Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (98. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 33 Misafir (4 Mobil) - 32 Masaüstü9 Mobil2 iOS3 Android
5 sn
117.567
Cevap
2.801
Favori
15.547.032
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam moneyler 17.05.2018 tarihli harcamadım da aslında ama kullanılabilir olarak gözükmüyor. Heralde sistemsel bir problem cevapladığın için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • folha32 F kullanıcısına yanıt
    rica ederim hocam, bu mesele beni aştı üstatlar daha iyi bilirler

• Nétwork kullanıcısına yanıt
    Hocam açık et şarküteri de(salam sucuk vb.) alabilirsiniz. 35'e 10 money ile birleşir ve %50'ye denk gelir.

Arkadaşında dediği gibi tek çeşit olmalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • folha32 F kullanıcısına yanıt
    Kipadan kazanmışsanız eğer üst kısımda yazmamasına rağmen altta yazar ve kipalarda kullanılabilir.
  • dermani06 kullanıcısına yanıt
    Evet kipadan kazanmıştım. O yüzden gözükmüyor demek ki. Kipada kullanabiliyorum o zaman dediğinize göre teşekkür ederim

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    yazınızdan esinlenip beyin fırtınası yaptım hocam. 30 lira harcamaya 10 money veren migros, neden kategorileri karmalaştırıp da (örneğin 10 liralık pekmez,10 liralık çay, 10 liralık pirinç alımı gibi) yapmaz ki acaba? illa 30 liralık bakliyat almak zorunda bırakır insanı? haksız mıyım hocam? hiç bir kaybı da olmaz. migros duy sesimi migros!

örnek kampanya: Bakliyat, Bulgur, Pirinç, Salça ve Un, Piliç, Hindi, Uzman Kasap Köfte, Bal, Reçel, Tahin, Pekmez, Krem Çikolata, Paketli Çay ve Şeker ürünlerinden 30 liralık alışveriş yapana 10 money. kampanyaya 8 kere katılabilirsiniz.

güzel olmadı mı? tabi gereksiz bir sürü alışverişi kitleyemeyecek sahi! o şimdi aklıma geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 22 Mayıs 2018; 19:39:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

İGE et indirimi hangi koşullarda düşüyordu arkadaşlar? Aynı tip ürün falan almak gerekiyordu ama hatırlayamadım.
    en az 50 liralık et veya kıyma alıyorsun

hala igeden puan toplayan varmı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ağla Sevgili Yurdum Ağla

Alıntıları Göster
    Ben
  • zaten şuanda dolaylı yoldan 8 kere katılabiliyorsunuz.pirince giderken bulgurdan olmayın.

• Kendi yazınızla cevap verip büyük resmi görmüş oyunu bozmuşsunuz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Ağla Sevgili Yurdum Ağla

Alıntıları Göster
    Kampanya ile birleşmez diye bir şey olmuştu o iptal mi oldu hocam?

• digiogi kullanıcısına yanıt
    hangi kampanya anlamadım hocam

• mert341903 M kullanıcısına yanıt
    Beni de geçen gün aradılar. Yayla baldo kalmadı diye. Ben de başka ürün istemem dedim. Sipariş eve geldi, 2 paket Yayla baldo vardı. Anlamadım gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 22 Mayıs 2018; 21:43:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kampanya açıklamalarında yer alan;

Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır.

ifadesindeki 'aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımı' kasıt ne acaba?

Yani money kazanmak için aldığınız bütün ürünlerin sayısı 15'in altında mı olacak?
  • oguzhantemiz kullanıcısına yanıt
    aynı üründen 15 adet almayın diyor. Farklı marka olarak alabilirsiniz.

• ige kozmetik indirimi hesaptan silinmiş,hesabına daha önce yüklemiş bir arkadaş kontrol edip bilgi verebilir mi acaba?
    genel bir durum mu acaba,yoksa benim hesaba özgü birşey mi anlaşılmış olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantemiz

Kampanya açıklamalarında yer alan;

Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır.

ifadesindeki 'aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımı' kasıt ne acaba?

Yani money kazanmak için aldığınız bütün ürünlerin sayısı 15'in altında mı olacak?

Toptan alima girdigi icin yasak sanirim. Bir urun cesidinden 15 fazlasi yasak yani 3 cesit 14 er adet urun alabilirsin.

• historical2012 H kullanıcısına yanıt
    Daha önce 3 hakkımı kullanmıştım şu an uygulama da sizinde belirttiğiniz gibi yok.

• clear çekilişinden kazanılan moneyler için bir şey yapmak gerekiyor mu?
    Çekiliş sayfasında en başta şu şekilde yazıyor:"Çekilişin yapıldığı tarihten itibaren 30 iş günü içerisinde, kazanılan ödül için başvuru yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde ödül hakkı geçersiz sayılacaktır."
  • Ağla Sevgili Yurdum Ağla kullanıcısına yanıt
    yazımda belirtmek istediğim konu, kampanyaya katılım sayısı değildi. ayrıca nasıl bir riske girdiğimi düşündünüz hocam? bulgur ve pirinç sağlam, dimyat ise uzak. benimki gerçekçi bir tüketici isteği sadece. bana pirinç gerek diyelim, 30 liralık alışveriş yapmak durumundayım evde mevcut bakliyat olduğu halde. gereksiz bulgur, nohut vb. alıyorum. (alma o zaman yazmazsınız umarım. money kazanmanın çekiciliğinde hem fikiriz büyük ihtimal.) kampanyalar karma olsa, 2 kg pirinç alırım. fındık ezmesi alırım. bir de piliç eti alırım örneğin. bunu da 15 günlük kampanya süresi boyunca farklı çeşitlerle 8 kez yapabilirim. bilmem anlatabildim mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 23 Mayıs 2018; 0:19:3 >

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.