Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU-

12 Kayıtlı Üye, 19 Misafir Kullanıcı, 4 Mobil Kullanıcı  ( 4 Mobil Cihaz  )
16.156
Cevap
719
Favori
1.715.027
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU-
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      45 Mesaj
      19 Şubat 2019 19:12:30

2 pınar köfte 1+1, gdi kaşar ve migros dilimli kaşar ile iyi kombo oldu, 48 TL'ye düşüp 29/5 peynir tbg verdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Akabey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      854 Mesaj
      19 Şubat 2019 19:55:19
      quote:

Orijinalden alıntı: idefixoxo Son günlerde kipadan dönme migroslarda mobil temassız ödeme yapan oldu mu? Daha önce "kart yetkisi yok" gibi saçma sapan bir sorun veriyordu. Aynı kart ve telefonla a101, bim ve önceden migros olanlarda sorunsuz ödeme yapabildim. Sıra kipadan dönemlere gelince hep hata aldım.
      Yapı kredi ise, yapı kredi uygulaması güncellendikten sonrası bu sorunu yaşayanlar oldu.bildiğim kadarıyla konudan Migros haberdar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sen verdikçe dost görünen çok olur iste de gör, hepsi birden yok olur.

Kendine yetmeyi öğren, tüm dünyanın malına gönlün tok olur.

Mevlana Celaleddin Rumi
    • Er
      4 Mesaj
      19 Şubat 2019 20:12:55
      quote:

Orijinalden alıntı: Furkan Yapı kredi ise, yapı kredi uygulaması güncellendikten sonrası bu sorunu yaşayanlar oldu.bildiğim kadarıyla konudan Migros haberdar. Alıntıları Göster
      Grnt bonus, dediğim gibi sadece kipadan dönenlerde sorun yasiyorum. Önceden de migros olanlar evime çok uzak. Onun için sordum.

|
      |

• Er
      12 Mesaj
      19 Şubat 2019 20:29:26
      Beyler birşey sorcam fusetea 6 li aldim moneyler yüklenmiş ben bunu geri verip yerine 6 li cola alsam ne olur moneyler silinmiyor biliyorum yada moneyleri harcasam bir sorun çıkar mi

• Yüzbaşı
      584 Mesaj
      19 Şubat 2019 20:46:42
      quote:

Orijinalden alıntı: fatihstorm Beyler birşey sorcam fusetea 6 li aldim moneyler yüklenmiş ben bunu geri verip yerine 6 li cola alsam ne olur moneyler silinmiyor biliyorum yada moneyleri harcasam bir sorun çıkar mi
      O moneyleri fuse tea aldığın için verdiler, iade edersen 4441044 ü ara sildir moneyleri, hakka girmemiş ol

• Yarbay
      2897 Mesaj
      19 Şubat 2019 21:22:17
      quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq O moneyleri fuse tea aldığın için verdiler, iade edersen 4441044 ü ara sildir moneyleri, hakka girmemiş ol Alıntıları Göster
      Emin ol bir DH ölücüsü bu dediğimi yapar

• Yüzbaşı
      293 Mesaj
      19 Şubat 2019 22:36:33
      quote:

Orijinalden alıntı: hotel california Emin ol bir DH ölücüsü bu dediğimi yapar Alıntıları Göster
      DH ölücüsü verilen hakkı sonuna kadar kullanır, kimsenin hakkına girmez, emin ol...

|
      |

• Er
      13 Mesaj
      19 Şubat 2019 22:50:28

savaşta bile ambulans vurulmaz ya hani. bari bu durumda iade etme be hocam

|
      |
      fatihstorm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      12 Mesaj

Geri vermedim de pek hakka gireceğimi sanmıyorum ikidsie Anadolu grubunun ha cola almışım ha tea açtım zaten paketi birden aklima geldi diye yazdım

|
      |
      çaylaq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      12 Mesaj

Bende diyorum ki IgE bayanlara verilmiş bir hak sende gereğini yap 4441044 ara igE hesabını kapat hakka girme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihstorm -- 20 Şubat 2019; 0:15:32 >
      |
      |
      çaylaq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      5 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: GDİ peynir 21,90 Tl den işlem görecektir,

TBG kampanya kazanımı için en az 7,10 Tl lik KATEGORİ ürünü almanız gerekmektedir, Alıntıları Göster
      Merhaba, dediğiniz gibi oldu. Torku kaşarın yanına 8,25₺ peynir almıştım 4money yatmış. 60₺ alışverişe 5 money vardı, o da yatmış. Ayrıca 5. tbg olarak 98₺/14₺ sıvıyağ geldi.

|
      |

• Er
      5 Mesaj

Sadece migros marka uzman kasap köfte olanlar da geçerli diye biliyorum.

|
      |
      fearless_X kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      75 Mesaj

Ayın 6 sında bana yok çektikleri ürünü ki ben yok çektiler diye ısrarla söylüyorum çok canımı sıktılar 9 unda sanalmarket işini yapan mağazaya gidip yüzyüze konuştuğumda bu ürün genel olarak yok bulamıyoruz vs bir sürü bahane bakıyorum 3 gün geçmiş ürün hala satışta duruyor diyorum tamam bi daha işte stoklardan baktıralım isteyelim varsa gelsin yok efendim yoksa da mağduriyetinizi giderelim gerekirse aynı ürünün farklısından adedi fazla olanı veririz 20-30 lira zarar ederiz sıkıntı yok denilip 3 gün daha bekletilip çat diye sipariş iptal maili düşürüyorlar. Açıyorum sanalmarketi o günden beri her gün bakıyorum ve bugün ayın 20 si o ürün hala satışta gözüküyor. Madem yok madem iptal ediyorsun madem stokların gece 00:00 olduktan sonra güncelleniyor hani nerede güncelleme? Ben iki kampanyadan da faydalanamadım hepsini bana bu cümleleri kuran ve arkasında durmayanları arka arkaya bilerek ve isteyerek yaptıkları yalan dolan işten dolayı şikayet ettim hepsini isim isim verdim beni hiç ilgilendirmiyor işten mi çıkartıyorlar maaş mı kesiyorlar nabıyorlarsa yapsınlar. Zaten bu insanlar bu işi böyle yapıyorlarsa çalışmasınlar orada. Mağazacılık ne demek çok iyi bilirim müşteriye bu şekilde iş yapılmaz. Bu mağaza kipadan dönme. Kipa kapımda nın neden kapandığı zaten belli oluyor bu şekilde. 14 gün oldu kaç kere 00:00 geçti stok aynı o kadar emin olmuyorum ben artık sanalmarketten sipariş verirken.
      |
      |
      KARACABEYY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      768 Mesaj
      Dün iki ayrı kartla yaptığım 10’ar liralık fusetea alışverişine 7’şer money bugün yattı...Migros baba sağolsun....

|
      |

KRAL ECZACI burada NIGHT KING de kimmiş.....ECZACI,EKONOMİST,RUMENCE ÇEVİRMEN ve MOLDOVA UZMANI...

-DON'T MOVE.YOU MOVE,YOU'RE DEAD.

-I'M DEAD AND I MOVE. ERIC DRAVEN

MAY THE FORCE BE WITH YOU...
    • Yüzbaşı
      385 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: fatihstorm Bende diyorum ki IgE bayanlara verilmiş bir hak sende gereğini yap 4441044 ara igE hesabını kapat hakka girme Alıntıları Göster
      Bu mesaj kapak içerir yazsaydınız keşke

|
      |

• Er
      0 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq Yok mu yahu bunu yapan Alıntıları Göster
      Yüklendi hocam, ben aldım..
      |
      |

• Çavuş
      76 Mesaj

Zabıta ticaret Bakanlığı'nın arayarak şikayet etmelisin

Var olan ürünü satmamak dan ceza yerler

|
      |
      alex23644 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
web tasarım,web design
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.