Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (90. sayfa)

5 sn
116.667
Cevap
2.771
Favori
15.404.692
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
334 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

takip
    yarın haberdar edrim hocam
  • dguoguz kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam, teşekkür ederim.
  • arkadaşlar bugün tesadüfen bu terliği görüp aldım on numara terlik çok rahat ihtiyacı olan bu fiyata kaçırmasın
    https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/24298903-33140-gezer-6376-erkek-terlik-40-44-y16
  • Ağla Sevgili Yurdum Ağla kullanıcısına yanıt
    alışveriş tutarını karşılayacak kadar varsa, o kadarını kullanıyorlar. money tutarı alışveriş miktarından az ise üstünü nakit veya kredi kartıyla alıyorlar. alışverişi karttaki moneyin bir kısmıyla yapayım deyince, ıı--ııhh yaptırmıyorlar hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

Ben daha önce iade etmiştim diye hatırlıyordum, ondan size yardımcı olmak adına cevap verdim. Yanlış yönlendirmek istemezdim, kusura bakmayın.

Alıntıları Göster
    yalan. yalan olduğu şuradan belli iade ederken 5M e iade yapıyoruz. ben de iade de çok sorun yaşadım geçmişte. almak istemiyor başka mağazalar. ilk soruları da burdan mı aldınız oluyor.
  • ugur2005 kullanıcısına yanıt
    Mağaza müdürünü çağırdılar. Bana, adıma kesilen faturadaki referans kodu alanını gösterdi. Boştu. O kod olmadığı için yapamayız dedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeHospitall

Hocam az daha zorlasan migros sana borçlu çıkacakmış
    Olabilirdi zaten alışverişin hepsi 30 a 10 moneylik değildi. Öyle yapsaydım 2 adet daha 30 a 10 money verenden alırdım ve +20 tl daha money gelebilirdi ama başka ihtiyaçları aldım

Yani full indirimle 178 tllik alışveriş 65 tl ye malolabilirdi.

Şunları da unutmayım : Çaylardan birinde 750 g lık küp şeker hediye idi + alışveriş yaptığım için migros bir de makarna göndermiş sağolsunlar çok düşünceliler

İşte sıcak fırsatçı üstadlarımızdan biraz bişeyler kaptık gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsfirtina -- 21 Mayıs 2018; 1:22:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: c3206

Hocam bana çıkmış ama bu clear ne veriyodu.

Alıntıları Göster
    kazananlara 25 money veriyordu,
    moneyler henüz yuklenmedi.
  • arkadaşlar yeşil kozan kaşar peynirini bozmuşlar almayın aldırmayın.pe marka ezine peyniri güzel kampanya bitmeden değerlendirilebilir.

doğadan form çayları 4.5 tl 7 tane alıp money düşünce 3 liraya geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, doritostan sinema bileti alan oldu mu ? ya da nasıl oluyor ? bilgi lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ağla Sevgili Yurdum Ağla

arkadaşlar yeşil kozan kaşar peynirini bozmuşlar almayın aldırmayın.pe marka ezine peyniri güzel kampanya bitmeden değerlendirilebilir.

Form/bitki çaylarında 30/10 money kampanyası geçerli mi ? Müşteri hizmetleri dahil değil demişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukyil92

Form/bitki çaylarında 30/10 money kampanyası geçerli mi ? Müşteri hizmetleri dahil değil demişti.

Alıntıları Göster
    10 money geldi.mh ye bakmayın foruma bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ağla Sevgili Yurdum Ağla -- 21 Mayıs 2018; 10:25:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ağla Sevgili Yurdum Ağla

arkadaşlar yeşil kozan kaşar peynirini bozmuşlar almayın aldırmayın.pe marka ezine peyniri güzel kampanya bitmeden değerlendirilebilir.

Aynen PE'yi ben de beğendim. Tahsildaroğlu Migros için üretiyormuş. Kilosu 31 TL'ydi yanılmıyorsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vectrac

Aynen PE'yi ben de beğendim. Tahsildaroğlu Migros için üretiyormuş. Kilosu 31 TL'ydi yanılmıyorsam.

Alıntıları Göster
    sizin aldığınız vakumlu ambalajmıydı,benim aldığımın 1 parçası vakumlu diğeri sitrece sarılıydı nedense.

dün migros süte 2.5 tl sarı etiket vurmuşlar rafta,her zaman bu fiyat değilmiydi.millet ucuz diye sepetleri doldurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ağla Sevgili Yurdum Ağla -- 21 Mayıs 2018; 9:54:14 >
  • farukyil92 F kullanıcısına yanıt
    Dahil, Ben şekerle birlikte 3 tane doğadan bitki çayı aldım, 10 money yattı.
  • Ağla Sevgili Yurdum Ağla kullanıcısına yanıt
    Bence arayın, yatırma ihtimalleri yüksek. Şartlarda paketli çay demekte, fakat öyle bir kategori yok, tüm çay alışverişinin dahil olması gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpkoca

Bence arayın, yatırma ihtimalleri yüksek. Şartlarda paketli çay demekte, fakat öyle bir kategori yok, tüm çay alışverişinin dahil olması gerekir.
    doğadan form çayı için 10 money gelmiş.yanlış karta bakmışım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

ben 40tl nakit ödedim 20 money geldi,sizede gelir.garanti olsun moneyi 30 yapın bence.

Alıntıları Göster
    Hocam sana uydum money kullandım ve 20 değil sadece 10 geldi. Ben sadece 70 TL pastırma almıştım.
    Bilginiz yanlış haberiniz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pacosbil

Hocam sana uydum money kullandım ve 20 değil sadece 10 geldi. Ben sadece 70 TL pastırma almıştım.
    Bilginiz yanlış haberiniz olsun.

Alıntıları Göster
    aslında yanlış değilde eksik.mesela 70 pastırma aldın yanında 15 de başka bişey alsan 30 money kullansan 20 money geliyor.siz kuruşu kuruşuna alıyorsunu demekki öyle gelmiyor.

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.