Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (77. sayfa)

17 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 38 Misafir (10 Mobil) - 36 Masaüstü19 Mobil8 Android
5 sn
118.094
Cevap
2.801
Favori
15.606.040
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben helva, nutella, bal karışık aldım 60 küsur liralık ve 20 money yattı.

bir fişte tam bana göre ya da genel money kampanyalarından dilediğiniz alışverişi yapabilirsiniz. isterseniz ne kadar kampanya varsa bir fişte de toplayabilirsiniz. istenen rakamların altında kalmadıkça hak ettiğiniz tüm money puanlar hesabınıza yatar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 17 Mayıs 2018; 14:0:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mytra

ben helva, nutella, bal karışık aldım 60 küsur liralık ve 20 money yattı.

bir fişte tam bana göre ya da genel money kampanyalarından dilediğiniz alışverişi yapabilirsiniz. isterseniz ne kadar kampanya varsa bir fişte de toplayabilirsiniz. istenen rakamların altında kalmadıkça hak ettiğiniz tüm money puanlar hesabınıza yatar.
    Teşekkürler. Peki sanalmarketten alışveriş yaptığımda 60 tl y geçersem, o an ki 60 tl ve üzeri alışverişlerde indirimli olan ürünü de ilgili personel bana teslim edecek mi yoksa bu kampanya sadece marketlerde mi geçerli oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ignite

Helva denemedim.
    60/20 bile olur ne kadar money kazanma şartı yerine getirilmişse hepsi hesabına yazılır.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    60 lira üzeri ürün derken gdi dediğimiz "gördüğüne duyduğuna inan" ürününü kastediyorsunuz sanırım. Evet, çok ekstrem bir durum yoksa, yani rejisör sandalyelerinde ya da tost makinelerinde olduğu gibi hızlı tükenen bir şey değilse, onu da eve kadar getiriyorlar. yani marketten ya da sanaldan almanız fark etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 17 Mayıs 2018; 14:23:52 >
  • Tanimli dondurmalar gitmis herhalde kampanya bitti 3 arkadas kontrol ettik bugun giden var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6. günde 9 tane dondurma aldım hepsi düştü sıkıntı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuat6678 -- 17 Mayıs 2018; 14:39:7 >
  • dhea D kullanıcısına yanıt
    Hocam zeytinyağının şişe rengi ne? Koyu yeşil mi siyaha yakın yoksa sarımtrak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuat6678

6. günde 9 tane dondurma aldım hepsi düştü sıkıntı yok
    Saat kaçta aldınız?
  • Dondurmalar gitmis dogru

• Sabah iyi ki erkenden almışım dondurmaları

• Öğleden önce duruyordu şimdi silinmiş bakalım ne olacak kampanya sayfası da açılmıyor yine birşeyler yapıyorlar sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558

30 Haziran 2018 tarihine kadar

• 1 saat önce aldım dondurmaları şimdi baktım karttan silinmiş.

• aeffes kullanıcısına yanıt
    Hocam 14.10 da migrostan sorunsuz aldım. Şimdi bakınca uygulamadan tüm kodlar silinmiş.
  • calippoyla max twister vardı silinmiş neyse ki magnum ve cornettoları kurtardık
  • Dondurmalar an itibari ile silinmiş durumda. Ancak dünde öyle olmuştu.

Arkadaşlar İyi Gelecek Elçileri (ige) puan toplama ve Et ile Kozmetik indirimlerini unutmayın. Sorusu olan varsa ilk mesajın sonuna bakabilir. Ek olarak konu üzerinden soru sorabilir.

Şahsen dondurmalarda Magnum ve Disc harici depolamıyorum, sağda solda çocuklara veriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baratonian -- 17 Mayıs 2018; 15:3:54 >

• Arkadaşlar sanalmarket için indirim kodu falan var mıdır ? Tv programında veriliyor mu halen ?
  • hamemo kullanıcısına yanıt
    14:00

• Baratonian kullanıcısına yanıt
    100 puan toplayıp kozmetikten 3 kere yararlandım. Birdaha 100 puanla yine 3 kez hak geliyor mu?

• Dondurmalari aldim kasadan cikip uygulamaya baktim tbg olarak silinmis ama sorunsuz aldim hepsini

alamiyanlar aksami beklesinler dünde 1 2 saat arasi hepsi silindi sonra geri geldi

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.