Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (496. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 24 Misafir - 28 Masaüstü4 Mobil4 Android
5 sn
118.095
Cevap
2.801
Favori
15.606.442
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana migrosun neyini beğeniyorsun diye sorsalar

Migros uzman kasap klasik koftesini ove öve bitiremem...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archmeister

Sucuk kampanyasi fos cikti. Bindirmisler normal fiyatlara. En ucuz sucuk a101 de. Cumhuriyet sahin ahmetipek hersey var
    aynen öyle a101 den cumhuriyet fermente al bin kat iyi ikbal kasap var o da çok güzel polonez yediğim en kötü sucuktu gerçekten şahin cumhuriyet ahmet ipek ikbal İmamoğlu apikoğlu ve başyazıcı favorilerim, Migros un indirimleri kombo yapınca iyi oluyor peynir stoğu yaptım garanti pay kampanyası ile 20 lira da sepet kuponu gerçekten iyi indirim oldu

• Iki gun once senpilic tabakli fleto alayim dedim ve kg fiyati 22,36 tlydi, tavuklar %25 indirimli olunca alirim dedim, bugun baktim kg fiyati 29,71 olmus %25 indirim olsa bile 22 tl ye geliyor, Migros %25 indirim nerede, zam yapmis sonra %25 indirim demis yine ayni fiyat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Persil Color 360 8 KG 37.50 TL fiyat gördüm BIM de. Sizce fiyat nasil ? Bu fiyattan daha düşük yok sanirim. Temizlemesi nasildir tavsiye edermisiniz ?

• sarkat kullanıcısına yanıt
    trakya et diye biliyorum migros pl sucuk üreticisini. polonez yani.

bu arada 180 gr. sucuklarda yeni moda olacak sanırım. 350 gram ile başlayan kangal (daha öncesini bilemiyorum. belki 400 gr. kangal da vardır eskiden) 300-280-250-220- derken 180 gr. lık cücük boya da düşmüş.

https://www.sanalmarket.com.tr/sahin-az-tuzlu-kangal-isil-islem-gormus-sucuk-180g-p-d8d149
    https://www.sanalmarket.com.tr/sahin-cemensiz-sarimsak-kokusuz-kangal-sucuk-180g-p-d8d14a
    https://www.sanalmarket.com.tr/sahin-vakumlu-kangal-isil-islem-gormus-sucuk-180-g-p-d8d148

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 21 Ekim 2018; 14:20:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• selpak 12li havlu fiyatı 29,9 iyi değil mi?
    yani kupon koduyla 24 tl oluyor, kredi kartı kampanyası hariç

selpak için tanesi 2 tl altı iyi diye biliyorum? zaten 1 tl lik markalardan alsak bunun yarısı kadar gidecek.
  • Money puanlar sanalmarkete kaç günde yükleniyor acaba ?. Yumurta ve döner için kullandım.
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Benim de en sevdiğim sucuk polonezdir diğerlerinin tadı çok kötü geliyor tabi herkedin damak tadı farklı

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    1-2 hafta önce 28 TL ye aldık migrostan

• T-Y kullanıcısına yanıt
    Mobil uygulamadan yumurta ve doner kampanyasına katıldıysanız urunlerı teslım aldıktan bir gün sonra sabah 08,50 de yatıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-Y

Money puanlar sanalmarkete kaç günde yükleniyor acaba ?. Yumurta ve döner için kullandım.
    dün alışveriş yapmıştım bugün yatmış.genelde 1gün sürüyor.

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    Dun gece omo 12 kilo 55 tl ye aldik hb dadan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Iki gun once senpilic tabakli fleto alayim dedim ve kg fiyati 22,36 tlydi, tavuklar %25 indirimli olunca alirim dedim, bugun baktim kg fiyati 29,71 olmus %25 indirim olsa bile 22 tl ye geliyor, Migros %25 indirim nerede, zam yapmis sonra %25 indirim demis yine ayni fiyat.
    Bu tarz kurnazlıklar uzun vadede kampanyaların etkisini azaltacaktır.

Bi kampanya reklamı yapıldığında artık "ne de olsa yalancı indirim yapılmıştır yine" diyerek gitmeyecek müşteriler.

Bunu yapan firmalar bilerek kendi ayağına sıkıyor.

Yüzde 10 yap ama gerçekten indirim olsun.

• 8.9 tl sadece pamuk zaten 2.5 tl bu arada 100 olan pamuk adedi tabiki de 70 e düşmüş

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bu tur yaniltici reklamlara karsiyim pahali sat zaten fiyati goren butcesi yeten alir buna bisey demem fakat indirim var diye bir gun once %24 zam yap ertesi gun %25 indirim yaptim de bu olay ticari etige aykiridir musterinin akliyla %25 indirim yaptim deyip algi yaratip dalga gecip yaniltmaktir.

• Sucuk işi tamamen damak zevkine dayalı bir olaydır...Ben Polonez'in kasap sucuğunu çok beğenirim mesela...Ama baton sucuğu daha pahalı olmasına rağmen çok fazla hitap etmez benim zevkime...Bir ürüne sırf damak zevkine bakarak kötü,berbat,v.b. denmez...
  • secovaleo S kullanıcısına yanıt
    Deterjan kampanyasından mağazadan 8 kiloluk persili 27tl ye alınca hiçbiri ucuz gelmiyor

• D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Sucuk isinde tavsiyem kofteci yisuf olur disardan almaya herek yok 40-42tl civari kilosu ve enfes

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mrb. sorulmuştur belki ama ne zamandır takip etmiyorum konuyu..cvplarsanız memnun olurum.
    hediyem kart sanalmarkette kullanılamıyor mu artık? bakiyeyi öğreniyim dedim ama göremedim.
  • Hocam hediyem kart sadece magazalarda kullaniliyor, sanalda kullanilmiyor, bakiyenizide ogrenmek icin magazadan bisey alip odemesini hediyem kartla yaparak ogrenebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.