapı kredi kartım ile word puanı kullanarak alışveriş yaptım.Bi süre sonra siparişim iptal oldu.

Dünden beri word puanlarımın yüklenmesini bekliyorum.Yüklenir mi?Ne yapmam lazım?
  • kurtbey02 K kullanıcısına yanıt
    Yüklenir yüklenmesine de.Bu 75/15 öner kazanlar iptal ediliyor artık.Neyse telefonlara 75/15 kod geldi.Onları kullandım dün siparişim geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: polyo

Yüklenir yüklenmesine de.Bu 75/15 öner kazanlar iptal ediliyor artık.Neyse telefonlara 75/15 kod geldi.Onları kullandım dün siparişim geldi.

bizde faydalandık zamanında öner kazandan ama bu yılın başından beri artık kullanmadım haksızlık yapıyoruz gibi geldi
    gerçi aldığım tüm hesaplar tanıdıklarıydı ama olsun

adamlar iptal etmekte haklı ama barı 75/15 i bana da yollasalardı
  • 25 inde gdi varmı arkadaşlar.
  • sonsuzluq S kullanıcısına yanıt
    Yok dün sondu insertin son günleri olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtbey02

75/15 kullanmak için farklı hesaptan yapı kredi kartım ile word puanı kullanarak alışveriş yaptım.Bi süre sonra siparişim iptal oldu.

Dünden beri word puanlarımın yüklenmesini bekliyorum.Yüklenir mi?Ne yapmam lazım?

10-15 gunu bulur geri yüklenmesi. Bana da olmuştu. Sureli puandi. MH arayıp hızlandırılmasını istedim. 7 8 günde hallolmustu.

• quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

Beyler, hediyem kart yükledim money bonusla, nakit avans kullandınız diye yazdı. Hediyem işi de bitti demekki.

3 kerede ben 100 yükledim, yıllardır yazan yazıyı yazdı,flaştaki 2 kampanyayada dahil olmuş, pp lı bitirdiler, ilerde buda biterse sıkıntı artık...
  • amisos55 kullanıcısına yanıt
    Hangi müşteri hizmetlerini aradınız banka yi mi

• quote:

Orijinalden alıntı: kurtbey02

Hangi müşteri hizmetlerini aradınız banka yi mi

Migros

• quote:

Orijinalden alıntı: Best Seller

quote:

Orijinalden alıntı: polyo

bizde faydalandık zamanında öner kazandan ama bu yılın başından beri artık kullanmadım haksızlık yapıyoruz gibi geldi
    gerçi aldığım tüm hesaplar tanıdıklarıydı ama olsun

adamlar iptal etmekte haklı ama barı 75/15 i bana da yollasalardı

Niye haksızlık olsun ki amaç milleti sanal alışverişe yönlendirmek birde sende para vererek alıyorsun yeni kullanan da fark ne

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanalmarket 75 tl uzeri hizmet bedeli onceden 2,90 degilmiydi, 4,90 cikiyor suan. Ben mi yanlis hatirliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bununla ilgili bilgisi olan var mi arkadaslar

[simage][/simage]
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Karsiyakali-_-1912 K kullanıcısına yanıt
    Halen 2,90 hocam. Indirimler sonrasi tutarin 75 üstü olmasina göre hesapliyor sanirim.

• Arkadaslar son durum nedir acaba. Bonus money icin hediyem kart kabul oluyor mu

• 2 defa hediyem kart yukledim sikinti olmadi. money bonus 3* 100 diger bonus 4*100 de kabul oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThaDe

Halen 2,90 hocam. Indirimler sonrasi tutarin 75 üstü olmasina göre hesapliyor sanirim.

4,90 lik hizmet bedeli haric 75 tl olmasi gerekiyormus benimkide sinirdaymis. Tesekkurler saol

• teşekkrler, dediğiniz gibi yüklendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertSA06

Bununla ilgili bilgisi olan var mi arkadaslar

[simage][/simage]
    Bu mesaja eklenen görseller:

Bolgesel sanirim, izmir karsiyakada yok. Bu tarz urunler denk geldikce paylasmak da fayda var aslinda

• 
Sayfa: önceki 22292230223122322233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.