Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.520
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21142115211621172118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: elelce

Salla kazanda fairy var yine.

%20😰😰

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşk. 100 düştü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • % 60 aldım bu saatte

• Gdi de zeytinyagi iyi digerleri pek bana gire degil cay stogunu bir oncekinde yapmistik salla kazandan faiey 18'li %80 dustu bir oncek fairy 18li yerine 20 li almistik dusmustu yine olur mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: mavisim_

Her müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla bir alışverişte faydalanabilir ve 15 tl indirim alabilir

15 liranın hepsinden faydalanmak lazım, teşekkürler.
  • %80 düştü, sabah yapanlara %20 kalıcak
  • %20
  • Bu nasıl bir terbiyesizlik yahu? Dün sanalmarketten sipariş verdim sabah mesaj atmışlar iptal edilmiştir diye. Insan bir arar açıklama yapar. Ben şimdi nasıl kullanayım bir daha bunları?

• yeni insert ten haber yokmu
  • Money kullanarak kampanyalardan money kazanabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavisim_

Yeni insert:
    Money bonus ile 20 tl üzeri uzman kasap markalı ürün alışverişine %40 indirim!
    Money bonus ile 20 tl üzeri meyve sebze alışverişine %20 indirim!
    Tek seferde 20 tl ve üzeri gurme markalı ürün alana 5 money hediye!
    Tüm paketli jambon ürünlerinde %25 indirim!
    Tek seferde 20 tl ve üzeri vanish gold alışverişine 5 money hediye!
    Migroskoptaki ülker ürünlerinden 10 tl lik alışveriş yapan her 50. Kişiye 20 money hediye!
    25 tl lik sensodyne ve parodontax alışverişine 10 money hediye!
    Gliss şampuan 650 ml/saç kremi 400 ml çeşitlerinde %25 indirim
    Tek seferde 45 tl ve üzeri taze balık alışverişine 15 money hediye!
    Tek seferde 30 tl ve üzeri peynir alışverişine 10 money hediye!
    Tek seferde 30 tl ve üzeri bulaşık yıkama ürünleri alışverişine 10 money hediye!

Hocam iki katoloğu birleştirecek bir kombo var mı tespit ettiğin?

• - Fairy ürünlerinden indirimi olanlar "Tek seferde 30 tl ve üzeri bulaşık yıkama ürünleri alışverişine 10 money hediye!" ile daha iyi yararlanabilir.

- Gliss şampuanda %25 indirim var tıklakazan ve sallakazan yapanlar için ideal fırsat...

• Soickan S kullanıcısına yanıt
    Gliss %25 indirim ile Shazam ile reklamdan gelen Gliss %40 indirim birleşir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

Gliss %25 indirim ile Shazam ile reklamdan gelen Gliss %40 indirim birleşir mi?

money club kartla işlem yapılacağından geçerli olur diye düşünüyorum. hatta karta tanımlı indirim varsa o da düşer diye tahmin ediyorum...

• dün 25.98 tl lik uzman kasap köfte almıştım kasiyer telefonumu girmeden işlem yapmış alışveriş gözükmüyor kartımda ne yapmam gerekiyor 10 tl money yanmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soickan

- Fairy ürünlerinden indirimi olanlar "Tek seferde 30 tl ve üzeri bulaşık yıkama ürünleri alışverişine 10 money hediye!" ile daha iyi yararlanabilir.

- Gliss şampuanda %25 indirim var tıklakazan ve sallakazan yapanlar için ideal fırsat...

ben geçen pazar aldım %50 tıkla kazan %40 salla kazan ve %25 mağaza indirimi zaten vardı.. 1TL gibi bi fiyata geldi. hatta%25 görünce saasırmıştım
  • Eyvallah kullanıcısına yanıt
    kapıda ödeme mi seçmiştin
  • Arkadaşlar, TBG de "bisküvi, kek, gofret" alışverişine money veren kampanya tanımlı.
    Sorum; bu kategori içerisine çubuk kraker veya genel olarak tuzlu kraker ürünleri giriyor muydu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus91

Arkadaşlar, TBG de "bisküvi, kek, gofret" alışverişine money veren kampanya tanımlı.
    Sorum; bu kategori içerisine çubuk kraker veya genel olarak tuzlu kraker ürünleri giriyor muydu?

sanal market üzerinden Bisküvi, Kek ve Gofret kategorilerine girdiğinizde hangi ürünler varsa onların hepsi geçerli...

• manwerr59 M kullanıcısına yanıt
    Mağazaya git fişinle iade et durumu anlat, tekrar al kartınla yarın yatar money. (köfteleri götürmene gerek yok mağazadan hallederler.)
  • 
Sayfa: önceki 21142115211621172118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.