Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.509
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: çaylaq

arkadaşlar migrosdan sinbo 3127 meyve sıkacagını % 50 indirimli olarak 30 TL'ye aldım, hani facebook kampanyasından kayır yaptıgımız.

bu arada benim dünyam 50 tl ye 5 tl indirimi kasada düşmedi, MH 5 tl yükleme yaptı (2 gün içinde yüklenecekmiş)

var mı başka kullanmadıgım kampanyaları yaw, valla ajanda tutucam aklımda kalmıyor

ürün dışdan çok güzel, ama içi nasıl akşama test eder yazarım

hocam test edinde bende ona göre alayım bazıları işe yaramaz dedi. Tereddüte düştüm ben. Eğer idare ederse bende alacağım. Sizim mesajınızı bekliyorum. :)

• face'den kazanılan 330 ml cola'lar tanşas ve migrostan gidip alabilirsiniz, bugün hem tanşastan hemde 5m migros'tan gidip aldım, 30 kasım'la ilgisi yok, ayrıca kutu kola alan arkadaşlar kutu kapağındaki şifreleri bana pm'den ulaştırırsa çok sevinirim....
  • Bugün cep telefonuma şöyle bir mesaj geldi:

Migros,Tansaş,5M,Macro da Money Visa'nızla 31 Aralığa kadar 700 TL harcayın. 40 Money=40 TL kazanın.
    Alkol,sigara,TL yükleme hariç. Money son kullanım 31 Ocak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

Bugün cep telefonuma şöyle bir mesaj geldi:

Migros,Tansaş,5M,Macro da Money Visa'nızla 31 Aralığa kadar 700 TL harcayın. 40 Money=40 TL kazanın.

bana da 300TL' ye 15TL geldi.

%5 çok düşük bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

%5 çok düşük bence..

Görünüşe göre kişiye özel farklı hedef belirlemişler. Oran % 5-6 civarında kalıyor. Sırf bu kampanya için hedefi tutturmak mantıksız
    ama diğer kampanyalarla birleştirilebilirse bir avantaj sağlanabilir. Özellikle yıl sonu bonus kart alışveriş kampanyalarını bekliyorum.
    Migros kampanyaları (hedef,gdi vb) ile yeni açıklanacak olan Money Visa (bonus) kampanyalarını birleştirebilirsek cazip hale gelebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

face'den kazanılan 330 ml cola'lar tanşas ve migrostan gidip alabilirsiniz, bugün hem tanşastan hemde 5m migros'tan gidip aldım, 30 kasım'la ilgisi yok, ayrıca kutu kola alan arkadaşlar kutu kapağındaki şifreleri bana pm'den ulaştırırsa çok sevinirim....

aynı kartla hem migrostan hem tansaştan almadın di mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavisim_

quote:

face'den kazanılan 330 ml cola'lar tanşas ve migrostan gidip alabilirsiniz, bugün hem tanşastan hemde 5m migros'tan gidip aldım, 30 kasım'la ilgisi yok, ayrıca kutu kola alan arkadaşlar kutu kapağındaki şifreleri bana pm'den ulaştırırsa çok sevinirim....

aynı kartla hem migrostan hem tansaştan almadın di mi?

hayır, bir kartla tansaştan aldım diğer kartla 5m aldım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

%5 çok düşük bence..

Görünüşe göre kişiye özel farklı hedef belirlemişler. Oran % 5-6 civarında kalıyor. Sırf bu kampanya için hedefi tutturmak mantıksız
    ama diğer kampanyalarla birleştirilebilirse bir avantaj sağlanabilir. Özellikle yıl sonu bonus kart alışveriş kampanyalarını bekliyorum.
    Migros kampanyaları (hedef,gdi vb) ile yeni açıklanacak olan Money Visa (bonus) kampanyalarını birleştirebilirsek cazip hale gelebilir.

Biz kampanyalardan maksimum fayda sağlamak için açık noktaları ararken bazı arkadaşlar. Migros batacak, ne yaptınız siz diyordu. Bende 5-6 tane kart var. 1 kez kullandığım kartlarıma 300TL'ye 15TL, en çok kullandığım kartıma ise 450TL'ye 25TL şeklinde Hedef kampanyası geldi. Bu geçen sene de aynıydı. İlk kampanyada 150TL harca, sonra 250-300TL harca sonra 450TL harca. Adamlar harcadığımız gördükçe daha çok bindiriyor. 1 ayda 450TL'lik harcamayı nasıl yapacaz. Sonuçta bu arz talep meselesi, eğer iyi kampanya olursa, faydalanırım, 15TL için 1 ayda 300TL harcamaya kasamam. Görünen o ki, bu aralar Migros'a uğramayacağım. Kendileri bilir.

• Snickers, 850 kuruş 250 kuruş money puan veriyor 600 kuruş fena sayılmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftasonu kampanyasındaki ürün listesi hazır ancak daha fiyatlar girilmemiş bekliyoruz bakalım..?

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/shopProductListing.do?shopCategoryId=21178
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

quote:

arkadaşlar migrosdan sinbo 3127 meyve sıkacagını % 50 indirimli olarak 30 TL'ye aldım, hani facebook kampanyasından kayır yaptıgımız.

bu arada benim dünyam 50 tl ye 5 tl indirimi kasada düşmedi, MH 5 tl yükleme yaptı (2 gün içinde yüklenecekmiş)

var mı başka kullanmadıgım kampanyaları yaw, valla ajanda tutucam aklımda kalmıyor

hocam test edinde bende ona göre alayım bazıları işe yaramaz dedi. Tereddüte düştüm ben. Eğer idare ederse bende alacağım. Sizim mesajınızı bekliyorum. :)

hocam havuc ve elma ile test ettim, daha önce katı meyve sıkacagı almadım, yorumumu ona göre yapıcam.

bence 25 tl için hakkını verdi makina, posasına baktım, evet biraz sulu kalmış, belkide hızını ayarlayamadım, bilemiyorum,

küçük elma vardı, bütün attım, zorlanmadı,

meyve suyunda biraz köpük vardı, bu sanırım olumsuz olarak kabul ediliyor bu sektörde.

sormak istedigin varsa sorabilirsin,

haa temizlemesi kolaydı ama süzgeç biraz zor temizlendi, sanırım bütün katı meyve sıkacaklarının süzgeç kısmı zor temizleniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar1457

Snickers, 850 kuruş 250 kuruş money puan veriyor 600 kuruş fena sayılmaz

money visa ile +25 kr. daha; geliyor snickers 35 kr. a,,, süüppeerr,,,
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

quote:

hocam havuc ve elma ile test ettim, daha önce katı meyve sıkacagı almadım, yorumumu ona göre yapıcam.

bence 25 tl için hakkını verdi makina, posasına baktım, evet biraz sulu kalmış, belkide hızını ayarlayamadım, bilemiyorum,

küçük elma vardı, bütün attım, zorlanmadı,

meyve suyunda biraz köpük vardı, bu sanırım olumsuz olarak kabul ediliyor bu sektörde.

sormak istedigin varsa sorabilirsin,

haa temizlemesi kolaydı ama süzgeç biraz zor temizlendi, sanırım bütün katı meyve sıkacaklarının süzgeç kısmı zor temizleniyor.

Tamamdır hocam bu kadar bilgi yeterli benim için. Bende yarın almaya gideyim hemen :))
    Çok teşekkür ederim. İyi günlerde kullanın :)

• quote:

Peki benim kartım facebook'ta 30 kasımdan 2-3ay önce kayıtlıydı ama 30 kasımda facabook sayfasına girmedim,şimdi yarın gitsem kutu kola alabilir miyim sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: satem

quote:

Peki benim kartım facebook'ta 30 kasımdan 2-3ay önce kayıtlıydı ama 30 kasımda facabook sayfasına girmedim,şimdi yarın gitsem kutu kola alabilir miyim sizce?

kartınızı kiosta okutuğunuzda 330 cola yazıyorsa alabilirsiniz...
  • Size özel kampanyalar bölümünden silinmiş kolalar.
  • quote:

6liramı yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Size özel kampanyalar bölümünden silinmiş kolalar.

bugün iyiki almışım
    igoların yanına süper gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

quote:

6liramı yani

sıfırları görme
  • Arkadaşlar iskenderunda 3 migrostan birinde burn var dörtlü olarak oda kırmızı olandan yarın gitsem kartımla alabilirmiyim kesin?
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.