Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.516
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi de kırmızı kasa olayı varmış her birisi 3 puan ,30 tane alan 2 tane de hediye ordan kapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

1 saat kadar önce 17 adet coca cola aldım. benden 5 dakika sonra bir bayan 30 tane almış. eğer burayı okuyorsa selamlarımı gönderiyorum.

piriden daha sıkı takipçi birileri olduğu belli oldu, kader işte, denk getirmiş, hemde karşı cins...

Bi forum var bende oranın eski üyesiyim internetten hediyeler çekilişler vs her katılıp toplamda 10 binlerce hediye kazandık. Oradaki üyelerin kazandıklarını görseniz kaptan69'un kazandığı 15-20 tane migros hediyesi bizim kazandıklarımızın yanında devenin yanındaki fareye benzer. O bayanda kesin o forumun üyelerinden biridir :) Şahsen kazandığım hediyelerin değeri 13.000 tl'yi buldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Samsung-İstanbul

quote:

Orijinalden alıntı: mysticus

quote:

bende de şu şekilde bir hareket olmuş nedense:

16/11/2011 SIZE OZEL BONUS Diğer 30,00
    17/11/2011 DÜZELTME-SIZE OZEL BONUS Diğer -30,00

bende de aynısı olmuş. sanırım bu bir tuzak.günlük money mi olur ya? hiçbir bilgi vermeden milleti bonus'a borçlandıracaklar anlaşılan.

14 gün önce buraya yazdığım ve bir çok kişininde başına gelen böyle bir işlem yapmışlardı ekstradan yükledikleri bonusları kullanmamıştım zaten ertesi gün geri almışlardı...

bu ay içinde diğer kampanyalardan yüklenip hemen kullandığım bonusları bu bilerek yada bilmeyerek yaptıkları hata nedeniyle tekarar geri almışlar
    -30 a düşürülmüş 3 adet bonus kartınımında bonusu...
    kontrol ederseniz çoğunuzun aynı durumda olduğunuz orataya çıkacaktır.
    bddk ya konuyu ayrıntılı olarak yazacağım...

bndede aynı durum vardı, ben puanı kullanmadım, benimde -26 puan olmuştu. bugün haklı müşteri hizmetlerini aradım, puanlarda bir sıkıntı olduğunu cuma düzeleceğini söyledi, ayrıca konu açılmışken ekliim paracard kuruşyok yatmamıştı, o sistemdede şu anda problem var dedi, ilgilenenlere duyurulur...

• @ mavisim_

bende aradım , HATA var dediler ama bize yatacak +30 tl var mı halen belli değil ? yüklediler sandık ve harcadıksa , sonrada bize alış veriş diye yansıttılarsa!! bir çok kişi GEREKSİZ yere +30 tl harcadı , durduk yere...

ayrıca 11.11.11 BONUS PUAN da yatmadı , ben aradım PROVİSYON ONAYI nın saatinin 11.11.11 olması gerekli imiş. hehhehehe dedim. pantolonuda indireyim mi, ben eğilirim size ZAHMET olmasın anlamında

EN GÜZEL BENZİN KAMPANYALARI , KAZANAMADIĞIM OLMADI..... 11.11.11 den çok umutluydum, provizyon olayı bence imkansız bir durum......
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

@ mavisim_

bende aradım , HATA var dediler ama bize yatacak +30 tl var mı halen belli değil ? yüklediler sandık ve harcadıksa , sonrada bize alış veriş diye yansıttılarsa!! bir çok kişi GEREKSİZ yere +30 tl harcadı , durduk yere...

ayrıca 11.11.11 BONUS PUAN da yatmadı , ben aradım PROVİSYON ONAYI nın saatinin 11.11.11 olması gerekli imiş. hehhehehe dedim. pantolonuda indireyim mi, ben eğilirim size ZAHMET olmasın anlamında

EN GÜZEL BENZİN KAMPANYALARI , KAZANAMADIĞIM OLMADI..... 11.11.11 den çok umutluydum, provizyon olayı bence imkansız bir durum......

benim kartta şöyle bir işlem geçmişler

28/11/2011 YILLIK ÜYELİK BEDELİ Diğer 0,00 24,49-

28/11/2011 SİZE ÖZEL ÜYELİK İNDİRİMİ Diğer 0,00 24,49+

11.11 olayı içinde birşey yazayım,

benim alışveriş pos çıktısına göre saat 11.11 yapıldı, internet şubesine baktığımda 11.02 de yapılmış işlem, tabi böyle olunca 11 tl yüklemediler, şikayet oluşturunca 11 tl'yi 3 gün sonra yüklediler...

garanti ile baş etmenin en güzel yolu, faks çekmek arkadaşlar, biraz oturaklı yazınca etkili oluyor...

• quote:

quote:

quote:

bende de aynısı olmuş. sanırım bu bir tuzak.günlük money mi olur ya? hiçbir bilgi vermeden milleti bonus'a borçlandıracaklar anlaşılan.

14 gün önce buraya yazdığım ve bir çok kişininde başına gelen böyle bir işlem yapmışlardı ekstradan yükledikleri bonusları kullanmamıştım zaten ertesi gün geri almışlardı...

bu ay içinde diğer kampanyalardan yüklenip hemen kullandığım bonusları bu bilerek yada bilmeyerek yaptıkları hata nedeniyle tekarar geri almışlar

16/11/2011 SIZE OZEL BONUS +30

17/11/2011 DÜZELTME-SIZE OZEL BONUS -30

29/11/2011 SIZE OZEL BONUS GERI ALIM -30

Bana gelen bonusu kullanmamıştım. Geri aldılar, 29.11.2011 tarihinde bir geri alım daha yapmışlar ve bonus eksiye düşmüş, bonusu kullananlardan alacaklarına herkesten tekrar almışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: bahane06

quote:

quote:

quote:

16/11/2011 SIZE OZEL BONUS +30

17/11/2011 DÜZELTME-SIZE OZEL BONUS -30

29/11/2011 SIZE OZEL BONUS GERI ALIM -30

Bana gelen bonusu kullanmamıştım. Geri aldılar, 29.11.2011 tarihinde bir geri alım daha yapmışlar ve bonus eksiye düşmüş, bonusu kullananlardan alacaklarına herkesten tekrar almışlar.

dediğim gibi problem varmış cuma günü düzelecekmiş, bende kullanmamıştım. bekleyelim cumayı bakalım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

quote:

quote:

1 saat kadar önce 17 adet coca cola aldım. benden 5 dakika sonra bir bayan 30 tane almış. eğer burayı okuyorsa selamlarımı gönderiyorum.

piriden daha sıkı takipçi birileri olduğu belli oldu, kader işte, denk getirmiş, hemde karşı cins...

Bi forum var bende oranın eski üyesiyim internetten hediyeler çekilişler vs her katılıp toplamda 10 binlerce hediye kazandık. Oradaki üyelerin kazandıklarını görseniz kaptan69'un kazandığı 15-20 tane migros hediyesi bizim kazandıklarımızın yanında devenin yanındaki fareye benzer. O bayanda kesin o forumun üyelerinden biridir :) Şahsen kazandığım hediyelerin değeri 13.000 tl'yi buldu.

hangi forummuş o acaba merak ettim şimdi ben..?

• ismini veremem. google'da biraz araştırma yapıp bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 30 Kasım 2011; 22:20:12 >
  • Nasıl araştıracak ki ? Sarı çizmeli mehmet ağa olmuş senin söylediğin.
  • Bulmak zor değil sadece doğru kelimeleri kullanıp aratanlar bulabilir.
  • Kampanya çetelesi için bilgi olması bakımından Donanım Haber üyelerimizden;

@piri.reis
    Migros 50 Money kampanyasındaki +100 hat taşıma hedefine ulaşabilirse, sadece bu kampanyadan: 5.000 TL

@Kilic_iletisim
    THY & İşTcell kampanyasından 100.000 kontör

@kontorcu56
    THY & İşTcell kampanyasına, 3.200 hatla katıldığını ve oldukça yüksek bir meblağ

kazandığını hatırlatmak isterim.

* Coca-Cola "O Topa Ne Oldu?", Migros Ramazan kampanyalarını da unutmamak gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wayofway -- 1 Aralık 2011; 1:34:05 >
  • Vira ton baligi 2x160 - 3.45TL.
    Bugun gittigimde gordum, 1 tane aldim, henuz denemedim ama dunya uzerinde Kaptan Memo'dan daha kotu bir ton baligi olacagina ihtimal vermiyorum, yani en azindan oyle umit ediyorum.
    :)

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=18043566&shopCategoryId=9899&shopCode=09059972

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guzelyali -- 1 Aralık 2011; 1:55:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wayofway

Kampanya çetelesi için bilgi olması bakımından Donanım Haber üyelerimizden;

@piri.reis
    Migros 50 Money kampanyasındaki +100 hat taşıma hedefine ulaşabilirse, sadece bu kampanyadan: 5.000 TL

@Kilic_iletisim

@kontorcu56
    THY & İşTcell kampanyasına, 3.200 hatla katıldığını ve oldukça yüksek bir meblağ

* Coca-Cola "O Topa Ne Oldu?", Migros Ramazan kampanyalarını da unutmamak gerekir.

Forum kıyaslama gibi bişey yapmak istemiyorum ama bahsettiğim forumda 2 adet bmw otomobil kazanıldı, 1 kişi ev kazandı, biri 6. Ipad'ini kazandı, toplamda 20 adet laptop 15 adet led ve lcd tv, 15 adet kadar Iphone,15 tane kadar Ipad, 20 kadar çeşitli marka cep telefonları, 20ye yakın traş makinesi, 10 tane kadar tatil yurtiçi ve yurdışı tatiller dahil olmak üzere, 100e yakın küçük ev aletleri, 20 taneye yakın beyaz eşya, toplamda 20.000 tl'ye yakın hediye çekleri, 50.000 adet kontör, Binlerce gıda ürünleri, 20.000 tl'ye yakın takı, altın vs daha yazamayacağım binlerce ürün var. 2.5 senedir kampanyalara katılıyorum ilk başta bunların kazanıldığına inanmamıştım taa ki ilk hediyem olan Braun Cruzer4 evime kargo ile gelene kadar. Sonra zaten serüven başladı :) toplamda 13 milyar değerinde hediye kazandım ve kazanmaya devam ediyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 1 Aralık 2011; 2:53:08 >

• quote:

quote:

@piri.reis

@Kilic_iletisim

@kontorcu56

Forum kıyaslama gibi bişey yapmak istemiyorum ama bahsettiğim forumda 2 adet bmw otomobil kazanıldı, 1 kişi ev kazandı, biri 6. Ipad'ini kazandı, toplamda 20 adet laptop 15 adet led ve lcd tv, 15 adet kadar Iphone,15 tane kadar Ipad, 20 kadar çeşitli marka cep telefonları, 20ye yakın traş makinesi, 10 tane kadar tatil yurtiçi ve yurdışı tatiller dahil olmak üzere, 100e yakın küçük ev aletleri, 20 taneye yakın beyaz eşya, toplamda 20.000 tl'ye yakın hediye çekleri, 50.000 adet kontör, Binlerce gıda ürünleri, 20.000 tl'ye yakın takı, altın vs daha yazamayacağım binlerce ürün var. 2.5 senedir kampanyalara katılıyorum ilk başta bunların kazanıldığına inanmamıştım taa ki ilk hediyem olan Braun Cruzer4 evime kargo ile gelene kadar. Sonra zaten serüven başladı :) toplamda 13 milyar değerinde hediye kazandım ve kazanmaya devam ediyorum :)

adını vermediğine göre rekabet istemiyorsun biz orayı yıkarız diye :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

quote:

@piri.reis

@Kilic_iletisim

@kontorcu56

adını vermediğine göre rekabet istemiyorsun biz orayı yıkarız diye :)

Zaten piyasada 3-5 tane kampanya,çekiliş,numune konulu site var tahmin etmek pek zor değil.
    http://www.google.com.tr/#hl=tr&cp=11&gs_id=e1&xhr=t&q=kampanya+forum&pq=kampanya+%C3%A7ekili%C5%9F+forum&pf=p&sclient=psy-ab&safe=off&source=hp&pbx=1&oq=kampanya+fo&aq=0&aqi=g4&aql=&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.,cf.osb&fp=9bce101ef994e741&biw=1280&bih=640
    Burdaki sitelerden biridir.

• quote:

Orijinalden alıntı: WISELY

quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

quote:

Orijinalden alıntı: WISELY

quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

iglonun fishfingerini tek geçerim ,martta heralde baya moneyli kampanyasından 30 adet almıştım 2 tl ye gelmişti hala dondurucuda birkaç tane kalmıştır ,norveçten gelir

ilginç üzerinde türk malı yazıyor

avrupanın en köklü ve büyük şirketi keşke bizim olsaydı ,ingiliz ve alman ortaklıgı ile kurulu ,balıkların büyük bölümüde alaska ve norveçten gelir .bizimkiler anca distiribitörlügünü alır ,biraz araştırmak lazım yazmadan önce
    http://www.iglo.com/our-business/history.html

paketin üzerinde yazanı söylüyoruz agresifliğin lüzumu yok

sen alıntı yapmışsın ilk ,seni bilgilendiriyorum daha ne istiyorsun

• Money Club Kart ile hedefine koşanlar kazanıyor. Size özel hedefinizi tutturun, Money’leri çekilişsiz kurasız kazanın. Hedefinizi öğrenmek artık bir tık kadar yakın olacak.
    Fb Sayfasında Böyle bir yazı paylaşıldı.
  • Ben tıkla kazan kampanyasına katılmamıştım, ama yine de kampanyayı hesabıma tanımlamışlar. :)

Promosyon Adı : Iglo Fish Fingers %50 İndirim Kampanyası
    Açıklama : 1-31 Aralık 2011 tarihleri arasında Türkiye genelinde tüm Migros, Tansaş, 5M Migros, Macrocenter mağazaları ile Sanal Market?ten Money Club Kart veya Money Visa ile yapacağınız Iglo Fish Fingers 300 G. ürünü alışverişinizde tek sefere mahsus olmak üzere %50 indirim alabileceksiniz. Kampanya size özel olarak kartınıza yüklenmiştir. Iglo Fish Fingers 300 Gr. indiriminiz alışveriş sırasında teknik nedenlerden dolayı düşmez ise saklı kalan hakkınız 2 gün içerisinde kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişinize yansıtılacaktır.
  • quote:

quote:

quote:

bende şubattan beri 4000 tl ye yakın money kazandım diye seviniyordum, dedigin kadar para varsa ,o siteyi bulup bombalamak lazım

• 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.