Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (95. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: sakılıç , sizotipall , gestapooo , gestapooo
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 27 Misafir - 28 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
118.224
Cevap
2.801
Favori
15.621.781
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Elinde kod olan varsa bu gece sipariş geçeceğim. Pm atabilir mi?
  • Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverktulu

Beyler Doğuş Karadeniz Export Tea 1000gr 29.95 TL. Nasıl fiyatı?
    Karton Kutulu Hediyelik Paketi 1 Tık Daha İyidir.Tabi Daha Pahalı. Biz Fabrikasından Yıllardır Alıyoruz. Memnunuz. Sattığım Arkadaşlar da Memnun. Bir Kaç Defa Demleyerek Ayarına Alışabilirsiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

Sanaldan aldım, kod geldi

Alıntıları Göster
    Kod fişte yazmıyo mu hocam nasıl geldi ? Bi de bu migrosun müşteri hizmetleri çoğu konuda yetersiz bilgisiz kalıyor . Neden acaba ? Ya da sistemin açığı mı ? Sırf bu yüzden doritosları çıkardım sepettten yahu

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Genel merkez kararı olamaz. Personelin arasında gelişen bir alışkanlıktır. Şikayet edin bence hemen çözerler. Genel merkeze mail atın şube adı verin. Hemen uyarı gelir. Kimsenin paraüstüne çökmek gibi bir hakkı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558

Sebep?
    çünkü kanatlı . bozulmaya çok müsaittir sıcak havalarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: l.a.c.i.w.e.r.t

Genel merkez kararı olamaz. Personelin arasında gelişen bir alışkanlıktır. Şikayet edin bence hemen çözerler. Genel merkeze mail atın şube adı verin. Hemen uyarı gelir. Kimsenin paraüstüne çökmek gibi bir hakkı yok.
    dediğinize katılıyorum , hiçbir firma kendisi böyle bir karar almaz zaten , personel arasında gelişen bir reflekstir muhtemelen fakat bu a101 ve şoklarda öyle bir personel sirkülasyonu var ki bugün şikayet ettiğin mağazanın 1 ay sonra neredeyse tamamı değişmiş oluyor , bunları şikayet etsen öbür personel yapmaya devam ediyor yani gizli bir kural koymuş sanki adamlar . oysa bununla alakalı bu marketlerin gizli müşteri gibi denetimlerle müşteri memnuniyetini sağlaması gerekiyor . bununla birlikte çalışma şartları ağır olabilir mesai saatleri fazla olabilir ama hiçbir mazaret haketmediğin bir parayı kendine hak görmene sebep olamaz . ayrıca senli benli konuşanından ağzında sakızla çalışana aldığın herşeyi ufacık bir poşete koyup seni sinir edenine kadar bir sürü sıkıntılı tip mevcut . bunlar neden genel olarak migroslarda yok mesela , demek ki iş birazda kendi içlerinde bir sıkıntıdan kaynaklı gibi duruyor . migros personeli diğerlerine göre daha eli ayağı düzgün , hitap şekilleri genel hal ve tavırları çalışanların uzun süredir aynı kişiler olması vs... zincir mağazaların genelinin çok önünde . yani kalite algısı insanlarda bıraktığın intibadan ibaret ve migros bana göre Türkiye standartlarının bayağı üzerinde (seviye ne kadar yüksekse artık )

• Mini testin cevabı nedir?
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    B
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

Moneylerim yatti.

178 tllik alisveris money cardla 165 e indi.

165 tl 25 tl çek ile 140 a düştü.

34 tl money yatti. 105 e dustu.

Kredi kartiyla 10 puan. 95 oldu.

İlk sanal alisverise 10 çek. 85 oldu diyebilirim
    Ben ilk defa migrosa baslayavamm. Yeni evlendim. Migroskopt hipo 50/15 falan bı saattir okuyorum yorumları

. Telefona ne inecek

Hangi kart alınacak. Yani kampanyalardan ve bonuslardan tamamen faydalanmak istiyorum. Profesyonel migrosculardan yardım bekliyorum.

• Bana bak uygulamasında migros da %30 selpak indirimi, 20 tl üzerine 5 tl P&G ürünlerine indirim için fiziki mağazada geçerli kod var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi universty3 -- 22 Mayıs 2018; 1:22:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yapayzeka037

Ben ilk defa migrosa baslayavamm. Yeni evlendim. Migroskopt hipo 50/15 falan bı saattir okuyorum yorumları

. Telefona ne inecek

Hangi kart alınacak. Yani kampanyalardan ve bonuslardan tamamen faydalanmak istiyorum. Profesyonel migrosculardan yardım bekliyorum.

Alıntıları Göster
    Hayırlısı olsun mutlu olun inşallah öncelikle.

İlk olarak money club çıkartıyosun. Sonra migros ve sanalmarket uygulamalarını indirip kampanyaları takip edip kartına kampanyaları ekliyosun.

Tabi ki burayı takibi unutma

• Arkadaşlar 30 tl ye 10 kampanyalarından 1 adet eklediğim sepet 60 tl tuttu diyelim 30 puan kullandım. 30 a 10 puan alabilir miyim ? Sonuçta diğer ürünler için puan kullanmış oluyorum mantıken değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsfirtina -- 22 Mayıs 2018; 2:1:54 >
  • tsfirtina kullanıcısına yanıt
    Hocam money kullanmanızda sorun yok en az 30 tl ve üzeri ödeyin tekrar money gelir.

• Bugünkü gdi olan pepsi yi sepete eklediğimde fiyatı 19.90 tl olarak gözüküyor halbuki kampanya fiyatı 5tl sepetim 60tl yi geçiyor sanalda zaten sepette kendisi öneriyor. deneyip aynı sorunla karşılaşan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vincente -- 22 Mayıs 2018; 2:36:45 >
  • vincente kullanıcısına yanıt
    Guncelleme oldugu ıcın fıyat dusmuyor sistem sabaha kadar duzelır gdi 5 tl ye duser kısaca ilerleyen saatte siparişinizi verin.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Guncelleme oldugu ıcın fıyat dusmuyor sistem sabaha kadar duzelır gdi 5 tl ye duser kısaca ilerleyen saatte siparişinizi verin.
    Zaten altta şöyle birşey yazıyor sipariş bitimine gelmeme rağmen fiyat düşmüyor. Nakit ödeme seçilse nasıl geri iade edecekler muamma. Dediğiniz gibi bekleyip deniyim o zaman.

*Ürünleriniz sepetinize reyon fiyatından eklenecek,indirimleriniz sipariş bitiminde düşülecektir. İndirimin teknik nedenlerden dolayı anında düşmemesi halinde, 2 gün içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve bir sonraki alışverişte düşecektir. Ürünler mağaza stoklarıyla sınırlıdır.
  • vincente kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan indirimsiz fiyattan alırsanız iki gün içinde nakitte ödeseniz kartlada ödeseniz iade olmaz siz fazla fiyat olduğunu anlarsanız genel merkezi ararsanız şikayet kaydı açılır ilgili birim inceler onlarda onay verirse mesala gdi için siz 19,90 odedınız ama 5 tl ödemelıydınız aradakı 14,90 tl yi money kartınıza geçmiş indirim adıyla yüklerler mağazada yaptığınız ilk harcamada anında 14,90 tl otomatik düşer ama dediğim gibi otomatik tanımlanmaz sizin uğraşmanız gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 22 Mayıs 2018; 2:58:17 >
  • ------------- KOD VERİLMİŞTİR --------------------

Elimde sanal market için kod vardır. Fişte şöyle yazıyor :

" Bir sonraki alışverişini Migros Sanal Market'ten yap, Migros kapına gelsin. Üstelik 31 Mayıs 2018'e kadar sanalmarket.com.tr'den 75 TL ve üzeri ilk alışverişinize 15 TL indirim kazanın !"

Kod kişiye özel değilse yani herhangi birisi kullanabilecekse özel mesajdan İLK isteyene verebilirim indirim kodunu. Benim işime yaramayacak, ihtiyacı olan kullansın.

----------------- KOD VERİLMİŞTİR. ---------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bay baykuş -- 22 Mayıs 2018; 7:22:48 >
  • Sanalmarket kodu olan varsa ben kullabilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.