Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (790. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: neonxxl1001 , machuca42 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 26 Misafir (1 Mobil) - 25 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
117.781
Cevap
2.803
Favori
15.575.076
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
336 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fearless_X

çokonatın gramajı düşük 24 gr normali 33 gr

Alıntıları Göster
    hocam bende hiç farkında değildim. sayenizde gördük gramaj farkını. vay be orda bile gramajlar bozulmuş. en iyisi çokonat yerine çik gofret o zaman

bu arada şimdi hesap yaptım çokonatı 5 li paket almak daha hesaplı çik gofreti ise tekli almak daha hesaplı. tabi sanalda yazanlar gerçek gramajlarıysa. bu arada çik gof migrosta tekli 40 gr diyor ama galiba 36 gr gerçeği. eğer öyleyse bu durumda çik gofretin de 5 lisi avantajlı oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 14 Şubat 2019; 15:45:46 >

• Raki indirimi bsladimi düğünüm varda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konuyla pek alakalı değil ama ŞOK' un MİS Tam Yağlı Kaşarı nasıldır ? 500 Gr 11.45 TL. Bazıları içinde patates var demiş. Tavsiye edermisiniz ? Hile olabilirmi ?
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    parasının hakkını verıyor
  • BigMuffin kullanıcısına yanıt
    iptal oldu demişlerdi hocam. en azından rakıda olmuştu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bira indirimi yalan mı oldu. gidip bakan var mı arkadaşlar

• Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• evet arkadaşlar, migros bombayı patlattı artık sanal marketten de TBG kampanyalarını ekleyemiyoruz. Money club uygulamasından girip eklemek ya da kasiyerden rica etmek gerekecek artık.
  • Komili Ege Sızma Zeytinyağı 2 L 40 lira olmuş.İyi fiyat gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vestelli

evet arkadaşlar, migros bombayı patlattı artık sanal marketten de TBG kampanyalarını ekleyemiyoruz. Money club uygulamasından girip eklemek ya da kasiyerden rica etmek gerekecek artık.
    Ekleniyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

hocam bende hiç farkında değildim. sayenizde gördük gramaj farkını. vay be orda bile gramajlar bozulmuş. en iyisi çokonat yerine çik gofret o zaman

bu arada şimdi hesap yaptım çokonatı 5 li paket almak daha hesaplı çik gofreti ise tekli almak daha hesaplı. tabi sanalda yazanlar gerçek gramajlarıysa. bu arada çik gof migrosta tekli 40 gr diyor ama galiba 36 gr gerçeği. eğer öyleyse bu durumda çik gofretin de 5 lisi avantajlı oluyor

Alıntıları Göster
    Hepsinin gramajı düştü.

Gramajı kalitesi düşmeyen ürün yok ne yazık ki.Bitirdiler mahvettiler..

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    belki denk geldi, TBG kampanyaları kısmı boş görünüyor bende.

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]
  • quote:

Orijinalden alıntı: idefixoxo

Tbg 30₺ çay alımına 4 money gelmiş. 23 ünde GDI de 29luk Çaykur filiz 12 ye geliyor. Ben o fiste 29+ 2,95 sallama çay alsam, tbg 4 money gelir mi? Sonuçta fiş kapanınca GDI dusmuyor mu?
    Bunu ben de merak ediyorum. Bir ara olmuyor denildi galiba...

• Acele etmeyin beyler,mortalsoul nickli kardeşimiz yeni tbg sistemi hakkında yazacağını söyledi.Takip edin müsait olunca bizleri aydınlatacak...

• 8 Tl bisküvi,kek gofret e 3 money kampanyası için kayıt yapmak gerekiyormuydu.Alışveriş yaptım eve geldim şimdi aklıma geldi.Eğer öyleyse geri gideceğim migrosa.Acil cevap verirseniz iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan1964

8 Tl bisküvi,kek gofret e 3 money kampanyası için kayıt yapmak gerekiyormuydu.Alışveriş yaptım eve geldim şimdi aklıma geldi.Eğer öyleyse geri gideceğim migrosa.Acil cevap verirseniz iyi olur.
    Evet gerekiyordu şimdi uygulamadan kampanyaya kayıt yapsan bile %99 moneyler 2 gün sonra yatar...

• quote:

8 Tl bisküvi,kek gofret e 3 money kampanyası için kayıt yapmak gerekiyormuydu.Alışveriş yaptım eve geldim şimdi aklıma geldi.Eğer öyleyse geri gideceğim migrosa.Acil cevap verirseniz iyi olur.
    Migros uygulamasından kayıt yaptırın, sikinti olmaz. Mağazaya dönmenize gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Evet gerekiyordu şimdi uygulamadan kampanyaya kayıt yapsan bile %99 moneyler 2 gün sonra yatar...

Alıntıları Göster
    2 karta ait telefon şu an evde değil.Akşam saat 22 gibi olur ancak.O saatte kayıt yapsam sorun olurmu.
  • quote:

2 karta ait telefon şu an evde değil.Akşam saat 22 gibi olur ancak.O saatte kayıt yapsam sorun olurmu.

Alıntıları Göster
    Sanmıyorum önemli olan gün içinde kayıt yapılması..zaten yatmasa bile kayıt açtırırsın yine o moneyler yatar...

• Cevap için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.