Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.511
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21232124212521262127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben aldım fiyatına göre güzel bir et. Kuzu eti gibi yumuşak ve yağlı biraz..
  • % 40 geldi eker ayran banada..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölüncek Adam

% 40 geldi eker ayran banada..

Tbg de görünmüyor hocam senin de mi öyle ? Iptal mi ettiler yoksa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şu gdi.deki tava seti nasıl? Ben zeytinyağını beklerken hanım tavaları al dedi. Ne dersiniz? Bir de gdi için salla kazan indirimlerindeki ürünler orjinal tutardan mı yoksa indirimli tutardan mı hesaplanır? Ve son olarak salla kazandaki fairy ile birlikte 30/10 bulaşık kampanyasında fairy hangi tutardan hesaplanır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outofnick -- 18 Mart 2016; 0:52:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muitobom

Daha o kadar ilerleyemedik maalesef adamlar 300 dolarlik sepeti sifirliyorlar darisi basimiza

Evet ya kadin 2100 dolarlik alisveris yapti 0 para verdi ve ustune 57 dokar hediye ka4t aldi basil bi sistemle4i varsa bizde yuzde 10 a s3vinuyoz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

seremaik.vb denmiş de pek icime sinmedi dostum ..sağlıklı olmaz 5 tl olsa ne olur 10 tl olsa ne olur ..gerçek seramik kaplama tavalari 40-50 tl 'den assagi bulamazsiniz ki tefal, korkmaz ve karacanın serilerine bakın anlayaaksınız ..

cevaplar için teşekkürler arkadaşlar..
    yok ben zaten tabanının seramik olmadığının farkındayım da hani iş görür mü,de list ürün fiyatı iyi mi,GDİ ile kombolanmaya değer mi gibisinden sormak istedim :)

Gönlüm şundan bulmak isterdi ama maalesef :)

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/showProductDetail.do?psi=41367394&shopCategoryId=32889&shopCode=32029943

• muitobom kullanıcısına yanıt
    Migrosta papilla grill diye yukarıdaki resmi paylaşılan ürüne bakmaya gittim. Sistem alttaki linkini verdiğim ürünü papilla gril diye okuyor ve fiyatı 12 TL. Yani alacak olanlar aşağıdaki resimdeki ürünü aramaları gerekiyor sanırım.

http://www.papilla.com.tr/papilla-assos-izgaraci-tava-28-cm
  • Ayranda bile %20 geldi nasıl bir sistem bu son 5 seferdir istinasız %20 geliyor

• Bugunku gdi de zeytini 2 kg kadar yazmislar. 60 TL ye 2 kg alabiliyormuyuz yani veya 2 kg i gecerse ne oluyor?

• The Compass T kullanıcısına yanıt
    Orada kastedilen 60 tl'ye 2 kilo değil, 60 tl'ye 1 kg alabiliyorsunuz. ama 600 tl'lik alışveriş bile yapsanız sadece 2 gdi toplam 2 kg alabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölüncek Adam

Ben aldım fiyatına göre güzel bir et. Kuzu eti gibi yumuşak ve yağlı biraz..

Hocam kemikli mi? %40 ile uyguna gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Compass

Bugunku gdi de zeytini 2 kg kadar yazmislar. 60 TL ye 2 kg alabiliyormuyuz yani veya 2 kg i gecerse ne oluyor?

-
    2 Kg kadar 1 TL üzerindein 2 Kg sonrası normal fiyatı üzerinden faturalandırılıyor. Yani siz;
    - 1,5 Kg alırsanız faturası 1,5 TL
    - 2 Kg alırsanız 2 TL
    - 3 Kg Alırsanız 2+6,99 TL olarak faturalandırılır.

*sanalmarkette sistem biraz daha farklı, heleki 120 TL yi geçince 2 ürün hakkını kullanmak istediğinizde gramaj değiştikce kazandığınız oran değişiyor, baya bir uğraştım algoratimasını çıkaramadım. Muhtemelen bir den fazla kampanya oranları olduğu için birbirini etkiliyor. GDİ de en iyi satınalma Kasalar :)

Edit:Zeytin Fiyatı uygulamada farklı yazıyormuş, doğrusu 6,99 imiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptan_ayhan -- 18 Mart 2016; 15:10:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çayçorba

Orada kastedilen 60 tl'ye 2 kilo değil, 60 tl'ye 1 kg alabiliyorsunuz. ama 600 tl'lik alışveriş bile yapsanız sadece 2 gdi toplam 2 kg alabiliyorsunuz.

Hocam bir dakika... nerden çıkarttın bunu? çok da emin yazmışsın....
  • quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

quote:

sanalmarketten denedim az önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UstaForumcu

Markaları Nelerdir Cilt Konusunda Öncü Gelen Avon Caldion Markaları İse Süper Fırsat Sizleri Bekliyor :)

Hocam bir soru sormuşsun ama kime sorduğun neyi sorduğun anlaşılmıyor. lütfen alıntıla yaparak soralım ki sağlıklı cevap alalım.
  • The Compass T kullanıcısına yanıt
    2 KG Yİ geçerse her gramını normal fiyattan ödüyorsun.
  • quote:

quote:

quote:

Yok hocam öyle birşey. sanalmarkette zaman zaman sıkıntı olabiliyor hesaplamada. Arkadaş iki mesaj yukarıda yazdı. hesaplama o şekilde. 600 tl alışveriş yaparsan 20 kg alabilirsin 1 tl den.

• dguoguz kullanıcısına yanıt
    Özür dilerim o zaman. 600 olmasa da ben gerçekten yüklü bir alışveriş yapacaktım ama indirim düşmeyince vazgeçtim. 65 tl için sadece 1 tane gdi düştü. 120yi geçince 2 oldu. Sonra sepet tutarı artmasına rağmen hiç düşmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çayçorba -- 18 Mart 2016; 11:05:29 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yok hocam öyle birşey. sanalmarkette zaman zaman sıkıntı olabiliyor hesaplamada. Arkadaş iki mesaj yukarıda yazdı. hesaplama o şekilde. 600 tl alışveriş yaparsan 20 kg alabilirsin 1 tl den.

Öyle olmuyor işte hocam. @çayçorba arkadaş haklı. Ne kadar alışveriş yaparsan yap 2 kg düşüyor sadece. Tek fiş için bu şekilde maalesef...

• quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

quote:

quote:

quote:

quote:

Öyle olmuyor işte hocam. @çayçorba arkadaş haklı. Ne kadar alışveriş yaparsan yap 2 kg düşüyor sadece. Tek fiş için bu şekilde maalesef...

Arkadaş kesinlikle haklı az önce migros 5mden geliyorum

Şirket için hafta sonu kahvaltı organizasyonu için alalım dedik

kasadan geçmedi 2 kg ile sınırlı denildi ve ancak 2kg alarak ayrılabildik

1000tl lik alış verişde yapsanız 2kg 300tl lik alış veriş yapsanızda max. 2kg dedi hem kasiyer hem yönetici birine danıştı kasiyerdeki aynı beyanı verdi

• 
Sayfa: önceki 21232124212521262127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.